Наша Заводська бібліотека є своєрідним центром, де постійно проходять цікаві майстер-класи, виставки, заходи. Тут працівники не бояться змін, готові йти на зустріч твоїм бажанням і постійно мають цікаві ідеї, до втілення яких із задоволенням запрошують молодь нашого міста. Вже не один рік поспіль Ви можете спостерігати, як змінюють свій вигляд лавки біля входу в бібліотеку. В цьому році це максимально інтерактивне місце, адже на них написано тих авторів, які читаєте саме Ви, ваші знайомі, рідні, друзі. І, погодьтеся, вийшли вони максимально цікавими та яскравими!