ГоловнаНовини

Кубок міського голови Заводської громади з настільного тенісу 2022

Опубліковано: 10 січня 2022, 17:14

8 січня 2022 року в спортивній залі ОЗ Заводської ЗОШ №1 відбувся традиційний турнір з настільного тенісу на Кубок міського голови Заводської територіальної громади. В змаганнях взяли участь сорок два учасника - це школярі та студенти із міста Заводське та сіл Піски та Бодаква. Запекла боротьба точилася за всіма чотирьма тенісними столами.

Перемогу серед дівчат, вперше, святкувала Анастасія Момот із Бодаківської ЗОШ, яка минулого року на цих змаганнях була лише третьою. Другою стала Лупашко Анастасія із Заводської ЗОШ №2, замкнула трійку призерів Прядка Катерина із Пісківської ЗОШ.

Бодаківці тріумфували і серед юнаків молодшої вікової групи, де переможцем став Гарний Артем, який переміг свого земляка, минулорічного чемпіона Владислава Дуплія. Третім в цій категорії став учень Заводської ЗОШ №1 Островський Максим.

Як і завжди, окрасою турніру стала фінальна зустріч юнаків старшої вікової групи, перемогу в п’яти партіях здобув Михайло Мироненко студент Роменського коледжу КНЕУ, який дотиснув у вирішальній партії Колісника Артема - студента Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу ПДАА, який став другим. Третє призове місце у Костоглода Сергія, також, студента Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу ПДАА.

В цьому році, вперше, в окремій категорії, змагалися учні 2010-2011 років народження. Переможцем серед самих юних став учень Заводської ЗОШ №2 Когут Ростислав, друге та третє місце вибороли учні Заводської ЗОШ №1 Дожанок Артем та Ротаріу Максим.

Міський голова привітав всіх учасників змагань, подякував за чудове спортивне свято, вручив новорічні подарунки, призерам змагань грошові винагороди, а переможцям - кубки.

Віктор Мусієнко, начальник відділу спорту.