Стандартна версія

 Головна Оголошення
29 листопада 202111:36

Жителі Заводської громади зможуть скористатися послугами обласного екобуса та безкоштовно здати небезпечні відходи. Він працюватиме 15 грудня у центрі міста (стоянка біля Заводської міської ради), вул. Полтавська, 4/16 з 11:00 до 12:00. Усі охочі можуть принести використані батарейки, люмінесцентні лампи, ртутні термометри до екобусу для безпечної їхньої утилізації та переробки. Умови прийому небезпечних побутових відходів: – батарейки в картонній чи пластиковій місткості або іншій безпечній тарі;

25 листопада 202115:57

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» 24.11.2021 р. в Єдиний реєстр з ОВД було подано повідомлення ТОВ «Аркона Газ-Енергія» про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля – «Спорудження (влаштування) розвідувальних свердловин №5, №6 Свистунківсько-Червонолуцького ГРК; буріння водних свердловин для водозабезпечення процесу буріння свердловин №5, №6 Червонолуцьких з підключенням до ТУКПГ Свистунківсько-Червонолуцького ГРК. Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів».

25 листопада 202111:26
Миргородський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області запрошує до співпраці громадян, які мають намір допомагати за для безпеки нашого суспільства. Якщо ти студент вищого навчального закладу або небайдужий громадянин, володієш певними знаннями, уміннями чи навичками, які можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання чи соціально-корисної роботи, долучайся до волонтерства в пробації.
18 листопада 202116:00

Оголошується відбір кандидатів у присяжні Лохвицького районного суду Миргородського району Полтавської області. Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Лохвицького районного суду Миргородського району Полтавської області (територія колишнього Лохвицького району) та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до Миргородської районної ради за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 120, каб. 27 (канцелярія) такі документи.

16 листопада 202115:07

У зв’язку з проведенням робіт по заміні ШРП, 18 листопада з 8.00 до 15.00 буде припинено розподіл природного газу споживачам м. Заводське: вул. Озерна, тупик Робітничий, вул.Ватутіна (частково №2 по №42, №1 по по №57), пров. Ватутіна, пров.Південний, вул. Південна, тупик Південний, ст. Сула, вул. Вишнева, вул. Яблунева, пров. Яблуневий та вул. Молодіжна. З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

5 листопада 202109:06

Громадська організація «Інша Жінка» за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації (Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій) анонсують ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ. Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив – це нова за своїм форматом та інноваційна для Полтавської області віртуальна установа, яка опікується ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-засновниць.

3 листопада 202109:05

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», виконавчий комітет Заводської міської ради ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Заводської міської ради.

3 листопада 202108:59

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: - директора Заводського міського Будинку культури №1 (місце знаходження закладу: вул. Матросова, 15, м. Заводське). Дата початку приймання документів: 3 листопада 2021 року. Дата початку формування конкурсної комісії: 3 листопада 2021 року. Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

27 жовтня 202109:05

26 жовтня 2021 року під головуванням виконувача обов'язків голови Миргородської райдержадміністрації Віталія Дяківнича відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про епідемічну ситуацію із захворюваності та стан вакцинації населення, зокрема стан вакцинації працівників закладів освіти, закладів охорони здоров’я, дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення хвороби COVID – 19 на території району.

6 жовтня 202115:53

Заводська міська рада Миргородського району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги» Заводської міської ради Полтавської області. Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за ступенем спеціаліста у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент організацій», або «Охорона здоров'я» або «Організації і управління охороною здоров'я» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки»;

4 жовтня 202114:49

Відповідно до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" до Єдиного реєстру ОВД було подано повідомлення ТОВ Аркона Газ-Енергія про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля - "Облаштування Свистунківського-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Комплекс споруд та будівель для збору та підготовки вуглеводневої продукції свердловин Свистунківського-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Нове будівництво. Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів. Перша черга".

1 жовтня 202112:10

Прийміть найщиріші вітання у ваше професійне свято. Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаю вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя вам і вашим близьким.

30 вересня 202116:09

Щиро та сердечно вітаємо із святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Ви є хранителями знань, які накопичувалися протягом багатьох століть для всіх нас. Поряд із цим бажаємо, щоб Ваші бібліотеки були сучасними, відкритими просторами для навчання, цікавих подій, зустрічей, спілкування та невичерпним джерелом натхнення. Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.

24 вересня 202115:54

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, усіх людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай воно принесе вам та вашим родинам добробут та злагоду. З нагоди цього свята від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі, у кожній родині. Хай доля дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла! Зі святом! З днем села!

18 вересня 202112:24
Шановні жителі с. Піски! Цього року День села вперше відбувається як Піски увійшли до складу Заводської територіальної громади. Нині ми велика єдина родина, поєднана спільними планами на розвиток громади та покращення життя її жителів. І всі разом ми будемо прикладати зусилля, щоб село розвивалося, оновлювалося й змінювалося на краще.
14 вересня 202109:07
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади консультанта «Центру професійного розвитку педагогічних працівників виконавчого комітету Заводської міської ради», який знаходиться за адресою: 37240, Полтавська область, Миргородський район, м. Заводське, вул. Ватутіна, 46. Вимоги: посаду консультанта ЦПРПП може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності.
14 вересня 202109:02
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора «Центру професійного розвитку педагогічних працівників виконавчого комітету Заводської міської ради», який знаходиться за адресою: 37240, Полтавська область, Миргородський район, м. Заводське, вул. Ватутіна, 46. Вимоги: посаду директора ЦПРПП може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності.
9 вересня 202116:52

З 15 вересня починається голосування за проєкти громадського бюджету Заводської міської територіальної громади, яке триватиме по 30 вересня (включно). В цьому році подано 10 проєктів, які пройшли перевірку та будуть виставлені на голосування. Проекти, які стануть переможцями, будуть реалізовані у 2022 році. Голосування відбуватиметься як в паперовому, так і в електронному вигляді.

9 вересня 202116:40

1. 13 вересня - Віртуальна екскурсія «Рідне місто» (ДНЗ №1 «Малятко») 2. 13 вересня - Художньо-продуктивна діяльність «Символи нашого краю» (ДНЗ №1 «Малятко») 3. 13 вересня - Інформаційне повідомлення про історію виникнення міста Заводське (Заводська ЗОШ №2) 4. 13 вересня - Історичні дайджести «Люби і знай свій рідний край» (ОЗ «Заводська ЗОШ №1») 5. 13-17 вересня - Книжкова виставка «Мій рідний край – земля моєї долі» (ОЗ «Заводська ЗОШ №1») 6. 13-17 вересня - Квест «7 питань по місту» (ОЗ «Заводська ЗОШ №1»)

20 серпня 202115:11

19 серпня > Відкриття фотозони «Ровесники Незалежності України» (Заводська публічна бібліотека) > Тематичний перегляд літератури «Велична і свята, моя ти Україна» (Заводська міська бібліотека-філія) > Майстер-клас із виготовлення стилізованої брошки «Квітка Незалежності» (Заводська міська бібліотека-філія) 20 серпня > Майстер-клас із виготовлення стилізованої брошки «Квітка Незалежності» (Заводська публічна бібліотека) > Літературно-історична година «Моя Україна – єдина та вільна» (Заводська публічна бібліотека) 21 серпня > Інформ - хвилинка.    Твіт