19 ВЕРЕСНЯ 10:00-12:00 Конкурс дитячого малюнку на асфальті (МБК №1). 20 ВЕРЕСНЯ 08:00 Молебень за рідне місто (церкви міста). 10:00 Покладання квітів до пам’ятників та визначених місць. Протягом дня: Цикл он-лайн вітань «Тобі, моє місто, натхнення й талант»: - відеовітання міського голови; - ролик про місто; - відеовітання від закладів культури, освіти, дошкільної освіти, інших закладів та установ. 10:00-12:00 Дитячі спортивні змагання з мініфутболу закладів освіти ЗОШ№1, ЗОШ №2, с. Піски та с. Бодаква. (штучне поле ОЗ «ЗОШ №1»).