Головна Оголошення
28 червня 202316:54

Жнива завжди були підсумком роботи селян і вимагали високого рівня організації та відповідальності. Крім турбот, пов’язаних з підготовкою жнивного інвентарю працівникам агропідприємств та жителям громади потрібно захищати свій врожай від стихійних лих та пожеж. Погодна ситуація досить складна. Температура повітря висока, а дощів практично немає. У зв'язку зі спекою рівень пожежної небезпеки дуже високий. Кожен керівник агропідприємства, а жителі громади на своїх особистих хлібних масивах, особисто відповідають.

28 червня 202315:47

Щорічне щеплення домашніх тварин - дієвий засіб профілактики сказу.

27 червня 202310:42

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру. Зокрема, йдеться про алгоритм дій у разі радіаційної аварії. У першу чергу зазначимо, що ядерно-стратегічні об’єкти будуються таким чином, щоб витримувати значні фізичні пошкодження.

26 червня 202314:28

Кабінет Міністрів України Постановою від 09.05.2023 р. № 458 затвердив новий Порядок одержання Посвідчення про право роботи з пестицидами. Постанова набирає чинності з 28 червня 2023 року. Посвідчення видається територіальними органами Держпродспоживслужби на безоплатній основі особам, діяльність яких пов’язана з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт з їх транспортування, зберігання, застосування, а також з торгівлею пестицидами, за умови досягнення ними 18 років та наявності чинного.

26 червня 202314:22

Лохвицьке управління Миргородської філії Полтавського обласного центру зайнятості нагадує роботодавцям, що вони можуть скористатися програмами економічного стимулюванння роботодавців до працевлаштування громадян ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО СТИМУЛЮВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ГРОМАДЯН КОМПЕНСАЦІЯ РОБОТОДАВЦЮ ЄСВ ПРОТЯГОМ 12 МІСЯЦІВ (але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску) ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ НЕ МЕНШЕ, НІЖ НА 2 РОКИ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СТАТУСІ

26 червня 202311:34

Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області застерігає споживачів від купівлі будь-якої прісноводної риби в місцях стихійної торгівлі на території району. Незважаючи на воєнний стан, Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжує виконання покладених на нього функцій на кожному етапі виробництва, обробки та зберігання харчових продуктів заради забезпечення харчової безпеки держави.

23 червня 202309:10

Мінцифри створено та забезпечено функціонування єдиного державного вебпорталу цифрової освіти, що призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар'єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали.

23 червня 202309:04

Доволі часто виникають питання про фотографування дітей на закордонний паспорт. Після досягнення 12-ти років дитину фотографують у підрозділі під час оформлення документів (безкоштовно). До 12 років можливі два варіанти: - безкоштовно сфотографувати дитину у підрозділі — звичайно, якщо вона зможе спокійно дивитися в камеру і не боїться фотоспалаху (працівники роблять кілька спроб, серед яких можна обрати найкращий знімок); - подати для сканування одну кольорову матову фотокартку 10×15 см — це стосується, зокрема, немовлят.

23 червня 202309:02

Національна соціальна сервісна служба України спільно з Центром демократії та верховенства права розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером. Цей договір створено для полегшення комунікації в співпраці між волонтером та організаціям в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень.

22 червня 202314:08

Для реєстрації/перереєстрації транспортних засобів більше не потрібно проходити експертне дослідження. 15 червня набула чинності постанова Кабінету міністрів України № 599, що передбачає відповідні зміни. Як розповів начальник сервісного центру МВС у Гадячі Анатолій Танчик, експертне дослідження залишається обов’язковим лише для першої реєстрації на території України вживаного транспортного засобу, ввезеного з-за кордону. Таким чином, процедура купівлі-продажу стала ще зручнішою й для неї потрібно лише зареєструватися в електронну чергу.

