Головна Оголошення
8 червня 202215:05

Маєте бізнес або плануєте відкривати? На Гіді є низка потрібних для вас держпослуг, що будуть актуальні під час війни. Добірка — нижче. Для ФОП: Реєстрація ФОП Внесення змін про ФОП Припинення ФОП Для роботи над оподаткуванням: Реєстрація платника єдиного податку Витяг з реєстру платників єдиного податку Довідка про податкову декларацію Довідка про суми виплачених доходів та утриманих податків Для подання декларації: Декларація про провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану/Декларація

8 червня 202209:46

Правила поведінки на воді Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С. Після прийняття їжі купатися рекомендовано не раніше, ніж через 1,5-2 години. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.

2 червня 202216:28

Враховуючи ситуацію, що стала на ринку паливно-мастильних матеріалів, почастішали випадки шахрайства під час реалізації пального. До Департаменту агропромислового розвитку доходить інформація, що окремі недобросовісні працівники пропонують сільгоспвиробникам придбати талони, скретч-картки або паливні квитки за якими надається право на отримання палива на АЗС.

1 червня 202215:18

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг. Для вашої зручності зібрали добірку актуальних послуг. Для ВПО: Довідка Скасування довідки Щомісячні виплати Взяття на облік тих ВПО, які потребують надання житла Продовження строку надання житла для проживання Для тих, хто допомагає ВПО: 6500 гривень компенсації за найм кожного переселенця Компенсація витрат за тимчасове поселення Для постраждалих унаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів : Статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

1 червня 202214:25

На території навколо населених пунктів Бодаква та Нижня Будаківка з 11.06.2022 рокуТОВ «Харківецьке» проводитиме обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів. Препарат Грамідін, Команч Виходити на територію оброблених ділянок,проводити роботи на суміжних ділянках,випасати худобу,птицю,користуватися сінокосом дозволяється не раніше 17.06.2022 року Відповідальна особа за обробку Коломієць Борис Іванович,тел. 0990536679

31 травня 202209:28

Виконавчий комітет Заводської міської ради інформує. До уваги суб’єктів господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкти підвищеної небезпеки, а також тих, які планують експлуатувати об’єкти підвищеної небезпеки : повідомляємо, що наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 17 травня 2022 року за № 253 затверджено Методичні рекомендації щодо розроблення планів локалізації і ліквідації аварій та їх наслідків.

30 травня 202215:11
ТОВ «Харківецьке» повідомляє: Увага! Обробка полів. На території населених пунктів Бодаква та Нижня Будаківка 30.05.2022 року з 01.00 год.ТОВ «Харківецьке» проводитиме обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів. Препарат Грант. Виходити на територію оброблених ділянок,проводити роботи на суміжних ділянках,випасати худобу,птицю,користуватися сінокосом дозволяється не раніше 06.06.2022 року
 Відповідальна особа за обробку Коломієць Борис Іванович, тел..0990536679
 Заступник директора Армен АБРАМЯН
27 травня 202214:04

З 1 травня 2022 року мають право ВПО, які:  перемістилися з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя; перемістились з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні); а також внутрішньо переміщеним особам, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали заявку до 20 травня 2022 р. на відшкодування відповідних втрат.

26 травня 202214:57

Звертаємо увагу, що на сьогодні велике значення має страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення. Тим, кому 60 років виповнюється у 2022 році, для призначення пенсії за віком необхідно мати не менше як 29 років страхового стажу. Кожного наступного року страховий стаж, який дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме, і 2028 року для призначення пенсії треба буде мати 35 років страхового стажу. Що робити, якщо не вистачає страхового стажу для призначення пенсії?

26 травня 202214:19

З початку року роботодавці області надали понад 10 тисяч вакансій Найбільшим попитом роботодавців користуються робітники з обслуговування та експлуатації обладнання та машин - 22% всіх поданих вакансій. Зокрема, представники таких професій: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, тракторист. 17% вакансій подано для кваліфікованих робітників з інструментом: це зокрема - швачка, слюсар-ремонтник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

24 травня 202216:39

З'явилася можливість шерінгу документів за допомогою застосунку Дія у ЦНАП виконавчого комітету Заводської міської ради Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій.

18 травня 202214:56

Заводська міська рада повідомляє, що відповідно до рішення  дев’ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання  від 12.05.2022 року за №2 Трубніков Юрій Анатолійович склав повноваження депутата Заводської міської ради за власним бажанням (заява Трубнікова Ю.А. від 13.04.2022 року).

 

16 травня 202208:14
Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує про початок прийому документів для участі у конкурсі щодо визначення виконавця послуг з поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Заводської міської територіальної громади. Термін подання конкурсних пропозицій з 18 травня 2022 року до 14:00 години 16 червня 2022 року. Прийом документів за адресою: м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16, Миргородського району, Полтавської області. Детальна інформація за тел. (05356) 3-56-92 (або на сайті міської ради zv.gov.ua).
12 травня 202217:12
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі.
Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.
У більшості випадків причина виникнення пожеж в екосистемах - сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.
12 травня 202216:40
Весняно-польові роботи є одним із найважливіших етапів для сільськогосподарського виробництва, особливо під час воєнного стану, оскільки забезпечення держави продовольством залежить від того, наскільки правильно організована посівна кампанія. Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до матеріальних ресурсів, зокрема, палива та пестицидів.
11 травня 202214:49
Миргородський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області запрошує до співпраці громадян, які мають намір допомагати за для безпеки нашого суспільства. Якщо ти студент вищого навчального закладу або небайдужий громадянин, володієш певними знаннями, уміннями чи навичками, які можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання чи соціально-корисної роботи, долучайся до волонтерства в пробації.
10 травня 202218:16

У середу, 11 травня, безкоштовно отримати продуктові пакунки зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Заводській територіальній громаді. Набори видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО у відділі соцзахисту після 24 лютого 2022 року.

2 травня 202215:19

Заводська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, тупиків в місті Заводське, селі Вишневе, селі Піски, селі Бодаква та селі Нижня Будаківка. З пропозиціями щодо назви вулиць можна ознайомитись за посиланням: zv.gov.ua/documents/rozporiadzhennia/ Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, на адресу: м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16 та на електронну пошту: office@zv.gov.ua до 28 травня 2022 року включно; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

29 квітня 202214:25

Шановні жителі та гості нашої громади! Традиційно після Великодня вшановують пам’ять своїх родичів та близьких, відвідуючи їх могили на цвинтарях. На території Полтавської області обмежень по відвідуванню цвинтарів не запроваджено. Проте максимально намагайтеся дотримуватися порядку відвідування так, щоб не допускати скупчення. Запобігайте застільних поминань на території цвинтарю.

29 квітня 202208:38

На платформі єДопомога з’явилось «Вушко». Люди з порушенням слуху мають можливість отримати інформацію щодо платформи та допомогу з реєстрацією через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також у вигляді відеолиста. До україномовної версії платформи додали англійську. А також, незабаром, реалізуємо польську, німецьку та французьку версії. Благодійникам зі всього світу буде зручніше дивитись заявки на допомогу та планувати необхідний перелік товарів для відправлення в Україну. До речі, все більше благодійників називають себе єДопоможці.    Твіт