Головна Оголошення
27 жовтня 202109:05

26 жовтня 2021 року під головуванням виконувача обов'язків голови Миргородської райдержадміністрації Віталія Дяківнича відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про епідемічну ситуацію із захворюваності та стан вакцинації населення, зокрема стан вакцинації працівників закладів освіти, закладів охорони здоров’я, дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення хвороби COVID – 19 на території району.

6 жовтня 202115:53

Заводська міська рада Миргородського району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги» Заводської міської ради Полтавської області. Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за ступенем спеціаліста у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент організацій», або «Охорона здоров'я» або «Організації і управління охороною здоров'я» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки»;

4 жовтня 202114:49

Відповідно до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" до Єдиного реєстру ОВД було подано повідомлення ТОВ Аркона Газ-Енергія про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля - "Облаштування Свистунківського-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Комплекс споруд та будівель для збору та підготовки вуглеводневої продукції свердловин Свистунківського-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Нове будівництво. Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів. Перша черга".

1 жовтня 202112:10

Прийміть найщиріші вітання у ваше професійне свято. Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаю вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя вам і вашим близьким.

30 вересня 202116:09

Щиро та сердечно вітаємо із святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Ви є хранителями знань, які накопичувалися протягом багатьох століть для всіх нас. Поряд із цим бажаємо, щоб Ваші бібліотеки були сучасними, відкритими просторами для навчання, цікавих подій, зустрічей, спілкування та невичерпним джерелом натхнення. Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.

24 вересня 202115:54

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, усіх людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай воно принесе вам та вашим родинам добробут та злагоду. З нагоди цього свята від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі, у кожній родині. Хай доля дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла! Зі святом! З днем села!

18 вересня 202112:24
Шановні жителі с. Піски! Цього року День села вперше відбувається як Піски увійшли до складу Заводської територіальної громади. Нині ми велика єдина родина, поєднана спільними планами на розвиток громади та покращення життя її жителів. І всі разом ми будемо прикладати зусилля, щоб село розвивалося, оновлювалося й змінювалося на краще.
14 вересня 202109:07
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади консультанта «Центру професійного розвитку педагогічних працівників виконавчого комітету Заводської міської ради», який знаходиться за адресою: 37240, Полтавська область, Миргородський район, м. Заводське, вул. Ватутіна, 46. Вимоги: посаду консультанта ЦПРПП може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності.
14 вересня 202109:02
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора «Центру професійного розвитку педагогічних працівників виконавчого комітету Заводської міської ради», який знаходиться за адресою: 37240, Полтавська область, Миргородський район, м. Заводське, вул. Ватутіна, 46. Вимоги: посаду директора ЦПРПП може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності.
9 вересня 202116:52

З 15 вересня починається голосування за проєкти громадського бюджету Заводської міської територіальної громади, яке триватиме по 30 вересня (включно). В цьому році подано 10 проєктів, які пройшли перевірку та будуть виставлені на голосування. Проекти, які стануть переможцями, будуть реалізовані у 2022 році. Голосування відбуватиметься як в паперовому, так і в електронному вигляді.

9 вересня 202116:40

1. 13 вересня - Віртуальна екскурсія «Рідне місто» (ДНЗ №1 «Малятко») 2. 13 вересня - Художньо-продуктивна діяльність «Символи нашого краю» (ДНЗ №1 «Малятко») 3. 13 вересня - Інформаційне повідомлення про історію виникнення міста Заводське (Заводська ЗОШ №2) 4. 13 вересня - Історичні дайджести «Люби і знай свій рідний край» (ОЗ «Заводська ЗОШ №1») 5. 13-17 вересня - Книжкова виставка «Мій рідний край – земля моєї долі» (ОЗ «Заводська ЗОШ №1») 6. 13-17 вересня - Квест «7 питань по місту» (ОЗ «Заводська ЗОШ №1»)

20 серпня 202115:11

19 серпня > Відкриття фотозони «Ровесники Незалежності України» (Заводська публічна бібліотека) > Тематичний перегляд літератури «Велична і свята, моя ти Україна» (Заводська міська бібліотека-філія) > Майстер-клас із виготовлення стилізованої брошки «Квітка Незалежності» (Заводська міська бібліотека-філія) 20 серпня > Майстер-клас із виготовлення стилізованої брошки «Квітка Незалежності» (Заводська публічна бібліотека) > Літературно-історична година «Моя Україна – єдина та вільна» (Заводська публічна бібліотека) 21 серпня > Інформ - хвилинка.

20 серпня 202110:33

22 серпня відбудеться святкування дня села Бодаква. Початок о 13:00 на території сільського будинку культури.

12 серпня 202115:40

Державна податкова служба України працює над імплементацією Закону України від 15.06.2021№ 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету".

12 серпня 202114:21

З 1 серпня 2017 року розпочав свою діяльність Фонд соціального страхування України. Ця організація, що належить до державних цільових Фондів, є правонаступником Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

12 серпня 202114:18

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

11 серпня 202109:22

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області зазначає, що легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти : це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.
Нелегальна зайнятість - це використання роботодавцями найманої праці без належного оформлення трудових відносин. Найчастіше роботодавці використовують так звані стажування, застосування випробувального терміну або оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час.

10 серпня 202118:53

КП «КОМУНСЕРВІС» повідомляє, що в зв’язку з ремонтними роботами на центральному водопроводі 11.08.2021 р. з 09.00 до 12.00 год. буде відсутнє водопостачання масив спиртокомбінату, м.Автоколона, м.Брисі. Вибачте за тимчасові незручності.

4 серпня 202110:35
КП «КОМУНСЕРВІС» повідомляє, що в зв’язку з аварією на трубопроводі по вул.туп.Робітничий 04.08.2021 р. буде відсутнє водопостачання масив спиртокомбінату, м.Автоколона, м.Брисі.
Вибачте за тимчасові незручності.
Адміністрація КП «Комунсервіс»
3 серпня 202117:03

Понад два роки тому постановою від 17.04.2019 № 328 Кабінет Міністрів України затвердив Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі — Порядок ведення реєстру е-лікарняних). Нова редакція Порядку ведення реєстру е-лікарняних, яка почала діяти з 1 травня 2021 року, затверджена урядовою постановою від 31.03.2021 №323 (далі — Постанова КМУ № 323).    Твіт