Вітаємо Вас з професійним святом: Днем працівників освіти. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям та добротою. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття. Бажаю здібних та талановитих учнів, гідних перемог та нагород у житті. Нехай усе, за що вам доводиться боротися і все, чого прагне ваше серце, неодмінно приходить у ваше життя.