ГоловнаНовини
10 грудня 201916:39

Держава частково дофінансує добудову 5 шкіл, 5 стадіонів та 5 дитсадків на території Лохвиці, Семенівки, Чорнух, Диканьки, Зінькова, Миргороду, Лубен, Кременчуці, Полтави та Глобиного, а також у Кременчуцькому, Лохвицькому, Карлівському районах. Полтавська ОДА підготували на направила до Кабміну список 15 недобудов, які на умовах співфінансування будуть завершені у 2020 році. Він складається із 5 шкіл, стадіонів та дитсадків. Про необхідність підготовки таких пропозицій на місцях сказав ще 8 листопада Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коли дав доручення головам ОДА визначити список усіх шкіл...

10 грудня 201914:25

Під час зустрічі з представниками Американської торговельної Палати в Україні Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак презентувала стратегічні плани та пріоритети Міністерства, зокрема щодо управління побутовими відходами та поводження зі стічними водами. «Ми підтримуємо рамковий законопроект про відходи №2207-1, який наразі зареєстрований у Парламенті, у разі, якщо в ньому будуть прописані повноваження Мінрегіону у сфері поводження з муніципальними відходами.

6 грудня 201914:29

Вже найближчим часом очікуються кардинальні зміни у місцевому самоврядуванні, які обіцяють відкриття нових можливостей та перспектив. Поряд з цим нові повноваження несуть додаткову відповідальність за розвиток власної громади, за благополуччя їх мешканців, отже і за процвітання нашої Держави. Дякую працівникам місцевого самоврядування за активну громадську позицію, самовіддану працю, професіоналізм та відповідальність. Бажаю всім вам міцного здоров’я, здійснення всіх ваших планів та задумів, процвітання, достатку та миру на нашій землі.

4 грудня 201915:57

«Марафон написання листів» – це щорічна глобальна кампанія за звільнення незаконно засуджених людей та прискорення розслідування суспільно важливих справ. Вона проводиться по всьому світу до Міжнародного дня прав людини 10 грудня та об'єднує мільйони небайдужих людей у всьому світі. Це акція, яку Amnesty International влаштовує в понад 200 країнах. В Україну марафон прийшов 2006 року. А почалося все з сусідньої Польщі в 2001 році. Член Amnesty International Вітек Гебановські у Варшаві почув історію: люди в африканській країні збиралися разом...

3 грудня 201916:09

В рамках проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провідним спеціалістом з гуманітарних питань Заводської міської ради Ю.Горбенко було проведено бесіду для учнів 5 класів ОЗ «Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» на тему: «Що я знаю про булінг». Під час проведення заходу учні з’ясували для себе що таке булінг, які його основні ознаки, різновиди, хто найчастіше стає його жертвою, яка настає відповідальність відповідно до законодавства, а найголовніше – як поводитись у ситуації, коли ти сам став жертвою чи свідком цього явища.

23 листопада 201915:47

Голодомор. Це страшне явище, яке особливо неймовірне, на теренах України, адже вона має найбільше багатство – родючі землі та працьовитих людей. Дослідження цих трагедій розпочалося лише наприкінці 80-х років минулого століття. В Україні найжахливіший Голодомор 1932-1933 років розцінюється як акт геноциду українського народу, здійснений урядом СРСР шляхом організації штучного масового голоду, який забрав життя понад 7 мільйонів людей. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей.

21 листопада 201916:31

«Україна в наших серцях» – саме під такою назвою 21 листопада пройшла година пам’яті, приурочена Дню Гідності та Свободи, яку підготували працівники Заводського МБК №1 для учнів старших класів шкіл та студентів Лохвицького механіко-технологічного коледжу. Вже шостий рік поспіль ми відзначаємо дату, яка назавжди змінила історію сьогодення, яка стала початком трагічних подій 2013 – 2014 років. На заході був присутній учасник тих подій Карножицький В.Л., який поділився своїми спогадами. По закінченню години пам’яті було покладено квіти до пам’ятника Героям України.

19 листопада 201914:34

Непомітно, крок за кроком, день за днем, наближається до завершення осінь 2019 року. Це пора, коли господарі збирають останні врожаї, а земля засинає у передчутті холодів та морозів. Саме у таку пору художні колективі підводять підсумки своєї творчої діяльності. Так Заводський міський Будинок культури №2 17 листопада завітав із творчим звітом до с. Лука. Почесними гостями вечора були представники Лохвицького відділу культури та туризму Валерій Ковтун та Валентина Кулик.

12 листопада 201911:01

12 листопада 2019 року Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019. Важливою новацією законопроекту є норма, якою встановлено, що об'єднання громад має відбуватися виключно за перспективним планом формування громад області.

11 листопада 201916:37

Як раніше інформувало Держводагентство, питання щодо екологічного стану р. Сула розглядалося 6 листопада науково-технічною радою Агентства. Зокрема, детально розглядався робочий проєкт «Відновлення гідрологічного режиму та екологічного стану р. Сула в Лохвицькому районі Полтавської області», який був розроблений Державним регіональним проектно-вишукувальним інститутом «Дніпродіпроводгосп». У результаті розгляду проєкту членами науково-технічної ради було визнано його цілком незадовільним.

