Стандартна версія

 Головна Громадянам Місцеві електронні петиції

Місцеві електронні петиції

Що таке електронні петиції?

Сервіс «Місцеві електронні петиції», який дає можливість мешканцям міст впливати на розвиток своїх громад через звернення до органів влади з петиціями.

Ці петиції розглядаються органами місцевого самоврядування у встановленому Законом особливому порядку за умови підтримки тексту петиції визначеною кількістю мешканців.

платформа електронної демократії

Перейти до петицій

 

Щоб ініціювати петицію та проголосувати, необхідно авторизуватись на сервісі електронної демократії із використанням BankID (доступно клієнтам переважної більшості банків України) або електронного цифрового підпису. Зміст тексту петиції має відповідати критеріям, описаним в документі "ПОРЯДОК подання та розгляду електронних петицій". Петиція буде розлянута, якщо набере 110 підписів мешканців громади. На збір підписів відведено до 3 місяців.

 

Нормативні документи

Про внесення змін до Регламенту Заводської міської ради восьмого скликання Рішення міської ради № 4 від 25 листопада 2022 року
Про затвердження Порядку подання та розгляду електронних петицій Рішення міської ради № 5 від 25 листопада 2022 року
ПОРЯДОК подання та розгляду електронних петицій Затверджено рішенням міської ради № 5 від 25 листопада 2022 року
Закон України «Про звернення громадян» zakon.rada.gov.ua
Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції zakon.rada.gov.ua

ОНОВЛЕНО 29.04.2024


    Твіт