19 червня 202315:37

З метою створення умов для реінтеграції ветеранів/-нок АТО/ООС/російсько-української війни та їх долучення до соціально-економічної розбудови територіальних громад Полтавської області відбудеться тренінг «Грантова підтримка ветеранів/-нок та членів їх сімей», за підтримки Полтавської обласної військової адміністрації, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОВА, Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», Полтавського університету економіки і торгівлі та Полтавської Торгово-Промислової палати.

19 червня 202313:44

Миргородське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області, закликає громадян дотримуватися елементарних правил відпочинку на водоймах! З початком купального сезону на території водних об’єктів Полтавської області загинуло 13 осіб. Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є порушення правил поведінки на воді, особиста необережність, купання в нетверезому стані. Люди масово вирушають на відпочинок до річок, озер, ставків та інших водойм. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок, який сприяє зміцненню організму...

19 червня 202311:36

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ... - забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень; - надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді); - організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі; - пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

16 червня 202309:19

Щоби дізнатися, на якій стадії виготовлення документи, українці активно користуються онлайн-сервісом «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному сайті ДМС. За допомогою цього сервісу можна перевірити стан оформлення таких документів, як: • паспорт громадянина України для виїзду за кордон; • ID-картка; • посвідка на тимчасове проживання; • посвідка на постійне проживання; • дозвіл на імміграцію в Україну; • продовження строку перебування в Україні.

15 червня 202308:39

6 червня цього року російські окупанти підірвали Каховську гідроелектростанцію, що призвело до значного затоплення територій. Заводська територіальна громада 8 червня звернулася до громадської організації «Рух добрих сердець» із проханням надати допомогу у придбанні інструментів та засобів для евакуації населення, що постраждало. Вже 9 червня ця організація разом з партнерами: Global Care Kinderhilswerk, Aktion Deutschland Hilft, християнська церква «Божа сім’я» здійснили передачу допомоги гуманітарному штабу м. Полтава.

14 червня 202315:19

Щодня в поліції реєструються десятки повідомлень про шахрайські дії. Недобросовісні особи, користуючись довірою людей, вводять в оману та виманюють грошові кошти. Поліція розповідає про найпоширеніші шахрайства та пояснює, як не потрапити до пастки зловмисників: - Будьте обережні, коли вам пропонують товари за низькою ціною «з рук в руки», особливо, якщо такі «продавці» приходять до вас додому. У такий спосіб, останнні, вивідують обстановку та прослідковують за тим, де ви зберігаєте кошти;

14 червня 202314:46

Ви роботодавець та хочете скористатись послугами служби зайнятості? Не знаєте як отримати компенсацію за працевлаштування? Відповіді на ці та інші питання Ви можете не тільки отримати, але й самостійно запитати нашу спікерку - заступника директора Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Олену Мельник під час стриму, який відбудеться 15 червня 2023 року, початок о 12:00. Ви зможете написати Ваші питання в чат одразу після початку трансляції, відповіді будуть надаватись в прямому етері.

12 червня 202309:32

Після початку повномасштабної війни в Україні мільйони наших громадян були змушені покинути рідні домівки та виїхати за кордон. Серед них було чимало вагітних жінок, які народили діток уже в інших країнах. Тож наразі у них виникає чимало запитань щодо документів для малят. Тому сьогодні пропонуємо Вам відповіді на актуальні питання, які стосуються саме документування дітей, народжених за кордоном.

7 червня 202314:51

Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея внести в календар нову дату з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці. Закликаючи світ до здійснення ефективних заходів щодо викорінення примусової, шкідливої та небезпечної праці, а також експлуатації дітей, Міжнародна організація праці ухвалила Конвенцію від 17.06.1999 № 182 «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці».

6 червня 202308:47

Нажаль під час війни нерідко трапляються такі ситуації як втрата паспорта громадянина України чи закордонного паспорта. У такій ситуації можна користуватися застосунком “ДІЯ”. Паспорти у "Дії" — ID-картка та закордонний — мають таку саму юридичну силу, що й звичайні паперові аналоги. Така можливість передбачена статтею 14¹ Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".    Твіт