ГоловнаНовини

Відбувся турнір з міні-футболу на Кубок міського голови

Опубліковано: 15 січня 2018, 16:04

13 січня 2018 року на футбольному стадіоні масиву спиртокомбінату відбувся традиційний турнір з міні-футболу на Кубок міського голови. До Заводського завітали команди із Погарщини, Гирявих Ісківець, Токарів, Пісок та Сенчі. Всі ігри були цікавими і непередбачуваними, тримаючи численних вболівальників в напрузі до закінчення фінальної гри. Цього року сенсації не сталося і почесний трофей здобула команда «Харчовик» із Заводського, яка впевнено перемогла на своєму шляху всіх суперників. У фінальній грі Заводчани перемогли амбітну команду із Погарщини, яка з кожним роком піднімається все вище і вище в кубковій сітці змагань.
З вітальним словом виступив міський голова, він висловив подяку всім учасникам турніру та нагородив переможців кубком та грамотами, а всіх учасників подарунковими наборами.
На фото переможець кубку міського голови 2018 року команда «Харчовик» Заводське.