Головна Оголошення
12 лютого 202111:52

В Україні відбулася знакова подія – 5 лютого Верховна Рада схвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”. Отже, відтепер паперові трудові книжки поступово відійдуть у минуле. В органах Пенсійного фонду цю подію чекали давно і ретельно готувалися до неї як з точки зору впровадження новітніх інформаційних технологій і технічного переоснащення, так і відповідної професійної підготовки кадрів.

10 лютого 202114:38

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг» (Олена Теліга) Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги й Організація українських націоналістів оголошують про проведення щорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг» (Олена Теліга). Головною метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних пріоритетів.

5 лютого 202115:47

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Директора Заводського міського Будинку культури №1 (місце знаходження закладу: вул. Матросова, 15, м. Заводське). Дата початку приймання документів: 5 лютого 2021 року. Дата початку формування конкурсної комісії: 5 лютого 2021 року. Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

4 лютого 202114:54

Міграційна служба Полтавщини рекомендує власникам ID-картки звернути увагу на термін дії документа, зокрема громадян, які оформляли паспорт вперше по досягненню 14 – 18 років. Адже паспорт громадянина України у формі ID-картки вперше видається зі строком дії на 4 роки. Особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 10 років. Отже, якщо термін дії вашого документу закінчився – рекомендуємо звернутися до будь-якого територіального підрозділу Міграційної служби Полтавщини за послугою з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, у зв’язку з закінченням строку дії паспорта! 

28 січня 202114:26

Із 1 лютого до 5 березня триватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Одним із етапів успішної реєстрації є підготовка комплекту реєстраційних документів, до якого входить засвідчена копія паспорта громадянина України. Паспорт громадянина України (ID-картка) видається особі при досягненні 14-річного віку. Отож, якщо вам виповнилося 14 років і ви ще не стали власником біометричного документа ‒ ID-картки, необхідно звернутися до територіального підрозділу міграційної служби (контакти підрозділів Управління ДМС України в Полтавській області...

28 січня 202113:36

Головного спеціаліста загального відділу виконавчого комітету Заводської міської ради. До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за напрямом інформаційні технології; стаж роботи за спеціальністю в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років; володіння державною мовою; знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування. Начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Заводської міської ради.

21 січня 202112:02

З 1 січня 2021-го одноразову грошову допомогу військовослужбовцям після укладення ними першого контракту зі ЗСУ виплачуватимуть у таких розмірах: особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року (2270,00 грн) – 18160 грн (2270 грн х 8); особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року – 20430 грн; особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року – 22700 грн.

20 січня 202116:11

КП «Комунсервіс» повідомляє, в зв’язку з складними погодними умовами просимо власників квартир багатоповерхових будинків, які в них не проживають, перевірити систему водопостачання на герметичність, щоб попередити затоплення приміщень при потеплінні.

20 січня 202111:27

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує про початок прийому документів для участі у конкурсі щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Заводської міської ради. Термін подання конкурсних пропозицій з 18 січня 2021р. до 14:00 години 16 лютого 2021р. Прийом документів за адресою: м. Заводське, вул. Полтавська,4/16, Лохвицького району, Полтавської області. Детальна інформація за тел. (05356) 3-56-95. 

18 січня 202109:11

Ми, депутати Миргородської районної ради Полтавської області, представляючи інтереси 17 територіальних громад, вкрай стурбовані ситуацією щодо чергового підвищення цін на енергоносії. В умовах тривалого карантину, зниження рівня життя громадян, особливо в сільській місцевості, падіння економіки, продовжується тиск на громадян шляхом постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. На початку карантину влада запевняла, що тарифи на комунальні послуги підвищуватися не будуть. Але отримані платіжки за січень засвідчують протилежне - тарифи на газ, електроенергію та на послуги з розподілу природного газу значно зросли.

18 січня 202109:04

Дистанційні послуги Пенсійного фонду України – давно не новина. Вже майже десятиріччя діє електронний портал, який дає можливістькористуватися широким переліком послуг всім без винятку категоріям людей, які обслуговує Фонд – і застрахованим особам, і найманим працівникам, і підприємцям, і пенсіонерам чи отримувачам виплат із соціального страхування. З часу заснування портал електронних послуг Фонду (portal.pfu.gov.ua) постійно модернізується і дедалі вдосконалюється. У результаті електронні послуги надаються кожній особі – фізичній чи юридичній – індивідуально.

15 січня 202115:59

Дотримуватися елементарних правил аби уникнути переохолодження та обмороження: - не вживайте алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла, в той же час викликає ілюзію тепла. Додатковим негативним фактором є неможливість сконцентруватися на перших ознаках обмороження; - не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду; - носіть просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. Одягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло.

14 січня 202113:53

Лід становить небезпеку: - біля стоків води; - у місцях із швидкою течією; - поблизу виступаючого над поверхністю очеретом, кущів та трави; - у місцях із теплими стічними водами; - у м’ясцях покритих товстим шаром снігу. Особливо обережно спускайтесь з берега: лід може нещільно з’єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря. Міцність льоду не можна перевіряти ударом ноги! Пропонується перевіряти палицею. Якщо після першого удару палицею на ньому з'являється вода, лід пробивається, негайно повертайтесь на те місце звідки ви прийшли.

12 січня 202114:43

Звернення Заводської територіальної громади Полтавської області, в особі депутатів Заводської міської ради та міського голови до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

6 січня 202115:06

Голові Заводської міської ради: Звертаю Вашу увагу, що з 8 по 24 січня 2021 року планується введення додаткових карантинних обмежень, іншими словами початку локдауну в Україні. У зв'язку з цим на території громади необхідно постійно проводити роботу з громадянами, підприємцями, релігійними громадами та іншими суб'єктами господарювання щодо дотримання додаткових карантинних обмежень згідно постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236.

21 грудня 202011:30

Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території Полтавської області відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

8 грудня 202013:54

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) роз’яснило, чи мають кандидати у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим і місцевих рад, а також особи, які балотуються на посади сільських, селищних, міських голів та обрані на ці посади, подавати декларації. Так, кандидати, які балотуються в депутати місцевих рад і ВР АР Крим та на посади голів місцевих органів влади не повинні подавати декларації. Однак, особа має подати декларацію «кандидата на посаду» за минулий рік, якщо: вона обрана депутатом ВР АР Крим або місцевої ради.

8 грудня 202011:25

Про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення Заводської міської ради «Про погодження вартості послуг по утриманню торгового місця на ринку». Стислий виклад змісту проекту: розроблений для встановлення вартості послуг по утриманню торгового місця на Червонозаводському комунальному ринку, розрахованих за фактичними надходженнями та видатками підприємства за попередні роки, та для забезпечення рентабельної роботи даного підприємства. Зауваження та пропозиції надавати в письмовому вигляді на протязі 30 днів з дня оприлюднення регуляторного акту...

8 грудня 202010:04

Попередження про обов’язок подання депутатами Заводської міської ради VII скликання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, при припиненні діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування Згідно вимог частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

3 грудня 202014:00

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: Начальника-головного бухгалтера фінансово-господарського відділу виконавчого комітету Заводської міської ради. До участі в конкурсі запрошуються громадяни України, які мають повну вищу економічну освіту з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж роботи за фахом не менше 3-х років; володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері та основними програмними засобами; знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, в галузі фінансів.    Твіт