Головна Оголошення

До уваги громадян! Миргородська районна рада оголошує пошук кандидатів у присяжні

 Опубліковано: 24 червня 2021, 10:44

Підстава: Подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області від 03.06.2021 № 03/2202/2021-вих.

Миргородська районна рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Лохвицького районного суду Миргородського району Полтавської області.
Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Лохвицького районного суду Миргородського району Полтавської області (територія колишнього Лохвицького району), та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до Миргородської районної ради за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя, 120, каб. 27 (канцелярія) такі документи:
1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Лохвицького районного суду Миргородського району Полтавської області (див. зразок).
2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).
3. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
4. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

Довідки за телефоном: (05355) 5-25-24.
Електронна адреса для листування: info@myrhorod-rada.gov.ua.

Довідкова інформація та зразок заяви Дата надходження 23 червня 2021 року    Твіт