Головна Оголошення
1 червня 202311:50

На території навколо населених пунктів Вашої громади с.Бодаква та с. Нижня Будаківка ПП «Стоколос – Агроінвест» з 02.06.по 10.06.2023 року проводитиме обробку посівів сої із застосуванням пестицидів та агрохімікатів. Для обробки полів використовуватимуться препарати: Гром Некст (хімічний клас препарату: 3), Флейм (хімічний клас препарату: 3), інсектицид Каратель Виходити на територію оброблених ділянок, проводити роботи на суміжних ділянках, випасати худобу, птицю, користуватися сінокосом дозволяється не раніше як через 3-5 днів після обробки.

1 червня 202310:38

Наближаються літні канікули, і у дітей з’явиться багато вільного часу, який вони зможуть проводити на свіжому повітрі. Щоб ця чудова пора дитинства запам’яталася приємними емоціями, а батьки не хвилювалися за здоров’я і життя своїх доньок та синочків, потрібно говорити з ними про електробезпеку. АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» закликає відповідально ставитися до власної безпеки, неухильно дотримуватися правил поведінки поблизу енергетичних об’єктів: – для занять спортом або рухливими іграми потрібно обирати місця...

31 травня 202311:14

Уповноважений провадить свою діяльність за такими напрямами: особисті права та свободи (право на життя, право на свободу та особисту недоторканність, свобода пересування, право на повагу до гідності, право на вільний розвиток своєї особистості, недоторканність житла, таємниця комунікації, право на недоторканність особистого життя, право на недоторканність сімейного життя, право на свободу світогляду і віросповідання, свободу думки та слова); громадянські та політичні права (право на інформацію, право на свободу обʼєднання, право на участь в управлінні державними справами.

30 травня 202316:24

Повідомляємо, що міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках Програми підтримки економічної стійкості України розпочинає прийом заявок на отримання фінансової допомоги від сільськогосподарських підприємств, зокрема фермерських господарств у розмірі 40 ООО доларів США. Подати заявку на отримання цієї допомоги можуть власники малих та середюх сільськогосподарських підприємст Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

26 травня 202315:35

Повідомляємо, що на території навколо населених пунктів Заводської міської ради (сіл Н.Будаківка, Ветхалівка, Заморіївка) ФГ "МОЯ ЗЕМЛЯ 2015" з 26 травня по 18 червня 2023 року проводитиме обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

26 травня 202308:23

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання. Отже, виготовлені ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у підрозділах міграційної служби протягом двох років. Також громадяни мають можливість написати заяву і продовжити термін зберігання свого паспортного документа до трьох років.

16 травня 202313:25

Згідно "Правил користування системами водопостачання... "забороняється використання питної води для поливу городів. До порушників будуть застосовуватися штрафи або відключення. Бережіть та ощадливо використовуйте воду!

16 травня 202311:43

Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С.

15 травня 202310:16

Лохвицьке УЕГС АТ «Полтавагаз» доводить до Вашого відому, що 17 травня 2023 р. в зв'язку з проведенням планово профілактичними роботами на газопроводі середнього тиску м. Заводське, буде припинено розподіл газу на наступні вулиці: вул. 124км, вул. Панаса Мирного.

12 травня 202311:10

Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа. За результатами прийому такої заяви вам має бути видана копія протоколу або довідка про тимчасову відсутність закордонного паспорта. З цією довідкою необхідно звернутися до найближчої дипломатичної чи консульської установи України для оформлення нового закордонного паспорта (актуально для громадян України.

12 травня 202308:23

Уряд розширив проект єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 30 березня. “З 10 квітня Уряд запускає нові грантові програми для ветеранів, завдяки яким вони зможуть отримати фінансову підтримку від держави для старту або розвитку своєї справи. Наші захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн.

10 травня 202311:43

Через війну в багатьох людей знищено або ж пошкоджено документи на право власності. Утім, щоб отримати відшкодування за зруйноване житло, необхідно їх відновити. Отримані дублікати документів матимуть таку ж юридичну силу, що й оригінал. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством юстиції розробили алгоритм дій на цей випадок. Як отримати дублікат втраченого документа? Варіант 1 Якщо право власності на нерухоме майно оформлене до 2003 року, то для отримання дубліката правовстановлюючого документа потрібно звернутися до нотаріуса.

5 травня 202309:44

Шановний мешканцю громади! Не будь байдужим, пройди опитування до 31.05.2023 для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади при розробленні Стратегії розвитку Заводської громади. Наголошуємо, що анкета є анонімною. Опитувальний лист для мешканців: https://forms.gle/oA244mScDAhDMn3q6 Опитувальний лист для бізнесу: https://forms.gle/AARBdcTw1iidRZ5E8

5 травня 202309:26

Інформуємо, щоб переслати паспорт громадянина України у формі ID-картки або закордонний паспорт до іншого підрозділу міграційної служби у більш безпечнішому регіоні України для його отримання необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС, де особа буде отримувати паспорт, та подати письмову заяву, у якій зазначити наступну інформацію: - дані особи, на ім'я якої оформлюється паспорт (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний номер телефону); - назва територіального органу/територіального підрозділу ДМС, який здійснив оформлення паспорта;

2 травня 202314:10

Сьогодні на території України в умовах постійних бойових дій досить легко знайти предмет, що становить загрозу життю і здоров’ю людини. Так, «небезпечну іграшку» можна побачити в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і,навіть,на вулицях міст і сіл. Варто зазначити, якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше. Що ж відноситься до вибухонебезпечних предметів?

28 квітня 202314:42

Попри складні умови воєнного стану Міграційна служба Полтавщини прагне до створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг. Оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Адміністративні послуги доступні у 28 підрозділах Міграційної служби Полтавської області.

27 квітня 202316:50

Повідомляємо, що на території навколо населених пунктів Заводської міської територіальної громади (сіл Нижня Будаківка, Заморіївка) ТОВ "ПОЛТАВА АГРО" із 29 квітня по 03 травня 2023 року проводитиме обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

27 квітня 202316:13

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 № 413 визначено, що лабораторно-діагностичні дослідження на американський та європейський гнилець, нозематоз, акарапідоз, вароатоз проводяться за рахунок коштів державного бюджету (безоплатно).

26 квітня 202317:13

У зв’язку з проведенням в області комплексу весняно-польових робіт, що виконуються із використанням засобів захисту рослин, існує загроза випадків отруєння та загибелі бджіл на пасіках в господарствах всіх форм власності. 

24 квітня 202311:55

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС  "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!    Твіт