Головна Міська влада Склад депутатського корпусу
Знайдено: 22

Склад депутатського корпусу Заводської міської ради 8-го скликання

Алєксєєв Віталій Юрійович

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (8 скликання)
Висування: Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Обраний по виборчому округу № 6
Телефон: 095 381 86 11

Барановський Руслан Іванович

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (8 скликання)
Висування: Політична партія "Довіра"
Обраний по виборчому округу № 3
Телефон: 066 816 35 13

Богатир Станіслав Вікторович

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (8 скликання)
Висування: Політична партія "Довіра"
Обраний по виборчому округу № 3
Телефон: 050 524 63 36

Бошкеєва Наталія Василівна

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 1
Телефон: 095 775 89 81

Бузун Віктор Федорович

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (8 скликання)
Висування: Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Обраний по виборчому округу № 1
Телефон: 066 717 31 70

Буряк Олександр Миколайович

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (8 скликання)
Висування: Політична партія "Слуга Народу"
Обраний по виборчому округу № 2
Телефон: 050 926 41 02

Вертелецький Микола Олександрович

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (8 скликання)
Висування: Політична партія "Слуга Народу"
Обраний по виборчому округу № 7
Телефон: 099 011 53 99

Голінченко Лідія Петрівна

Постійна комісія з гуманітарних питань (8 скликання)
Висування: Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Обраний по виборчому округу № 2
Телефон: 066 813 59 61

Іванись Сергій Миколайович

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (8 скликання)
Висування: Політична партія "Сила і Честь"
Обраний по виборчому округу № 5
Телефон: 099 261 58 08

Куліш Наталія Володимирівна

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (8 скликання)
Висування: Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Обраний по виборчому округу № 2
Телефон: 099 032 71 77

Лисенко Володимир Віталійович

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 4
Телефон: 095 768 88 80

Лисенко Галина Григорівна

Постійна комісія з гуманітарних питань (8 скликання)
Висування: Політична партія "Довіра"
Обраний по виборчому округу № 1
Телефон: 066 827 28 60

Мащенко Лариса Олександрівна

Секретар Заводської міської ради (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 3
Телефон: 066 839 79 55

Мельник Володимир Тарасович

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 2
Телефон: 095 129 73 89

Мельничук Ілля Максимович

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (8 скликання)
Висування: Політична партія "Довіра"
Обраний по виборчому округу № 7
Телефон: 099 482 23 13

Міхура Віктор Данилович

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (8 скликання)
Висування: Політична партія "Довіра"
Обраний по виборчому округу № 5
Телефон: 050 868 87 96

Мусієнко Віктор Олександрович

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 3
Телефон: 099 533 35 39

Нещадим Олександр Олександрович

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 5
Телефон: 050 670 08 16

Палаженко Лариса Борисівна

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (8 скликання)
Висування: Політична партія "За Майбутнє"
Обраний по виборчому округу № 5
Телефон: 066 827 29 53

Петренко Сергій Миколайович

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 4
Телефон: 066 713 42 45

Трубніков Юрій Анатолійович

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (8 скликання)
Висування: Самовисування
Обраний по виборчому округу № 1
Телефон: 095 351 43 40

Тур Ніна Михайлівна

Постійна комісія з гуманітарних питань (8 скликання)
Висування: Політична партія "Довіра"
Обраний по виборчому округу № 6
Телефон: 066 623 96 49

 

Перелік територіальних виборчих округів

 

 ОНОВЛЕНО 17.02.2021


    Твіт