Головна Оголошення
8 листопада 202216:57

childrenofwar.gov.ua або 8-800-50-17-20

4 листопада 202213:56

Лохвицьке УЕГС АТ «Полтавагаз» доводить до Вашого відому, що 9 листопада 2022 р. з 08:00 до 15:00 год. в зв'язку з проведенням робіт на об'єктах які увійшли у інвестиційну програму на 2022 рік буде виконано заміну засувок на газопроводах середнього та низького тиску в м. Заводське, буде припинено розподіл газу на наступні вулиці: вул. Яблунева, пров. Яблуневий, вул. Молодіжна, вул. Вишнева, вул. Київська, пров. Київський, тупік Привокзальний, вул. Південна, тупік Південний, пер. Південний, вул. Озерна, вул. Робітнича, тупік Робітничий, вул. П. Мирного, вул. Польова, вул. Івана Миколайчука, вул. Івана Богуна, вул. Брисівська, вул. Опанаса Сластіона, пер. І Опанаса Сластіона, пер. 2 Опанаса Сластіона, вул. Сульська. вул. Дунаєвського, вул. Приладобудівна, вул. Л. Українки, пров. І Набережна, вул. І Набережна, вул. 2 Набережна, пров. 2 Набережна.

2 листопада 202213:51

За статистикою в осінньо-зимовий період спостерігається збільшення випадків захворювання на вірусний гепатит А, який вважається сезонною недугою. У народі його називають хворобою брудних рук. Вірусний гепатит А – це гостре інфекційне захворювання вражає печінку і травний канал. Збудником хвороби є вірус. Джерелом інфекції є хвора людина. На відміну від гепатитів В і С, гепатит А не провокує розвиток хронічної хвороби печінки і рідко закінчується смертю. За даними Всесвітньої організації здоров'я майже всі люди, які захворівають на гепатит А...

2 листопада 202213:40

На Полтавщині, на відміну від багатьох постраждалих від війни регіонів України, у жовтні розпочався опалювальний сезон. Органи Пенсійного фонду цьогоріч стали новою ланкою у процесі соціальної підтримки громадян, яким необхідна допомога від держави у формі субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг, адже урядовим рішенням функцію виплати коштів через банки та поштові відділення покладено саме на Фонд. Органи соцзахисту поки що продовжують автоматичне нарахування субсидій і пільг тим громадянам, які раніше їх одержували.

2 листопада 202213:31

Про відновлення відбору та направлення громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України віком від 18 до 45 років на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу до навчальних центрів та військових частин Збройних Сил України. Відібрані кандидати для укладання контрактів будуть направлятися до: 169 навчального центру (смт. Десна. Чернігівської області) - громадяни України, іноземці та особи без громадянства які на законних підставах перебувають на території України.

31 жовтня 202210:31

За інформацією Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностовано 213578 випадків захворювання на COVID-19. За минулий тиждень зареєстровано 1495 нових випадків коронавірусної інфекції. Одужали 204659 жителів області, нових за тиждень – 2555. Продовжують лікування 4503 хворих. Усього зареєстровано 4416 летальних випадків. Нових випадків смерті за тиждень – 14 (Гадяцький район –1, Кобеляцький – 4, Котелевський – 1, Кременчук – 1, Полтава – 4, Полтавський – 3).

21 жовтня 202215:14

З метою актуалізації даних про місце реєстрації осіб прохання мешканців Заводської громади звернутись до паспортиста. При собі мати домову книгу, паспорт, ідентифікаційний код. Для дітей віком до 14 років свідоцтво про народження. Адреси: м.Заводське, ЦНАП (вул. Європейська, 12); Пісківський старостат (вул. Миру, 25); Бодаквянський старостат (вул. Шевченка Тараса, 40).

20 жовтня 202214:14

Інформує про намір проводити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

20 жовтня 202213:40

Громадянам, які були мобілізовані до лав армії України, зберігають робоче місце та посаду. Однак, якщо людина мала статус безробітного - її знімають з реєстрації у центрі зайнятості. Адже, згідно чинного законодавства українці, які проходять військову службу, належать до зайнятого населення. А тому реєстрація у службі зайнятості припиняється. Чому мобілізованого знімають з реєстрації в службі зайнятості? Така норма передбачена тому, що під час мобілізації громадяни не можуть шукати роботу та відвідувати центр зайнятості.