11 листопада 201915:27

Чи знайоме вам відчуття, коли думки поринають далеко-далеко, а серце лине до вічного? До музики, пісень, гумору і танців, які ваблять різнобарвними емоціями та чарують дивовижним дотиком до високого… Що може бути чарівнішим, ніж творчість, яка захоплює тебе і несе до країни мрій? Саме в такій атмосфері і пройшов 2 листопада звітний концерт Заводського міського будинку культури №1 (директор Ю. Краснолуцька), який гостинно зібрав суботнього вечора шанувальників творчості аматорів сцени, однодумців, людей, які дбають про найдорожче та найтендітніше, що є в нашому суспільстві...

9 листопада 201908:11

Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом. Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя вам і вашим родинам, великих творчих успіхів та невичерпної наснаги, здійснення мрій та сподівань. Нехай кожен день буде наповнений тільки добром. Дякую за вашу працю.

8 листопада 201911:44

Для занять спортом на свіжому повітрі, біля міського стадіону (вул. Матросова, 15а), встановлені вуличні тренажери. Такий же спортивний майданчик з стаціонарними тренажерами та тенісними столами функціонує на масиві «спиртокомбінату». Доступ до тренажерів вільний та безкоштовний. Всі мешканці міста Заводського та сусідніх сіл, гості міста, які люблять активно проводити свій вільний час можуть займатися на тренажерах. Особливо цей проект направлений на школярів та студентську молодь.

1 листопада 201915:01

У 2020 році мають відбутися фундаментальні зміни в системі місцевого самоврядування та в адміністративно-територіальному устрої країни. Наступний рік поширить нарешті децентралізацію на усю Україну. Чи може бути інакше? Теоретично, може, але негативний сценарій ми не тут розглядатимемо. Спробуємо розібратися, яким має бути графік прийняття необхідних рішень Уряду і Парламенту, щоб реформа таки відбулася і успішно завершилася. План мінімум на листопад 2019 — січень 2020 Виглядає так, що до кінця цього року в Уряді і Парламенті більшість рішень з децентралізації не прийматимуть, а готуватимуть.

29 жовтня 201910:50

Йде до завершення процес створення спроможних громад на усій території України. Приблизно 4500 місцевих рад створили майже 1000 об’єднаних громад. Але близько 6500 і досі не беруть участі у реформі. Вже зрозуміло, що не далі як наступного року усі необ’єднані громади добровільно чи адміністративно об’єднаються чи доєднаються до ОТГ. Така ж доля може чекати і деякі дрібні об’єднані громади, створені не за перспективним планом і всупереч методиці формування громад, якщо нові пропозиції Уряду до зміни критеріїв спроможності стануть офіційними.

25 жовтня 201908:13

Оптимізація мереж об’єктів надання публічних послуг повинна забезпечити мешканців громад доступними та якісними послугами та сервісами. Крім того, це дозволить оптимізувати видатки місцевих бюджетів на утримання всіх інфраструктурних об’єктів через які надаються послуги і сервіси, а отже зекономити гроші, які можна спрямувати на розвиток і підтримку інших сфер. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час наради з представниками міністерств та обласних державних адміністрацій.

24 жовтня 201908:50

«Ми проводимо децентралізацію за європейськими зразками, але при цьому спираємося на історичні традиції місцевого самоврядування в Україні». З таких слів розпочав презентацію концепції проекту змін до Конституції в частині децентралізації народний депутат, член комісії з питань правової реформи Олександр Корнієнко. Зміни до Конституції, що пропонуються, мають наблизити владу до людей, забезпечити імплементацію Європейської хартії місцевого самоврядування, зробити незворотним процес децентралізації, створити новий спроможний адміністративно-територіальний устрій.

17 жовтня 201909:06

З давніх часів козаки славилися силою, спритністю, мали гостре непохитне око, розумні голови. Ось і учні 6 класу Заводської ЗОШ № 2 завітали до Заводської міської бібліотеки №1 спробувати себе у справжніх козацьких випробуваннях, та взяли участь у козацькому квесті «Нащадки козацької слави». Бібліотекарі підготували командам різноманітні завдання: відгадати «Козацьку вікторину», в завдані «Запорізька Січ» - продовжити прислів'я, «Інформаційне» - містило в собі кросворд, було завдання і для отаманів, де потрібно було відгадати значення слів...

15 жовтня 201913:41

14 жовтня, на свято Покрови до Дня козацтва та Дня Захисника України, біля міського стадіону (вул. Шкільна), з нагоди відкриття довгоочікуваного баскетбольного майданчика відбувся турнір із баскетболу, в якому взяли участь команди: «Заводське», механіко -технологічного коледжу, ОЗ «Заводська ЗОШ I-III ст.№1», команда із м.Лохвиця. Відповідно призові місця зайняли: I місце – команда механіко- технологічного коледжу; II місце – команда із м. Лохвиця; III місце – команда «Заводське»; IV місце – ОЗ «Заводська ЗОШ I-III ст.№1». Всі учасники були нагороджені м’ячами та грамотами.

14 жовтня 201913:41

Наша Заводська бібліотека є своєрідним центром, де постійно проходять цікаві майстер-класи, виставки, заходи. Тут працівники не бояться змін, готові йти на зустріч твоїм бажанням і постійно мають цікаві ідеї, до втілення яких із задоволенням запрошують молодь нашого міста. Вже не один рік поспіль Ви можете спостерігати, як змінюють свій вигляд лавки біля входу в бібліотеку. В цьому році це максимально інтерактивне місце, адже на них написано тих авторів, які читаєте саме Ви, ваші знайомі, рідні, друзі. І, погодьтеся, вийшли вони максимально цікавими та яскравими!    Твіт