Головна Про місто Загиблі захисники з нашої громади

Загиблі захисники з нашої громади

Мешканці громади, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Матійчук Олександр Сергійович, народився 1 серпня 1990 р. в м. Заводське (колишнє Червонозаводське), Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Заводську ЗОШ №2, Лохвицький технікум харчових технологій та університет «Україна» у 2010 році, здобувши вищу освіту. Був молодшим сержантом батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Полтавщина» МВС України.
Загинув 9 листопада 2014 року смт. Ольховатка, Бахмутського району Донецької області. Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися мати та батько.

Ларін Микола Миколайович, народився 8 вересня 1992 року в с. Хрулі, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив 9 класів Бодяквянської ЗОШ, Червонозаводське ВПУ №32.
У війську з початку бойових дій; служив у льотній частині, що базується на Полтавщині. Листопадом 2015 року підписав зі ЗСУ контракт, в грудні 2016 відряджений до 72-ї бригади — до околиць Авдіївки; солдат розвідроти.
16 жовтня 2017 року на бойовому чергуванні зазнав смертельного кульового поранення у шию під час обстрілу з боку противника — між селищами Крута Балка і Кам'янка (Ясинуватський район).
Похований на кладовищі у с. Хрулі. Залишилися батьки, брат та сестри.

Литвиненко Валерій Володимирович, народився 12 вересня 1987 року в м. Кривий Ріг, Інгулецького району, Дніпропетровської області. У 2003 році закінчив Бодаквянську ЗОШ, потім навчався у Веприцькому ПТУ №42. Учасник антитерористичної операції. Водій 36-ї окремої бригади морської піхоти, старший матрос.
Загинув 14 лютого 2018 року під час несення служби в районі с. Широке Волноваського району Донецької області.
Похований на кладовищі в с. Пісочки. Залишилися батьки, сестри та син.

Пасько Ігор Миколайович, народився 4 червня 1969 року в с. Бодаква, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив 8 класів Бодаквянської ЗОШ, Глинське училище механізації, де здобув професію тракториста. Був сержантом, механіком – водієм третьої самохідної артилерійської батареї другого самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи. У 2014 році захищав Україну у Луганській області.
Загинув 9 березня 2022 року у селі Лютіж, Вишгородського району, Київської області. Похований на кладовищі в с. Бодаква. Залишилися батько, донька та брати.

Сушков Віктор Олександрович, народився 15 серпня 1991 року в м. Южнокомунарівськ (нині Єнакієво), Донецької області. Дитинство провів у м. Часів Яр. Після школи закінчив Донецьке професійне училище. З 24 вересня 2014 року виконував бойові завдання у складі військової частини Сухопутних військ, що брала участь в антитерористичній операції на Сході України. У 2020 році закінчив магістратуру Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба (факультет протиповітряної оборони сухопутних військ).
Загинув 20 березня 2022 року під Охтиркою на Сумщині. Похований на кладовищі в с. Бодаква. Залишилась дружина.

Суходольський Одександр Володимирович, народився 28 квітня 1994 року в м. Заводське (колишне Червонозаводське), Миргородського району, Полтавської області, де тривалий час проживав та навчався. Після школи навчався у Західно-Донбаському ліцеї (м. Павлоград), по закінченню якого працював та проживав у м. Дніпро. З 2014 по 2021 рік служив за контрактом на сході України. З початком повномасштабного вторгнення знову пішов добровольцем захищати рідну землю. Був командиром взводу.
Загинув 23 червня 2022 року в с. Мазанівка, поблизу Слов’янська Донецької області. Похований у м. Дніпро на Алеї Слави Краснопільського цвинтаря. Залишилися батько, мати, дідусь та бабуся.

Хільченко Денис Миколайович, народився 11 квітня 1974 року в м. Лохвиця. З 1986 року проживав в м. Заводське. Закінчив Заводську ЗОШ №1. Учасник Революції Гідності. У 2014 році пішов добровольцем захищати Незалежність України. Був заступником командира батальйону 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
Загинув 4 серпня 2022 року поблизу Мар’їнки на Донеччині. Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися мати, сестра, дружина та діти.

Кривобок Володимир Іванович, народився 27 березня 1971 року.
Загинув 14 вересня 2022 року в районі с.Павлівка Волноваського району Донецької області.

Корчомаха Максим Григорович, народився 1987 року.
Загинув 26 листопада біля населеного пункту Стельмахiвка Сватівського району Луганської областi.

Кравчук Віталій Васильович, народився 1983 року.
Загинув 1 грудня 2022 року в районі населеного пункту Лиман 1, Куп’янського району, Харківської області.

 ОНОВЛЕНО 04.01.2023


    Твіт