ГоловнаНовини

У Полтавській ОДА на нараду зібрали підрядників з ремонту місцевих доріг

 Опубліковано: 25 червня 2018, 18:23

В приміщенні Полтавської ОДА під головуванням першого заступника голови Андрія Пісоцького та за участі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького відбулася нарада щодо утримання й ремонту доріг місцевого значення в форматі ОДА-РДА-генпідрядник-субпідрядники.

Мета зустрічі — налагодити всебічну комунікацію без посередників між замовником та виконавцем за участі контролюючої сторони.

Андрій Пісоцький зазначив, коли депутати облради звертаються з бажанням за рахунок місцевих бюджетів ремонтувати дороги, усіх їх скеровує до голів РДА. Таким чином формується розуміння, що саме керівники районів координують процеси на місцях.

— Ви, у свою чергу, повинні розуміти, як технічно організувати цю роботу. Якщо виникають якість проблемні питання чи непорозуміння в роботі, у такому форматі ми їх обов’язково вирішимо, — говорить Андрій Пісоцький. — Ідея у тому, щоб вирішення проблемного питання в одному районі стало формулою для розв’язання подібних питань в інших районах.

В. о. директора ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан пояснив підпорядкування та як контролюються ремонтні роботи. Генпідрядником з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення є «БК «Старт-Інвест». Компанія пройшла тендерну процедуру, відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі». До її завдань також входить проведення дрібного ямкового ремонту. Вона ж визначає й субпідрядників по кожному району, погоджуючи їх з балансоутримувачем.

— «БК «Старт-Інвест» обрали й погодили з нами субпідрядників по кожному району. Компанії ми ставимо завдання, доводимо обсяг робіт, визначаємо терміни, — говорить Олексій Басан. — Як балансоутримувач призначаємо своїх фахівців, які здійснюють технагляд за виконанням робіт і щоденно звітуються за хід робіт у кожному районі. По першочерговості й термінам комунікуємо з головами РДА. Таким чином здійснюється кількарівневий контроль. 

Олексій Басан представив присутнім, хто з фахівців підприємства, у яких районах здійснює технічний нагляд за ремонтом доріг і надав контакти. Зауважив, що вони оперативно відповідатимуть на запитання стосовно ремонту, адже ледь не щодня виїжджають на місця ведення робіт у районах і перевіряють підрядників.

— Відсутність комунікації — часто одне з основних питань. Наше бачення одне, у РДА чи генпідрядника — інше. Щоб субпідрядник не робив помилок, мусить бути тристоронній контроль. Відтепер ми налагодили оперативну співпрацю, щоб всі зауваження розглядалися разом і до помилок не дійшло, — підсумував Андрій Пісоцький.

/Прес-служба Полтавської ОДА/

Виконавчий комітет    Твіт