Традиційно в Україні на весні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання, адже – це літературні задоволення, відкриття нових творчих імен, знайомство з новими книгами, спілкування з однодумцями, участь у цікавих конкурсах, демонстрація читацьких талантів і досягнень. До цієї події долучилася і Заводська міська бібліотека №1. Учасниками Тижня дитячого читання «Цікаві таємниці у книжковій скарбниці» стали школярі 4 і 5 класів Заводських шкіл №1 і №2. Вони мали змогу ознайомитися із книжковою виставкою «GUTEN TAG! Німеччино»...