ГоловнаНовини
26 квітня 201910:44

В «чистий четвер», 25 квітня, у Заводському стартував екологічний челендж-бумеранг «Я прибрав. – Твоя черга!» Першими, о 12 годині, розпочали еко-прибирання учні та вчителі шкіл №1, №2 та ПТУ №32. Їхнім об’єктом була права берегова сторона р. Артополот. З 14.30 год. студенти та викладачі механіко-технологічного коледжу, працівники та батьки ДНЗ «Малятко» та «Теремок»; працівники міських будинків культури №1 та №2, відділ благоустрою, КП «Комунсервіс», працівники міської ради та небайдужі містяни прибирали по лівій стороні частину схилу та берегову зону р.Артополот.

23 квітня 201913:34

Миргород вкотре став інформаційним майданчиком, де обговорювали тему партисипативної демократії. 23 квітня у місті відбулося засідання Асоціації малих міст України. Делегати від міст-учасників Асоціації мали змогу ознайомитися із кращими практиками, пов'язаними із реалізацією Стратегій громад. Учасників привітав міський голова Сергій Соломаха та побажав ефективної роботи. Після презентаційної частини про місто-курорт, учасники дискутували на тему партисипативної демократії.

18 квітня 201908:15

Виконавчий комітет міської ради повідомляє, що станом на 17.04.2019 року по проекту: «Впровадження енергозберігаючих заходів: «Реконструкція нежитлової будівлі поліклінічного відділення по вул. Садовій, 2а з утепленням, заміною вікон і дверей та інженерних мереж майнового комплексу АЗПСМ № 1 Заводської міської ради, Лохвицького району, Полтавської області» проводяться наступні заходи: - завершуються роботи по реконструкції опорядження приміщень, мереж електро-, водопостачання та системи водовідведення ІІ поверху...

17 квітня 201913:06

Районні програми щодо стратегії поводження з твердими побутовими відходами затверджені у 14 районах Полтавської області. 12 районів Полтавщини відповідні програми не розробили і не затвердили. Серед них: Великобагачанський, Диканський, Зіньківській, Карлівський, Лохвицький, Новосанжарський, Пирятинський, Полтавський, Решетилівський, Чорнухинський, Чутівський і Шишацький. На цьому наголосив директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Максим Брикульський, розповідаючи на засіданні постійної комісії...

16 квітня 201916:34

Підводячи перші підсумки по роздільному збиранню ТПВ приємно відзначити, що мешканці міста готові до сортування сміття. Контейнери заповнені відповідно до свого призначення. Надалі планується розмістити ще 10 контейнерів під пластикову пляшку та 7 контейнерів для скла по місту та біля навчальних закладів. Дякуємо всім, хто долучився до цього проекту та маємо надію що разом зробимо наше місто чистим. Адже відомий афоризм що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Давайте разом дбати про чисте довкілля.

15 квітня 201908:06

Заводська міська бібліотека №1 долучилася до 14-ї акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Дитяче серденько, живи!» по збору коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні Полтавської області. Акція діє з 1 по 30 квітня 2019 р. Чи житимуть дитячі серденька залежить від кожного з нас!!! Зробити благодійний внесок можна за реквізитами, або в спеціальну скриньку, яка знаходиться в бібліотеці. Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк»

11 квітня 201914:54

Казка – це світ чарівний та незвичний, Казка – це диво, сповнене краси, Поринуть в казку, це ж бо так цікаво, Це справді свято, радість для душі. У казці звірі мову мають, Дерева розмовляють, мов живі. Добро і правда завжди зло долають, Тому і люблять казку діти всі. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати. У казках уславлюється сміливість, мудрість, прагнення до справедливості, добро перемагає зло.

10 квітня 201918:37

На черговому засіданні бюджетної комісії Полтавської обласної ради розглянули 8 питань. На жаль, засідання, яке відбувалося у рамках закону та регламенту, проігнорували керівники структурних підрозділів ОДА та апарат облради. Комісія облради з питань бюджету та управління майном провела чергове засідання. Усі члени комісії та зацікавлені особи попередньо отримали інформацію про засідання та порядок денний письмово та електронною поштою. Присутніми були 8 депутатів — членів комісії.

8 квітня 201915:43

7 квітня в Заводському міському Будинку культури № 1 вже вдруге відбувся Відкритий фестиваль-конкурс гумору та жартів «ХРУЩ». До нас завітали творчі колективи з усього району: Лохвиці, Гамаліївки, Вирішального, Мехедівки, Токарів, Засулля, Кононівки, Старого Хутора, Яхників, які представили 35 різнопланових номерів. Це і театри мініатюр, і вокальні колективи, і читці розмовного жанру, і хореографічні колективи та клуби за інтересами. Чудовий старт фестивалю дав виступ студії Народного самодіяльного хореографічного колективу «Пролісок»

5 квітня 201915:29

З початку квітня працівники КП «Комунсервіс» розпочали промивку каналізаційних будинкових мереж по місту каналопромивочною машиною «Шторм». 4 квітня були проведені роботи по очистці прибудинкової каналізації по вулицях Озерна, 13-а та Полтавська, 3. Наразі маємо позитивний ефект від роботи нового обладнання. Роботи і надалі будуть продовжуватися.