20 жовтня 202209:34

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для територіальної громади були проведені консультації з громадськістю шляхом громадського обговорення проєктів рішень Заводської міської ради «Щодо перепрофілювання (зміни типу) Бодаквянської гімназії Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області в початкову школу з дошкільним підрозділом».

19 жовтня 202215:14

Пам'ятка щодо дотримання товарного сусідства при зберіганні та реалізації харчових продуктів Товарне сусідство – це перелік особливих умов, рекомендацій та правил, що стосуються розміщення поряд одна з одною різних категорій товарів з урахуванням їх фізичних властивостей, взаємного впливу, а також рекомендованих температурних умов зберігання. З метою забезпечення економії електроенергії суб’єктам господарювання, що провадять діяльність з обігу, зберігання та реалізації харчових продуктів, зокрема – закладам роздрібної торгівлі продовольчими товарами...

17 жовтня 202214:48

Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу на перші кроки, які можуть врятувати життя людини у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави. Якщо: Вас силою примушували працювати; Вам не виплатили обіцяної заробітної плати; у Вас відібрали паспорт чи інші документи; Вас насильно утримували, контролювали;

14 жовтня 202214:12

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисників і захисниць України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників. Кожного року, коли настає цей день, ми вклоняємося нашим захисникам і захисницям, шануємо полеглих за мир у нашій державі та бажаємо мирного неба. Я дякую всім, чия мужність є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від російського агресора.

14 жовтня 202208:35

1 Патріотично – мистецька акція «Час обрав нас» (Заводський міський будинок культури №1); 2 Он-лайн привітання «За честь! За славу! За народ!» (Заводський міський будинок культури №2); 3 Он-лайн привітання «Покрова Пресвятої Богородиці - покровителька Українського козацтва та захисників і захисниць Збройних сил України» (Пісківський сільський будинок культури); 4 Он-лайн концерт «З Україною в серці» (Бодаквянський сільський будинок культури); 5 Хронограф «Українські козаки – славетні лицарі, мужні воїни» історичний.

12 жовтня 202210:56

Для того аби збалансувати енергосистему та запобігти масштабним відключенням, АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» запровадила графіки аварійного відключення електропостачання. Відключення нашої громади підпадають під 8 чергу та вимкнення диспетчером  лінії відбуватиметься в будь який момент часу по вимозі вищого керівництва по телефону.

12 жовтня 202208:34

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на залізничній колії в районі переїзду, що охороняється (з черговим працівником), у межах м. Заводське 12.10.2022р. із 13:00 до 18:00 рух через переїзд можливо буде ускладнений. Об'їзд місця перешкоди буде здійснюватися через переїзд в районі бурякопункту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

5 жовтня 202209:04

Попри війну і надзвичайне загострення фінансово-економічної ситуації в країні, уряд вирішив, що раніше анонсованим перерахункам пенсій з 1 жовтня все ж бути! Тож які категорії одержувачів пенсій одержать підвищення і якими виявилися результати перерахунків на Полтавщині?

4 жовтня 202216:38

Шановні мешканці громади! Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна більшість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного та газового опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

3 жовтня 202214:01

4,5 та 6 жовтня з 11.00 до 15.00 години за адресою: м. Заводське,  вул. Полтавська, 10/2,  в адмінприміщенні  ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» (колишнє ПТУ №32)  працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн щомісячно на особу протягом 3-х місяців!

3 жовтня 202213:46

ВПО, які проживають у Заводській громаді, мають право 4 жовтня 2022 року зареєструватися у БФ "Карітас Полтава" на отримання коштів в сумі 16 200 грн на сім’ю  для оплати комунальних послуг на опалювальний період 2022/2023 рр. за адресою: м.Заводське вул. Полтавська, 10/2 - (адмінприміщення ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище (колишнє ПТУ 32) з 9.30 год.     Твіт