Як офіційно й бюрократично звучить фраза Громадський бюджет участі. Здається, що це черговий офіційний документ, який з часом ляже під сукно. Хіба може думка пересічного мешканця міста стати фінансовим втіленням доброї справи? Виявляється може. Все дуже просто, прозоро і реально! Вперше про Громадський бюджет повідомлено на одній із сесій Заводської міської ради. Відразу виникли запитання. Після особистого звернення до спеціалістів міської ради стало зрозуміло, що це дійсно є реально, лише не слід зволікати з часом.