Стандартна версія

 Головна Оголошення
19 червня 202313:44

Миргородське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області, закликає громадян дотримуватися елементарних правил відпочинку на водоймах! З початком купального сезону на території водних об’єктів Полтавської області загинуло 13 осіб. Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є порушення правил поведінки на воді, особиста необережність, купання в нетверезому стані. Люди масово вирушають на відпочинок до річок, озер, ставків та інших водойм. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок, який сприяє зміцненню організму...

19 червня 202311:36

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ... - забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень; - надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді); - організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі; - пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

16 червня 202309:19

Щоби дізнатися, на якій стадії виготовлення документи, українці активно користуються онлайн-сервісом «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному сайті ДМС. За допомогою цього сервісу можна перевірити стан оформлення таких документів, як: • паспорт громадянина України для виїзду за кордон; • ID-картка; • посвідка на тимчасове проживання; • посвідка на постійне проживання; • дозвіл на імміграцію в Україну; • продовження строку перебування в Україні.

15 червня 202308:39

6 червня цього року російські окупанти підірвали Каховську гідроелектростанцію, що призвело до значного затоплення територій. Заводська територіальна громада 8 червня звернулася до громадської організації «Рух добрих сердець» із проханням надати допомогу у придбанні інструментів та засобів для евакуації населення, що постраждало. Вже 9 червня ця організація разом з партнерами: Global Care Kinderhilswerk, Aktion Deutschland Hilft, християнська церква «Божа сім’я» здійснили передачу допомоги гуманітарному штабу м. Полтава.

14 червня 202315:19

Щодня в поліції реєструються десятки повідомлень про шахрайські дії. Недобросовісні особи, користуючись довірою людей, вводять в оману та виманюють грошові кошти. Поліція розповідає про найпоширеніші шахрайства та пояснює, як не потрапити до пастки зловмисників: - Будьте обережні, коли вам пропонують товари за низькою ціною «з рук в руки», особливо, якщо такі «продавці» приходять до вас додому. У такий спосіб, останнні, вивідують обстановку та прослідковують за тим, де ви зберігаєте кошти;

14 червня 202314:46

Ви роботодавець та хочете скористатись послугами служби зайнятості? Не знаєте як отримати компенсацію за працевлаштування? Відповіді на ці та інші питання Ви можете не тільки отримати, але й самостійно запитати нашу спікерку - заступника директора Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Олену Мельник під час стриму, який відбудеться 15 червня 2023 року, початок о 12:00. Ви зможете написати Ваші питання в чат одразу після початку трансляції, відповіді будуть надаватись в прямому етері.

12 червня 202309:32

Після початку повномасштабної війни в Україні мільйони наших громадян були змушені покинути рідні домівки та виїхати за кордон. Серед них було чимало вагітних жінок, які народили діток уже в інших країнах. Тож наразі у них виникає чимало запитань щодо документів для малят. Тому сьогодні пропонуємо Вам відповіді на актуальні питання, які стосуються саме документування дітей, народжених за кордоном.

7 червня 202314:51

Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея внести в календар нову дату з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці. Закликаючи світ до здійснення ефективних заходів щодо викорінення примусової, шкідливої та небезпечної праці, а також експлуатації дітей, Міжнародна організація праці ухвалила Конвенцію від 17.06.1999 № 182 «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці».

6 червня 202308:47

Нажаль під час війни нерідко трапляються такі ситуації як втрата паспорта громадянина України чи закордонного паспорта. У такій ситуації можна користуватися застосунком “ДІЯ”. Паспорти у "Дії" — ID-картка та закордонний — мають таку саму юридичну силу, що й звичайні паперові аналоги. Така можливість передбачена статтею 14¹ Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

1 червня 202311:50

На території навколо населених пунктів Вашої громади с.Бодаква та с. Нижня Будаківка ПП «Стоколос – Агроінвест» з 02.06.по 10.06.2023 року проводитиме обробку посівів сої із застосуванням пестицидів та агрохімікатів. Для обробки полів використовуватимуться препарати: Гром Некст (хімічний клас препарату: 3), Флейм (хімічний клас препарату: 3), інсектицид Каратель Виходити на територію оброблених ділянок, проводити роботи на суміжних ділянках, випасати худобу, птицю, користуватися сінокосом дозволяється не раніше як через 3-5 днів після обробки.

1 червня 202310:38

Наближаються літні канікули, і у дітей з’явиться багато вільного часу, який вони зможуть проводити на свіжому повітрі. Щоб ця чудова пора дитинства запам’яталася приємними емоціями, а батьки не хвилювалися за здоров’я і життя своїх доньок та синочків, потрібно говорити з ними про електробезпеку. АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» закликає відповідально ставитися до власної безпеки, неухильно дотримуватися правил поведінки поблизу енергетичних об’єктів: – для занять спортом або рухливими іграми потрібно обирати місця...

31 травня 202311:14

Уповноважений провадить свою діяльність за такими напрямами: особисті права та свободи (право на життя, право на свободу та особисту недоторканність, свобода пересування, право на повагу до гідності, право на вільний розвиток своєї особистості, недоторканність житла, таємниця комунікації, право на недоторканність особистого життя, право на недоторканність сімейного життя, право на свободу світогляду і віросповідання, свободу думки та слова); громадянські та політичні права (право на інформацію, право на свободу обʼєднання, право на участь в управлінні державними справами.

30 травня 202316:24

Повідомляємо, що міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках Програми підтримки економічної стійкості України розпочинає прийом заявок на отримання фінансової допомоги від сільськогосподарських підприємств, зокрема фермерських господарств у розмірі 40 ООО доларів США. Подати заявку на отримання цієї допомоги можуть власники малих та середюх сільськогосподарських підприємст Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

26 травня 202315:35

Повідомляємо, що на території навколо населених пунктів Заводської міської ради (сіл Н.Будаківка, Ветхалівка, Заморіївка) ФГ "МОЯ ЗЕМЛЯ 2015" з 26 травня по 18 червня 2023 року проводитиме обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

26 травня 202308:23

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання. Отже, виготовлені ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у підрозділах міграційної служби протягом двох років. Також громадяни мають можливість написати заяву і продовжити термін зберігання свого паспортного документа до трьох років.

16 травня 202313:25

Згідно "Правил користування системами водопостачання... "забороняється використання питної води для поливу городів. До порушників будуть застосовуватися штрафи або відключення. Бережіть та ощадливо використовуйте воду!

16 травня 202311:43

Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С.

15 травня 202310:16

Лохвицьке УЕГС АТ «Полтавагаз» доводить до Вашого відому, що 17 травня 2023 р. в зв'язку з проведенням планово профілактичними роботами на газопроводі середнього тиску м. Заводське, буде припинено розподіл газу на наступні вулиці: вул. 124км, вул. Панаса Мирного.

12 травня 202311:10

Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа. За результатами прийому такої заяви вам має бути видана копія протоколу або довідка про тимчасову відсутність закордонного паспорта. З цією довідкою необхідно звернутися до найближчої дипломатичної чи консульської установи України для оформлення нового закордонного паспорта (актуально для громадян України.

12 травня 202308:23

Уряд розширив проект єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 30 березня. “З 10 квітня Уряд запускає нові грантові програми для ветеранів, завдяки яким вони зможуть отримати фінансову підтримку від держави для старту або розвитку своєї справи. Наші захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн.    Твіт