Головна Оголошення
5 січня 202216:47

Повідомляємо, що згідно із заявою АТ «Державний ощадний банк України», внутрішньо переміщеним особам надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021) Картки АТ «Державний ощадний банк України» для внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився до кінця березня наступного року, не будуть блокуватися до 1 квітня 2022 року.

29 грудня 202108:32

Шановні мешканці та гості громади. Відділ благоустрою та цивільного захисту Заводської міської територіальної громади дає поради, як не потрапити у біду на водних об’єктах. Заходи безпеки на льоду Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху. Подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць: - лід може бути неміцним біля стоку води (наприклад, із ферми або підприємства); - тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості замерзли у лід;

9 грудня 202109:06

Усі знають народну мудрість про те, що здоров’я - найбільший скарб, а якщо мова іде про здоров’я дитини і поготів. Безсумнівно, щоб мати міцне здоров’я необхідно багато передумов, але найголовніша - це якісне та здорове харчування. За останніми даними ВООЗ, здоров’я дитини залежить на 15 % - від роботи медичної служби, на 25% - від генетичних особливостей і на 60% -від збалансованого харчування. Питання шкільного харчування уже давно на часі, оскільки діти, особливо середнього та старшого віку, майже не відвідують шкільні їдальні, мотивуючи тим, що це несмачно, неапетитно, немодно.

3 грудня 202112:27

Відокремлений структурний підрозділ «Лохвицький механіко - технологічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» в зв’язку з збільшенням вартості енергоносіїв в середньому на 292 % та послуги сторонніх організацій по постачанню матеріалів та наданню послуг на 92%, виносить на розгляд зміни тарифу на послуги з централізованого теплопостачання для мешканців гуртожитку, а також зміну тарифу на послуги з утримання гуртожитку навчального закладу та прибудинкової території...

3 грудня 202109:15

Завдяки спільній роботі Мінсоцполітики та Мінцифри з цифровізації державних послуг у сфері соціального захисту від сьогодні через портал Дія люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою нових послуг у Дії, пов’язаних із соціальною та пенсійною сферами. «Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою працює над тим, щоб кожен громадянин України зміг отримувати соціальний захист від своєї держави з будь-якого куточка не лише України, але і світу.

1 грудня 202115:37

Головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Заводської міської ради. До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, які мають повну вищу економічну освіту з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж роботи не менше 3-х років; володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері; знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування. До участі у конкурсі подається заява на ім’я міського голови...

29 листопада 202111:36

Жителі Заводської громади зможуть скористатися послугами обласного екобуса та безкоштовно здати небезпечні відходи. Він працюватиме 15 грудня у центрі міста (стоянка біля Заводської міської ради), вул. Полтавська, 4/16 з 11:00 до 12:00. Усі охочі можуть принести використані батарейки, люмінесцентні лампи, ртутні термометри до екобусу для безпечної їхньої утилізації та переробки. Умови прийому небезпечних побутових відходів: – батарейки в картонній чи пластиковій місткості або іншій безпечній тарі;

25 листопада 202115:57

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» 24.11.2021 р. в Єдиний реєстр з ОВД було подано повідомлення ТОВ «Аркона Газ-Енергія» про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля – «Спорудження (влаштування) розвідувальних свердловин №5, №6 Свистунківсько-Червонолуцького ГРК; буріння водних свердловин для водозабезпечення процесу буріння свердловин №5, №6 Червонолуцьких з підключенням до ТУКПГ Свистунківсько-Червонолуцького ГРК. Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів».

25 листопада 202111:26
Миргородський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області запрошує до співпраці громадян, які мають намір допомагати за для безпеки нашого суспільства. Якщо ти студент вищого навчального закладу або небайдужий громадянин, володієш певними знаннями, уміннями чи навичками, які можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання чи соціально-корисної роботи, долучайся до волонтерства в пробації.
18 листопада 202116:00

Оголошується відбір кандидатів у присяжні Лохвицького районного суду Миргородського району Полтавської області. Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Лохвицького районного суду Миргородського району Полтавської області (територія колишнього Лохвицького району) та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до Миргородської районної ради за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 120, каб. 27 (канцелярія) такі документи.

16 листопада 202115:07

У зв’язку з проведенням робіт по заміні ШРП, 18 листопада з 8.00 до 15.00 буде припинено розподіл природного газу споживачам м. Заводське: вул. Озерна, тупик Робітничий, вул.Ватутіна (частково №2 по №42, №1 по по №57), пров. Ватутіна, пров.Південний, вул. Південна, тупик Південний, ст. Сула, вул. Вишнева, вул. Яблунева, пров. Яблуневий та вул. Молодіжна. З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

5 листопада 202109:06

Громадська організація «Інша Жінка» за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації (Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій) анонсують ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ. Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив – це нова за своїм форматом та інноваційна для Полтавської області віртуальна установа, яка опікується ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-засновниць.

3 листопада 202109:05

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», виконавчий комітет Заводської міської ради ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Заводської міської ради.

3 листопада 202108:59

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: - директора Заводського міського Будинку культури №1 (місце знаходження закладу: вул. Матросова, 15, м. Заводське). Дата початку приймання документів: 3 листопада 2021 року. Дата початку формування конкурсної комісії: 3 листопада 2021 року. Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

27 жовтня 202109:05

26 жовтня 2021 року під головуванням виконувача обов'язків голови Миргородської райдержадміністрації Віталія Дяківнича відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про епідемічну ситуацію із захворюваності та стан вакцинації населення, зокрема стан вакцинації працівників закладів освіти, закладів охорони здоров’я, дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення хвороби COVID – 19 на території району.

6 жовтня 202115:53

Заводська міська рада Миргородського району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги» Заводської міської ради Полтавської області. Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за ступенем спеціаліста у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент організацій», або «Охорона здоров'я» або «Організації і управління охороною здоров'я» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки»;

4 жовтня 202114:49

Відповідно до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" до Єдиного реєстру ОВД було подано повідомлення ТОВ Аркона Газ-Енергія про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля - "Облаштування Свистунківського-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Комплекс споруд та будівель для збору та підготовки вуглеводневої продукції свердловин Свистунківського-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Нове будівництво. Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів. Перша черга".

1 жовтня 202112:10

Прийміть найщиріші вітання у ваше професійне свято. Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаю вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя вам і вашим близьким.

30 вересня 202116:09

Щиро та сердечно вітаємо із святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Ви є хранителями знань, які накопичувалися протягом багатьох століть для всіх нас. Поряд із цим бажаємо, щоб Ваші бібліотеки були сучасними, відкритими просторами для навчання, цікавих подій, зустрічей, спілкування та невичерпним джерелом натхнення. Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.

24 вересня 202115:54

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, усіх людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай воно принесе вам та вашим родинам добробут та злагоду. З нагоди цього свята від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі, у кожній родині. Хай доля дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла! Зі святом! З днем села!    Твіт