Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті і примирення та 75 річницею Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Бажаю всім Вам доброго здоров’я, достатку, довгих літ, мирного та щасливого життя. З кожним роком все менше є свідків та учасників тих буремних подій. Та кожне наступне покоління має пам’ятати свою історію. Ці дні не повинні бути символами тріумфу переможців над переможеними, а мають нагадувати про страшну катастрофу і стати застереженням, що неможна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами чи агресією.