Свято відносно нове - затверджене президентським указом від 24 серпня 2021 року. Його запровадили з метою утвердження тисячолітніх традицій державотворення, що сягає часів заснування Києва та набуло розквіту під час князювання Володимира Великого. День української державності – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьби за незалежність, єдність та щасливе життя. Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, цінувати те, за що боролися наші предки пам’ятати всіх...