Головна Оголошення
24 березня 202109:25

Про епідемічну ситуацію та запровадження додаткових обмежувальних заходів на території області з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Інформацію Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Державної установи „Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

23 березня 202114:21

З 23 березня виконавчий комітет Заводської міської ради в селах Бодаква та Піски розпочав надавати послуги з вчинення нотаріальних дій відповідно до законодавства. Вартість послуг встановлені відповідно до пунктів 3 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито».

12 березня 202115:11

З 17 березня відновлюється пасажирське автобусне перевезення за маршрутом: с. Бодаква – м. Лохвиця – с. Бодаква (щосереди). Час відправлення: З с. Бодаква – 7:00, с. Хрулі – 7:15, с. Пісочки – 7:20,с. Піски – 7:30, м. Заводське - 7:40, м. Лохвиця – 8:00. З м. Лохвиця – 13:00, м. Заводське – 13:20, с. Піски 13:30, с. Пісочки – 13:40, с. Хрулі – 13:45, с. Бодаква – 14:00.

12 березня 202114:13

Міграційна служба Полтавщини нагадує, що починаючи з 14 років підлітки мають змогу самостійно та БЕЗКОШТОВНО оформити свій найважливіший документ у житті – сучасний, надійний та мобільний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Зазначимо, що наявність паспорта дає багато переваг – від можливості скласти ЗНО (паспорт є обов’язковим в переліку документів), до плюсів користування різноманітними електронними сервісами, популярним застосунком для смартфону «Дія» тощо.

3 березня 202116:27

З метою недопущення зростання захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території об’єднаних громад, пов’язаного із святкуванням Міжнародного жіночого дня - 8 Березня, враховуючи можливі фактори ризику: активізація попиту населення на продовольчі та непродовольчі товари, проведення святкових заходів у закладах громадського харчування, освітніх закладах, на виконання протиепідемічних заходів, визначених Постановою КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09 грудня 2020 р. № 1236.

3 березня 202116:15

З 4 березня 2021 року відновлюється автобусне перевезення за маршрутом: м. Лохвиця –м. Полтава (щоденно) (ФОП Свинаренко О.М.). Час відправлення: з м. Лохвиці – 9:00, м. Заводське - 9:15, з м. Полтави – 19:05 у м. Заводське о 22:10. Вартість квитків із м. Лохвиця до м. Полтава – 150 грн; із м. Заводське до м. Полтава – 140 грн.

3 березня 202115:54

КП «Комунсервіс» повідомляє, що 4 березня 2021 р. з 8:00 год. в зв’язку з плановим ремонтом свердловини № 4 («Сад») буде припинено водопостачання район Цукрокомбінату, масив Рудка, масив Гора. Вибачте за тимчасові незручності. Адміністрація КП «Комунсервіс»

1 березня 202114:10

Шановні мешканці Заводської громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії! 
Запрошуємо Вас, отримати безкоштовно медпрепарати за рецептами лікарів. Відпуск відбувається за адресою: СВ «Медікал», вул. Шкільна,15 А, м. Заводське.
Години праці: з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.00
Виконуюча обов’язки начальника відділу соціального захисту населення Ніна ХОЛОД

1 березня 202113:53

Шановні мешканці Заводської територіальної громади! У зв’язку із проведенням реформи децентралізації, з лютого місяця розпочав роботу Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Заводської міської ради. Спеціалістами відділу надаються консультації та приймаються документи з усіх видів допомог та житлових субсидій: - державна допомога сім’ям з дітьми (допомога у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, допомога на дітей одиноким матерям...

25 лютого 202111:30

Начальника – головного архітектора відділу комунальної власності, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та екології виконавчого комітету Заводської міської ради. До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за напрямом «Архітектура»; володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері; знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування.

24 лютого 202114:09

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо ціни на природний газ. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо тарифів на послуги природного газу. Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

23 лютого 202114:24

Правила поведінки під час ожеледиці Обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони вкриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає небезпеки травмувань. Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу, автомобіль може виїхати на тротуар. Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та у ожеледицю. В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести, в кращому разі, до каліцтва, а то і до загибелі.

18 лютого 202113:41

Інформуємо, згідно пункту 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року, під час дії карантину відмінюється правило оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації. Це означає, що кожен громадянин України може оформити ID-картку вперше або взамін старого паспорта зразка 1994 року у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби Полтавщини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

12 лютого 202111:59

Як рахувати. З кожним роком зростають вимоги до стажу, необхідного для виходу на пенсію, адже Україна пішла шляхом, коли не вік, а наявність достатнього трудового стажу є визначальним фактором для отримання державної соціальної гарантії. Для того, щоб 2021-го стати пенсіонером у 60 років, потрібно мати щонайменше 28 років страхового стажу. Окрім того, цього року зможуть піти на пенсію 63-річні українці зі стажем від 18-ти до 28 років, а також 65-річні, які мають стаж від 15-ти до 18 років. Надалі необхідна тривалість стажу зростатиме на один рік, поки 2028-го не досягне 35-ти років.

12 лютого 202111:52

В Україні відбулася знакова подія – 5 лютого Верховна Рада схвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”. Отже, відтепер паперові трудові книжки поступово відійдуть у минуле. В органах Пенсійного фонду цю подію чекали давно і ретельно готувалися до неї як з точки зору впровадження новітніх інформаційних технологій і технічного переоснащення, так і відповідної професійної підготовки кадрів.

10 лютого 202114:38

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг» (Олена Теліга) Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги й Організація українських націоналістів оголошують про проведення щорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг» (Олена Теліга). Головною метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних пріоритетів.

5 лютого 202115:47

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Директора Заводського міського Будинку культури №1 (місце знаходження закладу: вул. Матросова, 15, м. Заводське). Дата початку приймання документів: 5 лютого 2021 року. Дата початку формування конкурсної комісії: 5 лютого 2021 року. Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

4 лютого 202114:54

Міграційна служба Полтавщини рекомендує власникам ID-картки звернути увагу на термін дії документа, зокрема громадян, які оформляли паспорт вперше по досягненню 14 – 18 років. Адже паспорт громадянина України у формі ID-картки вперше видається зі строком дії на 4 роки. Особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 10 років. Отже, якщо термін дії вашого документу закінчився – рекомендуємо звернутися до будь-якого територіального підрозділу Міграційної служби Полтавщини за послугою з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, у зв’язку з закінченням строку дії паспорта! 

28 січня 202114:26

Із 1 лютого до 5 березня триватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Одним із етапів успішної реєстрації є підготовка комплекту реєстраційних документів, до якого входить засвідчена копія паспорта громадянина України. Паспорт громадянина України (ID-картка) видається особі при досягненні 14-річного віку. Отож, якщо вам виповнилося 14 років і ви ще не стали власником біометричного документа ‒ ID-картки, необхідно звернутися до територіального підрозділу міграційної служби (контакти підрозділів Управління ДМС України в Полтавській області...

28 січня 202113:36

Головного спеціаліста загального відділу виконавчого комітету Заводської міської ради. До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за напрямом інформаційні технології; стаж роботи за спеціальністю в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років; володіння державною мовою; знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування. Начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Заводської міської ради.    Твіт