Головна Про місто Загиблі захисники з нашої громади

Загиблі захисники з нашої громади

Мешканці громади, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Матійчук Олександр Сергійович, народився 1 серпня 1990 р. в м. Заводське (колишнє Червонозаводське), Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Заводську ЗОШ №2, Лохвицький технікум харчових технологій та університет «Україна» у 2010 році, здобувши вищу освіту. Був молодшим сержантом батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Полтавщина» МВС України.
Загинув 9 листопада 2014 року смт. Ольховатка, Бахмутського району Донецької області. Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися мати та батько.

Ларін Микола Миколайович, народився 8 вересня 1992 року в с. Хрулі, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив 9 класів Бодяквянської ЗОШ, Червонозаводське ВПУ №32.
У війську з початку бойових дій; служив у льотній частині, що базується на Полтавщині. Листопадом 2015 року підписав зі ЗСУ контракт, в грудні 2016 відряджений до 72-ї бригади — до околиць Авдіївки; солдат розвідроти.
16 жовтня 2017 року на бойовому чергуванні зазнав смертельного кульового поранення у шию під час обстрілу з боку противника — між селищами Крута Балка і Кам'янка (Ясинуватський район).
Похований на кладовищі у с. Хрулі. Залишилися батьки, брат та сестри.

Литвиненко Валерій Володимирович, народився 12 вересня 1987 року в м. Кривий Ріг, Інгулецького району, Дніпропетровської області. У 2003 році закінчив Бодаквянську ЗОШ, потім навчався у Веприцькому ПТУ №42. Учасник антитерористичної операції. Водій 36-ї окремої бригади морської піхоти, старший матрос.
Загинув 14 лютого 2018 року під час несення служби в районі с. Широке Волноваського району Донецької області.
Похований на кладовищі в с. Пісочки. Залишилися батьки, сестри та син.

Пасько Ігор Миколайович, народився 4 червня 1969 року в с. Бодаква, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив 8 класів Бодаквянської ЗОШ, Глинське училище механізації, де здобув професію тракториста. Був сержантом, механіком – водієм третьої самохідної артилерійської батареї другого самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи. У 2014 році захищав Україну у Луганській області.
Загинув 9 березня 2022 року у селі Лютіж, Вишгородського району, Київської області. Похований на кладовищі в с. Бодаква. Залишилися батько, донька та брати.

Сушков Віктор Олександрович, народився 15 серпня 1991 року в м. Южнокомунарівськ (нині Єнакієво), Донецької області. Дитинство провів у м. Часів Яр. Після школи закінчив Донецьке професійне училище. З 24 вересня 2014 року виконував бойові завдання у складі військової частини Сухопутних військ, що брала участь в антитерористичній операції на Сході України. У 2020 році закінчив магістратуру Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба (факультет протиповітряної оборони сухопутних військ).
Загинув 20 березня 2022 року під Охтиркою на Сумщині. Похований на кладовищі в с. Бодаква. Залишилась дружина.

Суходольський Олександр Володимирович, народився 28 квітня 1994 року в м. Заводське (колишне Червонозаводське), Миргородського району, Полтавської області, де тривалий час проживав та навчався. Після школи навчався у Західно-Донбаському ліцеї (м. Павлоград), по закінченню якого працював та проживав у м. Дніпро. З 2014 по 2021 рік служив за контрактом на сході України. З початком повномасштабного вторгнення знову пішов добровольцем захищати рідну землю. Був командиром взводу.
Загинув 23 червня 2022 року в с. Мазанівка, поблизу Слов’янська Донецької області. Похований у м. Дніпро на Алеї Слави Краснопільського цвинтаря. Залишилися батько, мати, дідусь та бабуся.

Хільченко Денис Миколайович, народився 11 квітня 1974 року в м. Лохвиця. З 1986 року проживав в м. Заводське. Закінчив Заводську ЗОШ №1. Учасник Революції Гідності. У 2014 році пішов добровольцем захищати Незалежність України. Був заступником командира батальйону 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
Загинув 4 серпня 2022 року поблизу Мар’їнки на Донеччині. Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися мати, сестра, дружина та діти.

