19 вересня Заводське відзначило 93 річницю свого Дня Народження. Це велике свято для всіх жителів. День міста – завжди приємна і радісна подія, яка окреслює нові етапи розвитку і подальші завдання, відкриває нові горизонти та перегортає чергову сторінку історії. Заходи з нагоди відзначення дня міста розпочалися зі спортивних змагань: - з футболу серед дитячих команд 2010 р.н. (Заводське-Ромни); - змагання з футболу серед дитячих команд м. Заводське (ЗОШ №2), с. Піски (ЗОШ); - з баскетболу команд ОЗ ЗОШ №1, ЛМТК ПДАА, м. Заводське; - з волейболу команд ЛМТК ПДАА, м. Заводське, с. Піски.