ГоловнаНовини

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

 Опубліковано: 23 серпня 2018, 09:42

Щиросердно вітаю вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.
З нагоди Дня Державного Прапора і річниці Незалежності бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях. Нехай у нашій громаді панує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє.
Зі святами вас, дорогі земляки!

/З повагою міський голова Віталій Сидоренко/

Виконавчий комітет    Твіт