З піснями і побажаннями добра та злагоди завітали до міської ради щедрувальники: учні Заводської ЗОШ №1 та №2, самодіяльний фольклорний аматорський колектив «Злагода» МБК №2, Народний самодіяльний аматорський колектив «Веселий вулик» МБК №2, Народний аматорський хор української пісні «Явір» МБК №1,студенти Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА та викладачі Заводської дитячої музичної школи. Дзвінкими голосами щедрували, співали новорічні пісні перед колективом виконавчого комітету міської ради.