Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/zmr/public_html/news/include/core/security.php on line 204

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/zmr/public_html/news/include/core/security.php on line 236
Про проєкт «Армія дронів»

 Головна Оголошення

Про проєкт «Армія дронів»

 Опубліковано: 19 серпня 2022, 11:04

Постановами Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 р. № 472 «Деякі питання використання коштів, що надходять на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України» та від 3 травня 2022 р. № 516 «Питання Єдиного державного вебпорталу для збору пожертв на підтримку України «UNITED24» затверджено Порядок використання офіційних рахунків для пожертв на підтримку України «UNITED24» і Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24» (далі – Положення про Портал UNITED24).

Також на виконання зазначеного завдання Мінцифри створено Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24» (далі – Портал UNITED24).

Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоровʼя та Міністерства інфраструктури України.

Просимо вас підтримати ініціативу щодо поширення національного бренду «UNITED24» для обʼєднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

З метою максимального підвищення обізнаності щодо Порталу UNITED24, а також зважаючи на значний суспільний інтерес у розвитку національного бренду «UNITED24» на усіх рівнях, просимо посприяти в підтримці та поширенні національного бренду «UNITED24», а саме:
1. Посприяти розміщенню плаката «Армія дронів». Макети інформаційних матеріалів – за посиланням: curly.click/r/v5237.
2. Розмістити на ваших офіційних ресурсах інформацію про проєкт. Інформаційні матеріали – за посиланням: cutt.ly/KXcft4L.    Твіт