Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями! Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. У переддень Нового 2019 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.