Головна Оголошення
14 березня 202317:20

Про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення виконавчого комітету Заводської міської ради «Про погодження вартості надання  послуг по утриманню торгового місця на ринку».

14 березня 202317:09

Через війну багато наших співгромадян були вимушені покинути рідні домівки. Дехто мав можливість через деякий час повернутися додому. Іншим так не пощастило і вже близько року вони вважають своїм домом Миргородський край. Причина проста - на превеликий жаль уже немає куди вертатися, або ж почувати себе в безпеці як раніше.

7 березня 202313:45

Бригада швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж» сьогодні тримає підступи до Бахмута. Бахмутський напрямок – один із визначальних на карті бойових дій уже тривалий час. Потужною і невидимою силою української протидії є аеророзвідники, – люди, які мілітаризували «залізних пташок». Те, що у сучасній російсько-українській війні перевага на боці того, хто має потужнішу артилерію, захищений зв´язок та чисельніші засоби корегування і розвідки (БПЛА) – не секрет.

6 березня 202309:29

 Міграційна служба Полтавщини: що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру і як її отримати
 Згідно законодавства кожна особа, персональні дані якої внесені до Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР), має право на безоплатне отримання довідки про внесення інформації до Реєстру та видані документи.

3 березня 202316:22

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.
Так, більшість щоденних дій для людини з інвалідністю – це важке випробування, яке найчастіше доводиться проходити самостійно.

2 березня 202313:11

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка запрошує здобути освіту на підставі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Ваучери видаються одноразово як передбачена державою пільга для певних категорій осіб.

1 березня 202313:01

Вісім бригад – одна мета. Вигнати ворога з рідної землі. В Україні триває рекрутингова кампанія «Гвардія наступу». Набір до підрозділів проводиться на добровільній основі, це не мобілізація. Вмотивовані українці мають можливість поповнити лави однієї з восьми штурмових бригад на вибір. Набір відбувається онлайн на сайті кампанії та офлайн – у центрах надання адмінпослуг. На Полтавщині – у шести ЦНАПах

28 лютого 202316:57

За інформацією начальника Головуправління поліції Полтавщини Євгена Рогачова, поліція встановила понад 260 учасників масових сходин, влаштованих 25 та 26 лютого в обласному центрі та 27 лютого у Кременчуці.

27 лютого 202313:45

Як свідчить статистика минулих років, з настанням теплої погоди значно загострюється ситуація з пожежами внаслідок необережного поводження з вогнем у лісопаркових зонах та при спалюванні сухої трави, сміття на об'єктах і у житловому секторі.

27 лютого 202308:40

Вісім бригад – одна мета. Вигнати ворога з рідної землі. В Україні триває рекрутингова кампанія «Гвардія наступу». Вмотивовані українці мають можливість поповнити лави однієї з восьми штурмових бригад на вибір. Набір відбувається онлайн на сайті (https://storm.mvs.gov.ua/) кампанії та офлайн – у центрах надання адмінпослуг.

24 лютого 202316:23

Компенсація роботодавцю ЄСВ протягом 12 місяців (але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску) при працевлаштуванні не менше, ніж на 2 роки осіб, які перебувають в статусі безробітного понад місяць  та належать до категорій

24 лютого 202316:17

В області реалізується проєкт  «Власна справа» в рамках реалізації урядової програми «єРобота», яка передбачає надання громадянам України мікрогранту до 250,0 тис грн. на створення або розвиток власної справи. На 2023 рік передбачено 1,8 млрд. грн. на реалізацію зазначеної програми. Кому надається фінансова допомога: суб’єктам мікропідприємництва чи малого бізнесу; фізичним особам, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

24 лютого 202316:06

Не зареєстровані як безробітні особи мають право отримати у службі зайнятості ваучеру на освіту.  Вибір професії (спеціальності), форми навчання та навчального закладу здійснюється особою. Навчання можливе без відриву від роботи. Ваучер на освіту – це документ встановленого зразка, що дає особі право пройти безоплатне навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей.

24 лютого 202311:29

Заводська міська рада планує взяти участь у Проекті UA2011-01 “Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення”, який фінансується Урядом Великої Британії. Проектом передбачається розробка плану відновлення громади.

24 лютого 202311:25

Інформує про намір проводити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

21 лютого 202313:05

 Інформуємо, щоб переслати паспорт громадянина України у формі ID-картки або закордонний паспорт до іншого підрозділу міграційної служби у більш безпечнішому регіоні України для його отримання необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС, де особа буде отримувати паспорт, та подати письмову заяву, у якій зазначити наступну інформацію.

17 лютого 202314:05

20 лютого  у  м. Заводське по  вул. Полтавська, 10/2 (адмінприміщення ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» ) з  11:00 до 15:00  працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист»  зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн щомісячно на особу протягом 3-х місяців!

17 лютого 202313:11

«Азов», «Буревій», «Спартан», «Рубіж», «Червона калина», «Сталевий кордон», «Кара-Даг», «Лють». Вмотивованим добровольцям пропонують 8 бригад на вибір. Нові підрозділи посилять наступальний потенціал країни. Отримати детальну інформацію про бригади і подати заявку онлайн можна на сайті (https://storm.mvs.gov.ua/) «Гвардії наступу», офлайн – у шести центрах надання адмінпослуг в області

15 лютого 202316:06

20 лютого о 10:00 год. біля пам’ятника Героїв України (мікрорайон спиртокомбінату) відбудуться урочистості з нагоди подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. День Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.

15 лютого 202310:37

До уваги громадян! 16 лютого 2023 року о 10:00 годині в приміщенні ЦНАПу (м. Заводське, вул. Європейська,12) відбудеться виїзний прийом громадян представниками Лохвицького бюро правової допомоги.    Твіт