4 липня, під час виконання бойового завдання, на Донецькому напрямку героїчно загинув житель Заводського Вадим Андрійович Сало, 1971 року народження. Народився у місті Херсоні. Навчався у Червонозаводській ЗОШ №2. Закінчив ПТУ №7 у м. Кременчуці. Працював зварювальником на цукрозаводі та спиртокомбінаті. Був мобілізований 17 січня 2023 року до Збройних сил України. Мав звання солдат. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя: мамі Людмилі Павлівні, донькам Дарині та Євгенії та брату Євгену.