Кривобок Володимир Іванович, народився 27 березня 1971 року в с. Піски, Миргородського району, Полтавської області, З 1978 по1986 рік навчався в Пісківській ЗОШ. Також закінчив Лохвицький технікум харчових технологій за спеціальністю механіка. Працював слюсарем на Лохвицькому цукровому заводі. У 2014-2015 роках захищав кордони на Сході України. Після повернення та до 25 лютого 2022 року – працював у ТОВ «КАІС». З перших днів повномасштабного вторгнення боронив Україну із зброєю в руках. Загинув 14 вересня 2022 року в районі с. Павлівка Волноваського району Донецької області. Похований на кладовищі в с. Піски. У полеглого залишилися мати, дружина та двоє дітей.

Корчомаха Максим Григорович, народився 10 жовтня 1987 року в м. Черкаси. Закінчив ПТУ №15 м. Черкаси, здобувши професію слюсар-зварювальник. У 2011 році переїхав в с. Шевченки. У 2014-2015 роках брав безпосередню участь у військових діях на Сході України. А в 2020 році пішов служити до Збройних сил за контрактом. Загинув 26 листопада біля населеного пункту Стельмахiвка Сватівського району Луганської областi. Похований на кладовищі в с. Шевченки. У полеглого залишилися батько та брат.

Кравчук Віталій Васильович, народився 1983 року в с. Черемуха, Бердичівського району, Житомирської області. Тривалий час проживав у м. Заводське. 5 квітня 2022 року був мобілізований до ЗСУ. Служив старшим навідником першого відділення кулеметного взводу. Загинув 1 грудня 2022 року в районі населеного пункту Лиман 1, Куп’янського району, Харківської області. Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися дружина та двоє дітей.

Рибалко Микола Вікторович, народився 12 листопада 1986 року в м. Заводське, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Заводську ЗОШ №1, Лохвицький технікум харчових технологій та Полтавську Державну аграрну академію. Працював апаратником по обробці та сушінню зерна в ТОВ «Елеватор агро». Був мобілізований у грудні 2022 року. Загинув 15 січня 2023 року в районі населеного пункту Білогорівка, Луганської області при виконанні бойового завдання. Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися дружина, син та брат.

Споденейко Віталій Сергійович, народився 20 травня 1990 року в с. Піски, Миргородського району, Полтавської області, З 1996 по 2005 рік навчався в Пісківській ЗОШ. Також успішно закінчив Київську Академію МВС України. Працював дільничим інспектором в м. Київ. З липня 2022 року пребував у зоні проведення активних бойових дій. Загинув 29 січня 2023 року в м. Бахмут під час виконання чергового бойового завдання. Похований на кладовищі в с. Піски. У полеглого залишилися батьки, дружина та син.

Шинкаренко Микола Вікторович, народився 21 травня 1986 року в м. Заводське, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Заводську ЗОШ №2, ПТУ № 32 за професією електрогазозварювальник. У 2015 році був учасником АТО. Після повернення працював зварювальником у ТОВ «Райз Схід». З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. Загинув 5 лютого 2023 року в районі населеного пункту Червона Гора, поблизу Бахмута. Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися батьки, дружина та син.

Дейкало Сергій Володимирович, народився 20 вересня 1989 року в м. Шостка, Сумської області. У 1996 році родина переїхала в с. Піски, Миргородського району, Полтавської області. Навчався в Пісківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також закінчив Лохвицький технікум харчових технологій за спеціальністю техніка-механіка. У 2015 – 2016 роках був учасником АТО. З травня 2022 року пребував у зоні проведення активних бойових дій, де неодноразово отримував поранення. Помер 26 лютого 2023 року у госпіталі м. Дніпро від наслідків контузії. Похований на кладовищі в с. Піски. У захисника залишилися батьки та менший брат.

