Головна Оголошення
26 травня 202214:57

Звертаємо увагу, що на сьогодні велике значення має страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення. Тим, кому 60 років виповнюється у 2022 році, для призначення пенсії за віком необхідно мати не менше як 29 років страхового стажу. Кожного наступного року страховий стаж, який дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме, і 2028 року для призначення пенсії треба буде мати 35 років страхового стажу. Що робити, якщо не вистачає страхового стажу для призначення пенсії?

26 травня 202214:19

З початку року роботодавці області надали понад 10 тисяч вакансій Найбільшим попитом роботодавців користуються робітники з обслуговування та експлуатації обладнання та машин - 22% всіх поданих вакансій. Зокрема, представники таких професій: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, тракторист. 17% вакансій подано для кваліфікованих робітників з інструментом: це зокрема - швачка, слюсар-ремонтник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

24 травня 202216:39

З'явилася можливість шерінгу документів за допомогою застосунку Дія у ЦНАП виконавчого комітету Заводської міської ради Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій.

18 травня 202214:56

Заводська міська рада повідомляє, що відповідно до рішення  дев’ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання  від 12.05.2022 року за №2 Трубніков Юрій Анатолійович склав повноваження депутата Заводської міської ради за власним бажанням (заява Трубнікова Ю.А. від 13.04.2022 року).

 

16 травня 202208:14
Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує про початок прийому документів для участі у конкурсі щодо визначення виконавця послуг з поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Заводської міської територіальної громади. Термін подання конкурсних пропозицій з 18 травня 2022 року до 14:00 години 16 червня 2022 року. Прийом документів за адресою: м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16, Миргородського району, Полтавської області. Детальна інформація за тел. (05356) 3-56-92 (або на сайті міської ради zv.gov.ua).
12 травня 202217:12
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі.
Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.
У більшості випадків причина виникнення пожеж в екосистемах - сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.
12 травня 202216:40
Весняно-польові роботи є одним із найважливіших етапів для сільськогосподарського виробництва, особливо під час воєнного стану, оскільки забезпечення держави продовольством залежить від того, наскільки правильно організована посівна кампанія. Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до матеріальних ресурсів, зокрема, палива та пестицидів.
11 травня 202214:49
Миргородський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області запрошує до співпраці громадян, які мають намір допомагати за для безпеки нашого суспільства. Якщо ти студент вищого навчального закладу або небайдужий громадянин, володієш певними знаннями, уміннями чи навичками, які можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання чи соціально-корисної роботи, долучайся до волонтерства в пробації.
10 травня 202218:16

У середу, 11 травня, безкоштовно отримати продуктові пакунки зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Заводській територіальній громаді. Набори видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО у відділі соцзахисту після 24 лютого 2022 року.

2 травня 202215:19

Заводська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, тупиків в місті Заводське, селі Вишневе, селі Піски, селі Бодаква та селі Нижня Будаківка. З пропозиціями щодо назви вулиць можна ознайомитись за посиланням: zv.gov.ua/documents/rozporiadzhennia/ Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, на адресу: м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16 та на електронну пошту: office@zv.gov.ua до 28 травня 2022 року включно; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

29 квітня 202214:25

Шановні жителі та гості нашої громади! Традиційно після Великодня вшановують пам’ять своїх родичів та близьких, відвідуючи їх могили на цвинтарях. На території Полтавської області обмежень по відвідуванню цвинтарів не запроваджено. Проте максимально намагайтеся дотримуватися порядку відвідування так, щоб не допускати скупчення. Запобігайте застільних поминань на території цвинтарю.

29 квітня 202208:38

На платформі єДопомога з’явилось «Вушко». Люди з порушенням слуху мають можливість отримати інформацію щодо платформи та допомогу з реєстрацією через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також у вигляді відеолиста. До україномовної версії платформи додали англійську. А також, незабаром, реалізуємо польську, німецьку та французьку версії. Благодійникам зі всього світу буде зручніше дивитись заявки на допомогу та планувати необхідний перелік товарів для відправлення в Україну. До речі, все більше благодійників називають себе єДопоможці.

20 квітня 202214:24

ТОВ «Аркона Газ-Енергія» планує діяльність - "Облаштування Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища: спорудження розвідувальних свердловин №5, №6 Свистунківсько-Червонолуцького ГКР; буріння водних свердловин для водозабезпечення процесу буріння свердловин №5, №6 Червонолуцьких та прокладання газопроводів-шлейфів й інгібіторопроводів від свердловин..."

19 квітня 202210:30

5 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №405 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення». Спільним проектом передбачені додаткові заходи соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення, зокрема надання додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЮНІСЕФ наступним категоріям сімей...

11 квітня 202216:21

В Україні для пошуку зниклих рідних під час війни створили чат-бот «Знайди рідних». Він дозволяє відшукати тих, із ким втрачений зв’язок, незважаючи на країну їхнього теперішнього перебування. Розробники інформують, що персональні дані учасників надійно захищені, а інформацію про місце знаходження чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій.

30 березня 202208:17

У Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області повідомили, що спеціальні телефонні лінії «101», «102», «103» та «112» відновили свою роботу у звичайному режимі. “ГУ ДСНС України у Полтавській області інформує, що спеціальні телефонні лінії «101», «102», «103» та «112» функціонують у звичному режимі. Прохання поширити інформацію”, – йдеться у повідомленні. Нагадаємо, 29 березня через технічні проблеми стандартні номери екстрених служб на Полтавщині тимчасово не працювали. Для виклику фахівців треба було звертатитсь за додатковимим номерами.

29 березня 202216:48

З метою забезпечення найнеобхіднішим, виконком Заводської міської ради пропонує до отримання: дитяче харчування, предмети гігієни для дітей та дорослих, одяг та інше. Місце роздачі гуманітарної допомоги: м. Заводське, вул. Матросова, буд. 25/6 (гуртожиток ПТУ № 32). Телефон для довідок: +38 (099) 230-34-07 Огороднік Світлана Євгеніївна.

25 березня 202215:49

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції надає роз’яснення, методичну та консультаційну допомогу, зокрема, щодо застосування положень вищезазначеного Закону та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів. Ці Роз’яснення надані з урахуванням положень Закону України від 03.03.2022 № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

23 березня 202213:16

13.03.2022 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 269 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб». На отримання такої довідки мають право особи,які після введення на території України воєнного стану перемістились з території, де проводяться бойові дії, та яка визначена в переліку розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 р. № 204-р. 

23 березня 202211:42

З настанням теплої погоди значно загострилася ситуація з пожежами внаслідок необережного поводження з вогнем у лісопаркових зонах та при спалюванні сухої трави, сміття на об'єктах і у житловому секторі. Проте багато людей не замислюються, що крім того, що вони забруднюють навколишнє середовище, це ще й дуже небезпечно. Неконтрольований вогонь підбирається до житлових будинків, надвірних споруд, в результаті чого виникають пожежі, які знищують матеріальні цінності. Іноді така необережність навіть коштує людського життя.    Твіт