Стандартна версія

 ГоловнаНовини

228 окремий батальйон логістики: місія забезпечити

 Опубліковано: 17 квітня 2024, 09:31

228 окремий батальйон логістики

У ЗСУ існують спеціалізовані підрозділи, завданням яких є стратегічне забезпечення бойових бригад. Саме таким є 228 окремий батальйон логістики. Які виклики стоять перед ним, які в нього існують потреби? Чи можна долучитися до підрозділу та служити за своїм фахом? Розкажемо в сьогоднішній публікації!

Логістика – серце й кров будь-якої військової операції. Від результатів роботи військових логістів залежить ефективність наступальних та оборонних заходів на найважливіших ділянках фронту.

228 окремий батальйон логістики

Постачання пального, боєприпасів, продовольства, матеріально-технічних засобів. Евакуація, ремонт, відновлення пошкодженої техніки і навіть будівництво стратегічних об’єктів управління – це щоденна робота 228 окремого батальйону логістики. Непроста, але справжня та вкрай важлива для майбутнього нашої Батьківщини.

228 окремий батальйон логістики

228 окремий батальйон логістики

228 окремий батальйон логістики – команда професіоналів, яка оперативно діє в умовах мінливих викликів. Підрозділ було створено за зразком відповідних частин НАТО, але він вже набув потужного та безцінного власного досвіду.

228 окремий батальйон логістики

Сьогодні батальйон оптимізовує та невпинно удосконалює стратегічну логістику вздовж лінії фронту. І вплинути на результативність цього процесу може практично кожен з нас, долучаючись до війська чи закриваючи технічні потреби наших Захисників.

На даний момент 228 окремий батальйон логістики відкрив можливість залучення до своїх лав професійних водіїв та ремонтників-механіків. Тобто тих фахівців, що забезпечують швидкий та ефективний рух ресурсів у війську.

228 окремий батальйон логістики

Наразі в батальйоні актуальними є такі вакансії:
● Водії категорії C, D, E.
● Водії-кранівники з категоріями В і С та досвідом роботи на автомобільному крані Водії-електрики з категоріями В, С, D та групою електробезпеки не нижче ІІІ.
● Механіки-ремонтники з досвідом роботи для ремонту й комплексного обслуговування автомобільної, вантажної, спецтехніки, бронетехніки.

Процес подач резюме відбуваєьбся за допомогою спеціалізованної платформи військового рекрутингу LobbyX.

QR-code
QR-посилання на всі вакансії до батальйону

228 окремий батальйон логістики

Також батальйон потребує підсилення технікою для виконання своїх завдань. Підприємства й доброчинці можуть передати власні транспортні засоби чи закупити їх на потреби підрозділу у рамках благодійності. Такий внесок стане міцною підтримкою сил військової логістики!

Нагальні потреби в техніці:
● Автокран-маніпулятор вантажністю до 8 т
● Фури тентовані та рефрижератори
● Пікапи бортові з вантажоперевезенням до 1 т
● Автобуси 2 т
● Навантажувач повнопривідний вантажністю ~ 3 т, виліт стріли ~ 9 м
● Вилковий телескопічний навантажувач
● Паливозаправники об'ємом понад 28 м³
● Підйомники для вантажного та легкового транспорту
● Автокран вантажністю від 55 т
● Машини-евакуатори
● Фури-трали понад 20 т
● Колісні евакуаційні тягачі легкі (КЕТЛ)

228 окремий батальйон логістики

Інформацію щодо служби та передачі техніки можна отримати на офіційних сторінках підрозділу в соцмережах або у спеціалістів цивільно-військового співробітництва батальйону.

● Е-пошта: logistics.partners.ua@gmail.com
● Телефон: +38 (093) 1-228-228

QR-code

Боротьба за існування нашої Батьківщини триває. Приєднуйтесь або підтримуйте: настав час діяти!

Виконавчий комітет    Твіт