Напередодні святкування 90-річчя дня заснування міста Заводське, учениця 10-го класу ЗОШ №2 Марія Панченко звернулася до міської ради з проханням провести для її однолітків екскурсію по міській раді, щоб діти змогли дізнатись про сутність місцевого самоврядування і про роботу ради. Ініціативу Марії підтримали однокласники, класний керівник Мороз С.С. та заступник директора школи Голінченко Л.П. Але так як цей захід був запланований в дні святкування народження міста учням було запропонована екскурсія і розповідь про створення нашого міста.