ГоловнаНовини
31 травня 201810:55

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

29 травня 201816:13

Щороку, наприкінці травня, навчальні заклади міста вітають своїх випускників. А розпочали чудові свята 49 вихованців ДНЗ «Малятко» та 30 – ДНЗ «Теремок». Всі вони вже восени поповнять когорту учнів перших класів. За доброю традицією випускники отримали в подарунок невеликі набори шкільного приладдя від Заводської міської ради. То ж побажаємо успіхів нашим випускникам.

28 травня 201813:00

Народний аматорський фольклорний колектив «Веселий Вулик» та аматорський фольклорний колектив «Злагода» Заводського міського Будинку культури №2 прийняли участь в районному фольклорному фестивалі «Ой, Трійце, зелен-свято», яке відбулося 27 травня в місті Лохвиця. Колективи були нагороджені грамотами за активну участь в районному фольклорному фестивалі, збереження національного духу та популяризацію народних традицій і цінностей. Духовий колектив МБК №2, під керівництвом Лопуцька В.І...

28 травня 201811:43

В рамках проведення Дня Києва на Співочому Полі в Печерському ландшафтному парку вже 12 рік поспіль проводиться Фестиваль хорового мистецтва "Пісня над Дніпром". З 2017 року року фестиваль розширив свої кордони і став Регіональним. Багато зусиль та своїх вмінь до створення цього фестивалю доклав метр хорового жанру, Герой України, найвідоміший хормейстер, диригент Анатолій Авдієвський. Багато років тому, спільно із Київським міським центром народної творчості та культурологічних досліджень...

18 травня 201809:25

17 травня в місті проведено різноманітні конкурси та акції. В навчальних закладах пройшли святкові лінійки, виставки літератури, плакатів, святкові флешмоби. На вулицях міста люди, одягнені у вишиванки були не поодинокі. За ініціативи МБК №1 пройшов онлайн фотоконкурс «Моя родина у вишиванці». Переможцями стала світлина Орел Саші та Яценка Михайлика, які набрали 76 лайків. Запрошуємо на урочисте нагородження 1 червня в МБК №1 (переможців буде додатково повідомлено).

18 травня 201808:30

Він називав себе романтиком і мріяв прожити до 150 років. Він любив полювати, проте не залишив шансу спецорганам вполювати себе. Для нього цифра 13 була щасливою: народився 13 грудня 1893 року і запланував останню главу свого життєвого роману на 13 травня 1933 року. Це відомий письменник – Микола Фітільов (літературний псевдонім – Хвильовий). На урочистому заході, який провела Заводська міська бібліотека №1, були присутні учні 10 класу Заводської ЗОШ №2 на чолі із заступником директора з виховної роботи

17 травня 201816:14

Травень – весняний місяць, наповнений мальовничістю, красою і неповторністю природи. Місяць багатий на різні свята: державні, християнські та древні язичницькі. Всі вони зливаються, доповнюють одне одного і вже не бачиш кордону між ними, бо вони за всі часи історії нашого народу тісно переплелися в одне перевесло радості і смутку, пісні і молитви. Травень починається древнім святом поклоніння Богині Матері (1 травня). Майя, покровителька жінок–віщунок – давньослов’янська Богиня рослинності, яка замаює листом дерево...

15 травня 201810:05

11 травня на запрошення Лучанського сільського будинку культури колектив «Злагода», Заводського МБК №2, взяв участь у святкуванні «Свята матері». А 13 травня колектив взяв участь у обласному фестивалі-конкурсі сімейних колективів «Роде наш красний», який відбувся с. Шишаки, де в різних номінаціях здобув диплом 1-го та два дипломи 2-го ступенів, а також нагороджений цінними подарунками.

11 травня 201815:58

У Заводській школі №2 I-III ст. проведена декада патріотичного виховання під гаслом «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» (з 01.05. по 10.05.). Цікаво та змістовно пройшли тематичні лінійки, інформаційні вісники,виставка літератури, конкурси малюнків та плакатів. Переможцями у конкурсах стали Пономаренко Олександра (10 клас), Гребець Дарина (7 клас), Коломієць Дар’я (5 Б). Проведені екскурсії для учнів школи: «Бойовими шляхами наших предків». Учні відвідали музеї, місця поховань, Братські могили у містах Полтава, Києві, Харкові, урочищі Шумейкове.

