Головна Оголошення
6 травня 202108:44

КП «КОМУНСЕРВІС» повідомляє, що в зв’язку з аварією на свердловині (Сад) 06.05.2021 р. буде відсутнє водопостачання масиву Гора, масиву цукрозаводу (верхні поверхи багатоквартирних будинків). Вибачте за тимчасові незручності. Адміністрація КП «Комунсервіс»

 

29 квітня 202109:15

Долучайтесь до конкурсу громадських ініціатив Заводської міської територіальної громади! Шановні мешканці Заводської громади! Цього року ми продовжуємо впроваджувати громадський бюджет (бюджет участі), що надає Вам шанс перетворити нашу територіальну громаду на громаду мрії, пропонуючи проєкти, які будуть реалізовані за рахунок коштів місцевого бюджету наступного 2022 року. Подай проєкт з 5 по 31 травня і можливо саме Ваша ідея буде втілена у життя.

27 квітня 202110:53

Звернення депутатів Полтавської обласної ради до органів місцевого самоврядування територіальних громад Полтавської області щодо покращення екологічного стану та захисту навколишнього середовища Полтавської області Уже багато років точиться дискусія, які квіти нести на цвинтар чи кладовище в поминальні дні: живі чи штучні, виготовлені з пластику. Екологи наголошують, що під дією кліматичних факторів, в процесі розкладу пластик виділяє отруту в атмосферу. Старі пластикові квіти викидають на сміттєзвалище, де вони пролежують тривалий час.

26 квітня 202115:52

В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно знижується, зокрема за 2020-2021 роки ліквідовано більше 80 банків, тільки за 2020 рік скорочено 980 банківських структурних підрозділів. Більшість скорочених відділень банків припадає на невеличкі населені пункти Україні, де мешканці залишаються без банківських послуг, в тому числі не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсії та інших соціальних виплат.

26 квітня 202115:31

Технічний прогрес сьогодні досягнув приголомшливого рівня, і це не потребує аргументів. Комп’ютерні технології, штучний інтелект, нанотехнології, розвиток віртуальної реальності поступово і невпинно змінюють реалії життя кожного пересічного українця, хоча й не кожному осяжні для розуміння, особливо літнім людям. Однак переважна більшість з них вправно користуються мобільними телефонами і оволодівають смартфонами, активно спілкуються у соціальних мережах і сплачують комунальні платежі у банківських терміналах.

23 квітня 202115:35

27 квітня о 14:00 годині у приміщенні МБК №1 (другий поверх) за адресою: вул. Матросова, 15 скликається чергова сьома сесія Заводської міської ради VІІI скликання. З проектами рішень, які будуть винесені на розгляд, можна ознайомитись в розділі «Проекти рішень чергової сесії». Відповідно до розпорядження міського голови № 44 від 22 квітня 2021 року, оприлюдненому на офіційному порталі Заводської міської ради, на розгляд сесії виносяться питання: 1. Про стан законності та боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку за результатами діяльності поліції у 2020 році.

23 квітня 202114:30

Заводська міська рада, Полтавської області (вул.Полтавська, 4/16 м.Заводське) у відповідності до вимог ухвали Полтавського окружного адміністративного суду по справі № 440/2258/21 від 5 квітня 2021 року повідомляє про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження в адміністративній справі за позовом Белявської Ніни Анатоліївни про визнання незаконним та скасування рішення Заводської міської ради третьої сесії восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 21 «Про тимчасове припинення розгляду заяв фізичних та юридичних осіб...

19 квітня 202115:13

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 15 квітня на Полтавщині запроваджено «червоний» рівень епіднебезпеки через погіршення ситуації щодо захворюваності на COVID-19. У суворих карантинних умовах, як і минулого року, Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області продовжуватиме працювати, врахувавши всі встановлені рекомендації та обмеження. Фінансування, виплата та доставка пенсій здійснюватимуться в регіоні вчасно, відповідно до затверджених графіків.

16 квітня 202111:29

Про внесення змін до протоколу №8/2021 від 13.04.2021 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

15 квітня 202115:59

Гадяцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» щоденно надає виконавчому комітету Заводської міської ради інформацію про осіб, мешканців нашої громади , в яких виявлено захворювання на COVID-19 та тих, які мали безпосередній контакт із хворими. Тому просимо вищевказаних громадян дотримуватися термінів та правил самоізоляції!

