Стандартна версія

 Головна Оголошення

Цільова програма розвитку українського села «Власний дім»

 Опубліковано: 9 січня 2023, 13:30
ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО
ЖИТЛОВОГО 
БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ
    Виконує державну цільову програму розвитку українського села «Власний дім», надає пільгові кредити під 3% річних особам, що проживають у сільській місцевості.
    Кредити надаються: для будівництва нового житла - до 400 тис. грн.; для реконструкції(добудови) - до 250 тис. грн.; для придбання житла - до 300 тис грн.; для спорудження інженерних мереж - до 100 тис. грн.; короткострокові кредити (в т.ч. пенсіонерам) для спорудження (реконструкції) інженерних мереж - до 15 тис. грн.
    Індивідуальні сільські забудовники користуються державним пільговим кредитом за умови їх працевлаштування та проживання (або переселення для постійного проживання) у сільській місцевості в межах сіл і селищ, та підтвердження ними своєї платоспроможності.
    За рахунок коштів місцевих бюджетів позичальники можуть скористатися правом на отримання кредиту один раз по кожному з  видів кредитування в разі повної сплати попереднього кредиту.
    Кредити надаються на термін до 20 років, а молодим сім'ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім'ям (мати (батько) віком до 35 років) - до 30 років, з внесенням за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних.
    Позичальник, який має трьох і більше дітей (у тому числі усиновлених та/або таких, що перебувають під його опікою/піклуванням), звільняється від сплати відсотків за користування пільговим кредитом.
Учасники АТО та внутрішньо переміщені особи кредитуються першочергово за умови співфінансування з місцевого бюджету.
    Кредити надаються почергово. Позичальник, для постановки на чергу для отримання кредиту, надає документи згідно переліку, який можна отримати в місцевій територіальній громаді. на сайті або  безпосередньо у Фонді. 
За детальнішою інформацією звертайтеся до Фонду:
адреса: вул. Міщенка, 2, кім. 84 (5 поверх), м. Полтава телефони: (0532) 56-94-18, 56-92-08, 050-304-91-34, 067-535-02-34, poltava_fond@ukr.net


    Твіт