Стандартна версія

 Головна Оголошення
20 жовтня 202214:14

Інформує про намір проводити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

20 жовтня 202213:40

Громадянам, які були мобілізовані до лав армії України, зберігають робоче місце та посаду. Однак, якщо людина мала статус безробітного - її знімають з реєстрації у центрі зайнятості. Адже, згідно чинного законодавства українці, які проходять військову службу, належать до зайнятого населення. А тому реєстрація у службі зайнятості припиняється. Чому мобілізованого знімають з реєстрації в службі зайнятості? Така норма передбачена тому, що під час мобілізації громадяни не можуть шукати роботу та відвідувати центр зайнятості.

20 жовтня 202209:34

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для територіальної громади були проведені консультації з громадськістю шляхом громадського обговорення проєктів рішень Заводської міської ради «Щодо перепрофілювання (зміни типу) Бодаквянської гімназії Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області в початкову школу з дошкільним підрозділом».

19 жовтня 202215:14

Пам'ятка щодо дотримання товарного сусідства при зберіганні та реалізації харчових продуктів Товарне сусідство – це перелік особливих умов, рекомендацій та правил, що стосуються розміщення поряд одна з одною різних категорій товарів з урахуванням їх фізичних властивостей, взаємного впливу, а також рекомендованих температурних умов зберігання. З метою забезпечення економії електроенергії суб’єктам господарювання, що провадять діяльність з обігу, зберігання та реалізації харчових продуктів, зокрема – закладам роздрібної торгівлі продовольчими товарами...

17 жовтня 202214:48

Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу на перші кроки, які можуть врятувати життя людини у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави. Якщо: Вас силою примушували працювати; Вам не виплатили обіцяної заробітної плати; у Вас відібрали паспорт чи інші документи; Вас насильно утримували, контролювали;

14 жовтня 202214:12

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисників і захисниць України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників. Кожного року, коли настає цей день, ми вклоняємося нашим захисникам і захисницям, шануємо полеглих за мир у нашій державі та бажаємо мирного неба. Я дякую всім, чия мужність є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від російського агресора.

14 жовтня 202208:35

1 Патріотично – мистецька акція «Час обрав нас» (Заводський міський будинок культури №1); 2 Он-лайн привітання «За честь! За славу! За народ!» (Заводський міський будинок культури №2); 3 Он-лайн привітання «Покрова Пресвятої Богородиці - покровителька Українського козацтва та захисників і захисниць Збройних сил України» (Пісківський сільський будинок культури); 4 Он-лайн концерт «З Україною в серці» (Бодаквянський сільський будинок культури); 5 Хронограф «Українські козаки – славетні лицарі, мужні воїни» історичний.

12 жовтня 202210:56

Для того аби збалансувати енергосистему та запобігти масштабним відключенням, АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» запровадила графіки аварійного відключення електропостачання. Відключення нашої громади підпадають під 8 чергу та вимкнення диспетчером  лінії відбуватиметься в будь який момент часу по вимозі вищого керівництва по телефону.

12 жовтня 202208:34

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на залізничній колії в районі переїзду, що охороняється (з черговим працівником), у межах м. Заводське 12.10.2022р. із 13:00 до 18:00 рух через переїзд можливо буде ускладнений. Об'їзд місця перешкоди буде здійснюватися через переїзд в районі бурякопункту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

5 жовтня 202209:04

Попри війну і надзвичайне загострення фінансово-економічної ситуації в країні, уряд вирішив, що раніше анонсованим перерахункам пенсій з 1 жовтня все ж бути! Тож які категорії одержувачів пенсій одержать підвищення і якими виявилися результати перерахунків на Полтавщині?

4 жовтня 202216:38

Шановні мешканці громади! Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна більшість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного та газового опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

3 жовтня 202214:01

4,5 та 6 жовтня з 11.00 до 15.00 години за адресою: м. Заводське,  вул. Полтавська, 10/2,  в адмінприміщенні  ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» (колишнє ПТУ №32)  працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн щомісячно на особу протягом 3-х місяців!

3 жовтня 202213:46

ВПО, які проживають у Заводській громаді, мають право 4 жовтня 2022 року зареєструватися у БФ "Карітас Полтава" на отримання коштів в сумі 16 200 грн на сім’ю  для оплати комунальних послуг на опалювальний період 2022/2023 рр. за адресою: м.Заводське вул. Полтавська, 10/2 - (адмінприміщення ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище (колишнє ПТУ 32) з 9.30 год. 

28 вересня 202209:19

Рекомендації мінрегіону щодо підготовки житла до опалювального сезону.

27 вересня 202208:25

Обмеження стосовно кількості осіб (не більше 10), вказані у попередньо надісланих листах Полтавської ОВА, скасовуються з 26.09.2022.

23 вересня 202210:41

З 24 лютого під час воєнного стану Міграційною службою Полтавської області оформлено понад 81,6 тисяч паспортів для виїзду за кордон, що на 53% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Отже нагадаємо, що важливо знати при оформленні закордонного паспорта.

22 вересня 202216:08

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» до Єдиного реєстру з ОВД було подано повідомлення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОІСТЮ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

22 вересня 202215:05

У зв’язку із військовою загрозою Полтавська ОВА заборонила проведення в усіх громадах області масових заходів за участю більш як 10 осіб. З 22 вересня у Полтавській області заборонені збори більш як 10 осіб на одній локації. Такі міри були прийняті через загрози, пов’язані із бойовими діями. Відповідне розпорядження підписала керівниця апарату обласної військової адміністрації Катерина Бойко.

18 вересня 202209:04

Вітаю вас із Днем міста та 79-ю річницею визволення від нацистських загарбників у Другій світовій війні! Ми з вами низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, а також складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати країну з руїн. Ми згадуємо всіх, чиї життя обірвала війна.

17 вересня 202220:04

Завтра 18 вересня, наша громада прощатиметься з Героєм Кривобоком Володимиром Івановичем, мешканцем нашого села, який загинув, захищаючи Україну. Просимо жителів громади орієнтовно об 11:30 створити живий коридор на відрізку шляху: від початку села, по вул.Центральній (центр села), по вул. Залізнична і до будинку загиблого Героя по вул. Дружби, для вшанування захисника. Чин похорону та прощання з полеглим Героєм розпочнеться о 13:00 годині за адресою вул. Дружби, 135.    Твіт