14 квітня 202111:44

Державна комісія з ТЕБ та НС вирішила з 15 квітня встановити "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Полтавської області та посилити там карантин. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

13 квітня 202116:29

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів середньої освіти відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради. Місцезнаходження закладів: Заводська ЗОШ I-III ст. №2 (м. Заводське, вул. Ватутіна, 46) та Пісківська ЗОШ І - ІІІ ст. (с. Піски, вул. Центральна, 50). Кваліфікаційні вимоги до керівників закладів освіти: посаду керівника закладу освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

13 квітня 202110:33

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» 29.03.2021 р. до Єдиного реєстру ОВД було подано повідомлення ТОВ «Аркона Газ-Енергія» про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля – «Облаштування Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Комплекс споруд та будівель для збору та підготовки вуглеводневої продукції свердловин Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища. Нове будівництво. Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів. Перша черга».

12 квітня 202110:11

Це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних; Це служба для справжніх чоловіків та жінок. На військову службу за контрактом в ЗСУ можуть бути розглянуті чоловіки від 18 до 50 років (до 60 як виключення за згодою командира частини) та жінки від 18 до 45 років. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ, перевага надається військовим частинам бойового складу Північного оперативного командування.

9 квітня 202115:51

Із 1 квітня на водних об’єктах Полтавщини стартувала весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів. Її терміни встановлені відповідно до наказу управління Держрибагентства у Полтавській області (https://bit.ly/3cuuAy7): - на Кам’янському водосховищі в межах адміністративної території області – з 01 квітня по 09 червня; - Кременчуцькому водосховищі у межах адміністративної території області – з 01 квітня по 09 червня; - інших рибогосподарських водних об’єктах – з 01 квітня по 20 травня; - в придаткових системах річок – з 01 квітня по 30 червня.

5 квітня 202114:58

КП «Комунсервіс» повідомляє, що 6 квітня з 09:00 до 12:00 год. в зв’язку з аварійними роботами на центральному водопроводі (вул. Озерна) буде припинено водопостачання району Спиртокомбінату, Склоприлад та Автоколона. Вибачте за тимчасові незручності. Адміністрація КП «Комунсервіс»

2 квітня 202114:24

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Полтавській області від 16 березня 2021 року № 65 встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2021 році на підконтрольних водних об’єктах Полтавському рибоохоронному патрулю. Визначені такі строки: - Кам’янське водосховище у межах адміністративної території Полтавської області – з 1 квітня по 9 червня; - Кременчуцьке водосховище у межах адміністративної території Полтавської області – з 1 квітня по 9 червня;

2 квітня 202111:43

01.04.2021р. – 31.05.2021р. – час прибирання, чистоти і озеленення громади Шановні мешканці Заводської територіальної громади! Боротьба за зразкову громаду - це патріотична і благородна справа всіх жителів громад. Щоб наші подвір'я, вулиці, парки, сквери були зразковими, всім нам потрібно утримувати їх в належному санітарному стані. Під час суботників, у вільний від роботи час необхідно кожному висаджувати квіти, дерева, кущі. Територія кожного підприємства, установи, організації, а також приватні подвір'я повинні стати квітучим садом.

2 квітня 202110:50

З 1 квітня в нашій громаді розпочався двомісячник озеленення, чистоти та благоустрою. За цей час передбачається: висадити молоді саджанці різних порід дерев, прибрати всі несанкціоновані смітники, привести в належний стан пам'ятники, здійснити знесення старих та вражених омелою дерев, провести очистку та побілку парканів, бордюрів, дерев, ремонт автобусних зупинок, дитячих майданчиків та місць відпочинку біля будинків, стадіонів, штучної та декоративної водойм.

2 квітня 202110:19

У зв'язку із масовим спалюванням сухої рослинності та численними загораннями на відкритих територіях загострилася ситуація щодо виникнення пожеж в екосистемах. Звертаємось до населення з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки та наголошуємо на забороні спалювання минулорічних рештків сухої рослинності. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.    Твіт