Сагайдачний Олег Володимирович, народився 18 серпня 1975 року в с. Яремівщина, Миргородського району, Полтавської області. Навчався в Пісківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також закінчив Гадяцьке професійне училище за спеціальністю тракторист. У 1993 – 1995 роках проходив строкову службу в ЗСУ.
Після повернення з армії продовжив трудову діяльність на різних посадах в сільськогосподарських підприємства ВАТ «Насінневе», ТОВ «Фрукти Полтавщини», ТОВ Агрофірма «ЧБГ».
З перших днів повномасштабного вторгнення він був призваний до Збройних сил України та по лютий 2023 року ніс службу у територіальній обороні. З березня 2023 року захищав Східні рубежі України.
Загинув 26 березня 2023 року в районі м. Авдіївка, під час виконання бойового завдання. Похований на кладовищі в с. Яремівщина. У полеглого залишилися мати та два сини.

Бовкун Андрій Володимирович, народився 31 січня 1991 року в с. Яремівщина, Миргородського району, Полтавської області. Навчався в Пісківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також закінчив Роменський коледж та Сумський національний аграрний університет за спеціальністю – бухгалтерський облік. У 2011-2012 роках проходив строкову службу в ЗСУ.
Перед початком повномасштабного вторгнення працював бухгалтером по обліку зерна в УАСП ТОВ «КАІС», звідки й був мобілізований 24 лютого 2022 року. Служив у взводі охорони другого відділу Миргородського РТЦК та СП - старшим солдатом. З 11 квітня 2023 року боронив Східні рубежі України.
Загинув 27 квітня 2023 року в районі с. Куземівка, Луганської області, під час мінометного обстрілу.
Похований на кладовищі в с. Яремівщина. У полеглого залишилися батьки та брат.

Продайвода Григорій Юрійович, народився 12 лютого 1985 року в м. Заводське, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Заводську ЗОШ №2, Лохвицький технікум харчової промисловості та Національний університет харчових технологій. У 2015 – 2016 роках був учасником АТО.
У серпні 2022 року став на захист України. Був командиром мінометного розрахунку.
Загинув 14 червня 2023 року в районі м. Бахмут, Донецької області під час ворожого артилерійського обстрілу.
Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися мати та брат.

Іващенко Іван Іванович, народився 27 липня 1983 року у м. Заводське, Миргородського району, Полтавської області. Закінчив Заводську ЗОШ №2, Лохвицький технікум харчових технологій ПДАА. У 2001-2002 роках проходив строкову службу в ЗСУ.
З 2006 року працював водієм у Заводській міській раді.
22 серпня 2022 року був мобілізований до Збройних Сил України. Проходив службу у м. Миргород, пізніше, у складі штурмового батальйону морської піхоти, виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку.
Помер 25 червня 2023 року в лікарні м. Дніпро від отриманих поранень.
Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися дружина, 2 сини та брат.

Кочерга Юрій Миколайович, народився 14 січня 1967 року в с. Токарі, Миргородського району, Полтавської області. У 1984 році закінчив Токарівську школу, а в 1986 році - Заводське ПТУ №32. З 1993 року працював на Лохвицькому цукровому комбінаті вантажником. Останнім часом працював у ТОВ «Елеватор-Агро».
28 січня 2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Служив на посаді старшого стрільця-оператора.
Загинув 17 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівка Куп’янського району Харківської області.
Похований на кладовищі в с. Токарі. У полеглого залишилися дружина, двоє дітей, онуки, брат та сестра.

Лебідь Костянтин Юрійович, народився 6 лютого 1991 року в с. Стецьківка на Сумщині. Навчався у Заводській ЗОШ №2. У 2008 році закінчив Лохвицький технікум харчових технологій ПДАА.
28 березня 2022 року був мобілізований до Збройних Сил України. У червні 2023 року нагороджений медаллю «За хоробрість в бою».
Помер 2 грудня 2023 року в м. Мирноград Покровського району Донецької області, під час виконання службових обов’язків.
Похований на кладовищі м. Заводське. Залишилися батьки, 2 дітей, колишня дружина та сестра.

 ОНОВЛЕНО 11.01.2024


    Твіт