10 травня 201815:58

Декілька штрихів з історії війни з фашизмом, про шляхетних людей нашого міста, які воювали, потім повернувшись працювали над відновленням країни та жили поряд з нами.. Вирішив написати за свого діда – Оніщенка Миколу Івановича. Нажаль знаю про діда та його подвиги дуже мало, він не любив розповідати про війну, не святкував пафосно та й бойові нагороди, а вони в нього славетні, не носив напоказ. Взагалі святкувати з парадами День Перемоги, як ми його знаємо, почали з 1965 року!

10 травня 201811:35

Жадібною смертоносною рукою Друга світова війна забрала мільйони життів українців. Не питаючи дозволу в мирного неба та налитої достатком пшениці, вона вкрала невинні серця малих і старих, відібрала право на життя в молодих. Жорстока, кров’ю полита картина набирала таких несамовитих обертів, що лише одиниці змогли вистояти в пеклі болю та несправедливості. м. Заводське вшанувало День пам'яті та примирення, а також 73–ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня 201813:49

8 травня в приміщенні міської бібліотеки пройшла година історичної пам’яті «Україна в Другій світовій війні 1939 – 1945: одна за всіх», на яку були запрошені студенти Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА. Працівники бібліотеки підготували ряд маловідомих історичних фактів та звернули увагу на кількість жертв з боку українського народу. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників нашої української землі та переглянули виставку друкованих видань під назвою: «Війна – це завжди трагедія».

8 травня 201809:49

Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, заводчани та вишневці! Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

3 травня 201810:02

Продовжуючи реалізацію програми забезпечення доступного спорту для всіх завершено проект «Розвиток спортивної бази, як важлива складова процесу повноцінного розвитку людини», в рамках якого було здійснено реконструкцію приміщення спорткомплексу, облаштовано роздягальні. В кінці квітня придбано та встановлено спортивні тренажери. Тепер всі бажаючі можуть прийти та безкоштовно займатися спортом щодня з 16:00 до 21:00, крім суботи та неділі.

2 травня 201810:36

На прикінці квітня дитяча музична школа отримала електропіаніно, яке було придбано в рамках проекту Громадського бюджету «Реалізація творчого потенціалу дітей та молоді – важливий чинник розвитку духовності української спільноти». Придбання нового, сучасного музичного інструменту дозволить дітям інтенсивно розвивати свої обдарування, активно виступати на сцені, працювати в художніх колективах, мобілізувати свій творчий потенціал. Музичний інструмент розміщено в актовій залі школи.

26 квітня 201813:06

26 квітня 1986 року... Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ. Проходять роки після страшної аварії планетарного масштабу, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку здоров’ям, життям..

24 квітня 201816:35

20 – 21 квітня 2018 року в місті Києві відбулася Шоста міжнародна науково-методична конференція «Національна розмова: розвиток медіаграмотності в Україні». Організатори конференції – Академія української преси в партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк та Deutsche Welle Academie. Аудиторія учасників - близько 200 активістів медіаграмотності - представники громадських організацій та органів місцевого самоврядування, науковці та працівники мас-медіа, вихователі дошкільних навчальних закладів...

19 квітня 201816:35

Приємно коли дізнаєшся про творчість відомих людей, а надто відомих у нашому місті авторів. Валерій Олексійович Червоненко, який вже тривалий час є директором Заводської загальноосвітньої школи №2, відноситься саме до таких. Неодноразово під час концертів заводчани та гості міста чули зі сцени авторське виконання пісень Валерія Олексійовича на його ж власну музику і вірші. Бібліотекарі час від часу зустрічалися з публікаціями його віршів і музики. Завдяки такому всебічно обдарованому директору школи і учні...

12 квітня 201817:04

Великдень – це одне з найбільших християнських свят. Кожен у цей день повинен відчути радість від Воскресіння Христового і посмакувати паскою та крашанками. Завжди, а особливо напередодні Великодніх свят, ми повинні пам'ятати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути Великодня, його тепло та любов. Саме тому учні 7-А класу разом зі своїм класним керівником Стельник О.М. підготували для наших захисників, щоб підбадьорити їх, маленькі подаруночки.

10 квітня 201816:00

Традиційно в Україні на весні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання, адже – це літературні задоволення, відкриття нових творчих імен, знайомство з новими книгами, спілкування з однодумцями, участь у цікавих конкурсах, демонстрація читацьких талантів і досягнень. До цієї події долучилася і Заводська міська бібліотека №1. Учасниками Тижня дитячого читання «Цікаві таємниці у книжковій скарбниці» стали школярі 4 і 5 класів Заводських шкіл №1 і №2. Вони мали змогу ознайомитися із книжковою виставкою «GUTEN TAG! Німеччино»...    Твіт