Стандартна версія

 Головна Оголошення
17 червня 202113:40

Цього тижня Центр масової вакцинації у Миргороді буде працювати у четвер, п’ятницю та суботу (17, 18, 19 червня).
Вакцинація в районному центрі триватиме з 9:00 до 18:00 годин.
Щеплювати будуть вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac. Вона має високу ефективність, схвалена ВООЗ, входить у сертифікат вакцинації.

17 червня 202110:36

На початку купального сезону варто згадати основні правила безпечного перебування на воді.

11 червня 202111:55

Як відомо, на виїзд за кордон дитині теж потрібен окремий закордонний паспорт. Біометричний закордонний паспорт для дитини можна виготовити з народження. Його оформлення має кілька відмінностей від “дорослого” закордонного паспорту, а саме: неповнолітнім документ видається строком на чотири роки. З 16-ти років видають закордонний паспорт, термін дії якого становить 10 років; відцифрований підпис вноситься лише для дітей, що досягли 14 років; відбитки пальців зчитуються та вносяться лише для дітей, що вже досягли 12 років, – і лише за згодою батьків;

7 червня 202116:12

Варто пам'ятати, що основними умовами безпеки є: • правильний вибір і обладнання місць купання; • суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах по воді. Варто нагадати, що на території Лохвицької міської територіальної громади, Заводської міської територіальної громади та Сенчанської сільської територіальної громади відсутні спеціально обладнані місця масового відпочинку людей на воді. ПІД ЧАС КУПАННЯ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: • стрибати у воду з човнів, катерів, споруд, не призначених для цього...

2 червня 202109:45

Інформування про оброблення сільськогосподарських культур та земель агрохімікатами. Із набранням чинності наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року за № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», яким затверджено Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин (Інструкція з профілактики та вст... | від 19.02.2021 № 338 (rada.gov.ua), посилено вимоги стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель агрохімікатами.

21 травня 202108:07

Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем? Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками.

7 травня 202111:04

До уваги мешканців громади! Звіт міського голови за 2020 рік відбудеться 15 травня 2021 року в приміщенні міського Будинку культури №1 о 14 годині. Міський голова Віталій СИДОРЕНКО

6 травня 202117:26

Шановні жителі Заводської територіальної громади!
Для підвищення Вашого комфорту та зручності, отримання адміністративної послуги по лінії Державного земельного кадастру стало доступніше. Подати пакет документів до центру надання адміністративних послуг Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Відповідно до порядку ведення ДЗК, витяг з кадастру видається у день звернення заявником.

 

6 травня 202108:44

КП «КОМУНСЕРВІС» повідомляє, що в зв’язку з аварією на свердловині (Сад) 06.05.2021 р. буде відсутнє водопостачання масиву Гора, масиву цукрозаводу (верхні поверхи багатоквартирних будинків). Вибачте за тимчасові незручності. Адміністрація КП «Комунсервіс»

 

29 квітня 202109:15

Долучайтесь до конкурсу громадських ініціатив Заводської міської територіальної громади! Шановні мешканці Заводської громади! Цього року ми продовжуємо впроваджувати громадський бюджет (бюджет участі), що надає Вам шанс перетворити нашу територіальну громаду на громаду мрії, пропонуючи проєкти, які будуть реалізовані за рахунок коштів місцевого бюджету наступного 2022 року. Подай проєкт з 5 по 31 травня і можливо саме Ваша ідея буде втілена у життя.

27 квітня 202110:53

Звернення депутатів Полтавської обласної ради до органів місцевого самоврядування територіальних громад Полтавської області щодо покращення екологічного стану та захисту навколишнього середовища Полтавської області Уже багато років точиться дискусія, які квіти нести на цвинтар чи кладовище в поминальні дні: живі чи штучні, виготовлені з пластику. Екологи наголошують, що під дією кліматичних факторів, в процесі розкладу пластик виділяє отруту в атмосферу. Старі пластикові квіти викидають на сміттєзвалище, де вони пролежують тривалий час.

26 квітня 202115:52

В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно знижується, зокрема за 2020-2021 роки ліквідовано більше 80 банків, тільки за 2020 рік скорочено 980 банківських структурних підрозділів. Більшість скорочених відділень банків припадає на невеличкі населені пункти Україні, де мешканці залишаються без банківських послуг, в тому числі не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсії та інших соціальних виплат.

26 квітня 202115:31

Технічний прогрес сьогодні досягнув приголомшливого рівня, і це не потребує аргументів. Комп’ютерні технології, штучний інтелект, нанотехнології, розвиток віртуальної реальності поступово і невпинно змінюють реалії життя кожного пересічного українця, хоча й не кожному осяжні для розуміння, особливо літнім людям. Однак переважна більшість з них вправно користуються мобільними телефонами і оволодівають смартфонами, активно спілкуються у соціальних мережах і сплачують комунальні платежі у банківських терміналах.

23 квітня 202115:35

27 квітня о 14:00 годині у приміщенні МБК №1 (другий поверх) за адресою: вул. Матросова, 15 скликається чергова сьома сесія Заводської міської ради VІІI скликання. З проектами рішень, які будуть винесені на розгляд, можна ознайомитись в розділі «Проекти рішень чергової сесії». Відповідно до розпорядження міського голови № 44 від 22 квітня 2021 року, оприлюдненому на офіційному порталі Заводської міської ради, на розгляд сесії виносяться питання: 1. Про стан законності та боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку за результатами діяльності поліції у 2020 році.

23 квітня 202114:30

Заводська міська рада, Полтавської області (вул.Полтавська, 4/16 м.Заводське) у відповідності до вимог ухвали Полтавського окружного адміністративного суду по справі № 440/2258/21 від 5 квітня 2021 року повідомляє про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження в адміністративній справі за позовом Белявської Ніни Анатоліївни про визнання незаконним та скасування рішення Заводської міської ради третьої сесії восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 21 «Про тимчасове припинення розгляду заяв фізичних та юридичних осіб...

19 квітня 202115:13

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 15 квітня на Полтавщині запроваджено «червоний» рівень епіднебезпеки через погіршення ситуації щодо захворюваності на COVID-19. У суворих карантинних умовах, як і минулого року, Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області продовжуватиме працювати, врахувавши всі встановлені рекомендації та обмеження. Фінансування, виплата та доставка пенсій здійснюватимуться в регіоні вчасно, відповідно до затверджених графіків.

16 квітня 202111:29

Про внесення змін до протоколу №8/2021 від 13.04.2021 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

15 квітня 202115:59

Гадяцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» щоденно надає виконавчому комітету Заводської міської ради інформацію про осіб, мешканців нашої громади , в яких виявлено захворювання на COVID-19 та тих, які мали безпосередній контакт із хворими. Тому просимо вищевказаних громадян дотримуватися термінів та правил самоізоляції!

14 квітня 202111:44

Державна комісія з ТЕБ та НС вирішила з 15 квітня встановити "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Полтавської області та посилити там карантин. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

13 квітня 202116:29

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів середньої освіти відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради. Місцезнаходження закладів: Заводська ЗОШ I-III ст. №2 (м. Заводське, вул. Ватутіна, 46) та Пісківська ЗОШ І - ІІІ ст. (с. Піски, вул. Центральна, 50). Кваліфікаційні вимоги до керівників закладів освіти: посаду керівника закладу освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.    Твіт