Головна Оголошення
7 грудня 202315:48

Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху.

7 грудня 202315:14

З настанням холодної пори року багато людей використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно. Найчастіше це трапляється із людьми літнього віку, часто самотніми. Адже вони на початку опалювального сезону не завжди можуть самостійно перевірити стан печі та димарів і миттєво зреагувати на проблему, коли вона виникає.

30 листопада 202314:42

29 листопада 2023 року на Донеччині та Луганщині за допомогою засобів інтернет мереж відбулось чергове онлайн-засідання робочої групи щодо проведення інформаційної кампанії «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці». У засіданні робочої групи прийняли участь представники ГУ ПФУ у Донецькій та Луганській області, ГУ ДПС у Донецькій області, Донецького та Луганського обласного центра зайнятості, Відділів та Департаментів Луганської ОДА, НСПП в Донецькій області, ГУ ДСНС України у Донецькій області, ГУ ДПСС у Донецькій області...

30 листопада 202311:30

Розв’язавши повномасштабну війну, росія намагається знищити не лише наші міста та будинки. Вони прагнуть зруйнувати нас ментально, психологічно. Постійні стреси, втрата роботи, розлука з близькими – часто громадянам важко самотужки впоратись з усім цим, що може перерости в домашнє насильство. За даними МВС, лише за перше півріччя 2023-го кількість звернень щодо домашнього насильства зросла майже на 40%, порівняно з цим же періодом минулого року. Що таке домашнє насильство?

29 листопада 202313:13

Словесні образи, постійні звинувачення, приниження та встановлення тотального контролю над життям іншої людини – усе це є проявом психологічного насильства.

27 листопада 202311:36

Гепатит А — це спричинене вірусом гепатиту А захворювання, що вражає печінку. Його також називають хворобою Боткіна. Це захворювання може мати як легкий, так і важкий перебіг. Вірус гепатиту А передається: - внаслідок вживання забруднених харчів або води, що можуть містити фекалії інфікованих людей; - через недотримання особистої гігієни; - у сім’ях, коли інфікована людина готує їжу для всіх членів сім’ї; - також причиною інфікування можуть стати деякі види сексуальних стосунків.

20 листопада 202310:08

«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника. До лав штурмової бригади запрошують вмотивованих, рішучих та патріотично налаштованих людей. На кандидатів, які пройдуть спеціальний відбір, чекає високоякісна підготовка.

14 листопада 202313:29

У сучасному світі ґендерна рівність є важливим елементом суспільного прогресу і ключовою складовою євроінтеграційного процесу України. Забезпечення рівних можливостей та прав для всіх, незалежно від статі, визначає кращий шлях до створення справедливого та гармонійного суспільства. Домашнє насильство — це не лише побої чи зґвалтування. Це й образи та приниження, заборона працювати чи контроль сімейного бюджету.

10 листопада 202311:18

Через повномасштабне вторгнення російських військ в Україні було введено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Загальній мобілізації підлягають військовозобов’язані громадяни, які не мають права на відстрочку та були визнані придатними чи обмежено придатними до військової служби. Призов за мобілізацією на сьогодні є основним способом комплектування Збройних Сил України, а військовий облік є, очевидно, однією з основних складових підготовки і проведення мобілізації.

6 листопада 202317:03

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу "Варто: Єднання".

3 листопада 202315:22

В області протягом минулого тижня зафіксовано11 випадків скарлатини. Востаннє загострення фіксували у 2019 – му, за рік було зареєстровано 515 випадків. Пік захворювання варто очікувати цієї осені. Скарлатина — гостре інфекційне захворювання групи стрептококових інфекцій, яке проявляється інтоксикацією, гнійним ураженням мигдаликів ротоглотки та характерним висипом.

30 жовтня 202313:46

Філія «Полтавське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періода 2023/2024 років інформуємо щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади

27 жовтня 202309:43

Проєкт створено групою волонтерів на чолі з викладачкою Оленою Чекрижовою та підтримано Посольством США в Україні. ENG for UARMY покликаний навчити захисників України англійської мови, а саме армійської англійської, що допоможе підвищити професійний рівень знань і відповідність міжнародним стандартам офіцерів та особового складу ЗСУ, а також швидше опановувати нові види західного озброєння та військову й тактичну підготовку завдяки безпосередній комунікації з іноземними інструкторами, передавати власний бойовий досвід і знання, брати участь у місіях за кордоном.

25 жовтня 202314:16

Лохвицька дільниця Миргородської ОФ АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" повідомляє Вас, що у зв'язку з проведенням планових робіт по ПЛ - 6кВ "Піски", ПС Заводська 110/6 кВ, Вам буде припинено постачання електроенергії в період з 8.00 до 17.00 год. 1.11.2023 р.

20 жовтня 202310:03

Сирени вже стали звичним явищем для більшості жителів України. Попри те, що за майже двадцять місяців війни громадяни неабияк утомилися бігати в укриття, нехтувати сигналами тривоги не слід. Не ігноруйте повітряну тривогу! Залишайтесь в укриттях до відбою! Віримо в Сили ППО та ЗСУ!

16 жовтня 202317:07

Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України (далі Інститут) проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникла потреба ознайомитися із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

16 жовтня 202316:36

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїньский конкурс творчих робіт "Національно-патріотичне становлення молоді"

13 жовтня 202313:41

У зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт по ПЛ-6кВ Заводська ПС Заводська 110/6кВ, Вам буде припинено постачання електроенергії в період з 08:00 до 17:00 год. 18.10.2023 року.

5 жовтня 202311:27

Запрацювала урядова програма фінансової підтримки роботодавців, які працевлаштують і облаштовують для осіб з інвалідністю робочі місця, щоб вони могли працювати в комфортних умовах. Відповідне рішення (постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 року №893) набуло чинності 29 серпня 2023 року. Головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, в свою чергу, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися.

4 жовтня 202308:19

Кінцевий термін для подання заявок 12.10.2023 року Територія дії - Полтавська область Для кого - у Конкурсі можуть брати участь: ветеран війни або один із членів його сім’ї; один із членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/ Захисника чи Захисниці України До участі в конкурсі приймаються бізнес-проєкти за напрямками: виготовлення продукції оборонного призначення; переробна промисловість (секція ”С” Національного класифікатора ДК 009:2010 „Класифікація видів економічної діяльності”, затвердженого наказом Державного комітету України.    Твіт