Головна Оголошення

Про перший контракт зі ЗСУ

 Опубліковано: 21 січня 2021, 12:02

З 1 січня 2021-го одноразову грошову допомогу військовослужбовцям після укладення ними першого контракту зі ЗСУ виплачуватимуть у таких розмірах:
особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року (2270,00 грн) – 18160 грн (2270 грн х 8);
особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року – 20430 грн;
особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня календарного року – 22700 грн.
Довідково. Для порівняння, цього року розмір виплат становив 16 816 грн, 18 918 грн та 21 020 грн відповідно.
Хто має право на виплату:
особи, яких приймають на посади рядового складу строком на 3 роки;
особи, яких приймають на посади сержантського і старшинського складу терміном на 3 роки і більше;
особи, яких приймають на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу на 1 рік і більше;
особи, які підписали контракт строком на 5 років і більше, з-поміж військовослужбовців, призначених на посади осіб сержантського і старшинського складу, осіб офіцерського складу після закінчення вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (підготовка яких здійснюється за державним замовленням), за умови вступу до виконання обов’язків за цими посадами.
УВАГА! Одноразову грошову допомогу не виплачують особам, звільненим з військової служби за контрактом, у разі повторного прийняття на військову службу.
Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється за рапортом військовослужбовця після набрання чинності першого контракту, призначення на посаду і вступу до виконання обов’язків за посадою на підставі наказу командира, а не військкоматом під час призову на військову службу.
Більше про цю виплату та допомогу при укладенні першого контракту, яку виплачують органи місцевого самоврядування, можна ознайомитись за посиланням: «Понад 50 000 гривень можуть отримати деякі військовослужбовці в разі укладання першого контракту»    Твіт