Стандартна версія

 Головна Оголошення

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

 Опубліковано: 12 квітня 2021, 10:11

Це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
Це служба для справжніх чоловіків та жінок.
На військову службу за контрактом в ЗСУ можуть бути розглянуті чоловіки від 18 до 50 років (до 60 як виключення за згодою командира частини) та жінки від 18 до 45 років.
Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ, перевага надається військовим частинам бойового складу Північного оперативного командування.
Беручи до уваги характер та особливості проходження служби у ЗСУ військовослужбовцям надається окремий, специфічний статус.
Статус військовослужбовців – це їх правове становище, а саме набір прав і свобод у поєднанні із обов'язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами України та гарантуються головним законом держави - Конституцією України.
Чому саме у Лохвицькому РТЦК та СП слід укласти контракт:
1. При укладанні контракту в нашому регіоні ми формуєм Вашу особову справу військовослужбовця за контрактом, сприяємо в проходженні медичної комісії, максимально компенсуємо всі процесуальні витрати.
2. Тільки фахівці Лохвицького РТЦК та СП постійно і особисто надають правову, дорадчу та консультаційну допомогу від моменту підписання контракту, включаючи проходження контрактної служби;
3. Якщо Вам, з тих чи інших причин, відмовили в укладанні контракту у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за Вашим місцем проживання, радимо звернутися до нас. Ми зробимо все, щоб вирішити Вашу проблему у найкоротші терміни.
Переваги контрактної служби: грошове забезпечення, матеріальне забезпечення, медичне забезпечення та право на охорону здоров’я, пільги права та гарантії, забезпеченість житлом, відпустки, надання статусу учасника бойових дій, кар’єрне зростання, виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців (учасників ООС) та членів їх сімей.

Лохвицький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Телефони 3-13-83, 050-554-19-88; 095-540-17-77.
Адреса: м. Лохвиця, вул. Сенчанська, 5.    Твіт