5 квітня 201915:15

Троянди – це найпрекрасніші, красиві і запашні квіти, які стали своєрідним символом любові, романтичності і ніжності у всьому світі. Ті, хто регулярно вдихають рожевий аромат, набагато доброзичливіші, ненав’язливі і володіють рівною світлою аурою. Троянда – королева саду. Ця рослина здавна вважалася об’єктом захоплення і поклоніння. Сьогодні ця рослина є справжньою окрасою міських клумб та приватних садиб. Цієї весни на міських квітниках, шкільних дворах та на територіях міських ДНЗ висаджено 200 кущів троянд.

5 квітня 201913:56

Сьогодні екологічні проблеми у світі вийшли на одне з головних місць. Сучасний техногенний вплив на навколишнє середовище призводить до глобальних змін, що спричиняє дедалі частіше виникнення природних стихійних явищ. В останні десятиліття негативний вплив людської діяльності на природу і, зокрема, на зелені насадження, став особливо помітним. Навіть дітям відомо, що дерева – це запорука чистого повітря, а отже – і нашого здоров’я. Для того щоб якісно покращити довкілля жителям та гостям міста навесні насаджуємо декоративні дерева та кущі...

4 квітня 201914:04

Якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей. В процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість твердих побутових відходів збільшується. Та все ж ми можемо вплинути на подальшу «долю» тих відходів, які викидаємо. За будь-яких умов у боротьбі з ТПВ вирішальну роль відіграє особисте ставлення кожного з нас до цієї проблеми. Найперше, це сортування. В рамках експерименту в п’ятницю, 29 березня та понеділок, 1 квітня, на масивах...

2 квітня 201916:52

Кожна дитина має змалечку усвідомити, що у прекрасному та розмаїтому довкіллі кожна рослинка, тваринка мають право на життя. Тож, взаємодіяти з природою слід так, щоб не зашкодити ані їй, ані собі, вболівати за її долю. Тому екологічне виховання дошкільнят – одна з найважливіших справ сьогодення, яке має здійснюватися і в родині, і в дошкільному закладі. Саме в цьому напрямку працюють вихователі ДНЗ №2 «Теремок» м. Заводського з дітлахами усіх вікових груп. Протягом навчального року проводяться заняття з природи...

29 березня 201913:10

28 березня 2019 року в місті Заводське на спортивному майданчику зі штучним покриттям, мікрорайону спиртокомбінату, відбулися обласні зональні змагання спортивних шкіл олімпійського резерву з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 р.н. На футбольному полі змагалися команди із Гадяцького, Чорнухинського та Лохвицького районів. Збірна команда Лохвицького району впевнено перемогла своїх сусідів та виборола путівку до фінальної стадії обласних змагань, які відбудуться другого квітня у місті Лубни.

29 березня 201910:07

Заводська міська рада звернулась до Лубенської місцевої прокуратури, щодо проведення перевірки правомірності передачі земельної ділянки з державної форми власності у комунальну під будівництво сміттєпереробного заводу на межі с. Вишневе. Отримано відповідь від 20.03.2019 року наступного змісту: Лубенською місцевою прокуратурою розглянуто Ваше звернення стосовно законності рішень органів місцевого самоврядування та органів державної влади щодо передачі земельної ділянки з державної форми власності у комунальну.

28 березня 201916:49

Так, сьогодні, 28 березня, працівниками благоустрою було проведено обпилювання двох великих аварійних дерев на території ДНЗ «Малятко» по вул. Полтавській. Також тривають роботи по обпилюванню гілок дерев біля дитячого майданчика по вул. Матросова. Вивезено 12 машин САЗ сміття.

28 березня 201914:22

Щороку кожної третьої п'ятниці березня людство відзначає Всесвітній день сну. Так Всесвітня організація охорони здоров’я із 2008 року звертає увагу на проблеми зі сном у людей. Таку проблему має кожен другий дорослий житель Землі. У 2011 році Всесвітній день сну був присвячений проблемам дитячого сну. Це значить, що існують проблеми зі сном і у дітей. Сон дуже важливий для здоров'я, особливо дитячого. Під час нормального і здорового сну в нашому організмі відбуваються унікальні процеси, після яких ми почуваємося бадьорими і повними сил.

28 березня 201908:43

Миколу Бондара тимчасово відсторонили від виконання обов’язків голови бюджетної комісії Полтавської обласної ради, без виключення його зі складу комісії, як голови. Рішення прийняли більшість членів комісії у відповідності до законодавства та Регламенту облради. Все через те, що Микола Бондар не виконував свою роботу належним чином та ігнорував зауваження колег. Миколу Бондара тимчасово відсторонили від виконання обов’язків голови бюджетної комісії Полтавської обласної ради, без виключення його зі складу комісії, як голови.

27 березня 201915:28

З настанням теплих весняних днів відділ благоустрою Заводської міської ради продовжує прибирання міста. Так 27 березня здійснено обпилювання дерев та прибирання сміття по вулицях Проектній та Полтавській. На черзі вулиця Матросова.    Твіт