ГоловнаНовини

Кубок міського голови з міні-футболу

Опубліковано: 8 січня 2020, 17:04

4 січня 2020 року в місті Заводське на стадіоні мікрорайону спиртокомбінату відбулися традиційні змагання з міні-футболу на Кубок міського голови. На футбольному полі вели боротьбу вісім кращих спортивних колективів Лохвицького району.
В групі А грали команди: «Сенча 1», «Лохвиця», «Прогрес» (Піски), «Сокіл» (Токарі); група Б: «Сенча 2», «Погарщина», «Дружба» (Яхники-Г. Ісківці), «Харчовик» (Заводське). Згідно регламенту дві кращі команди із кожної групи виходили до півфіналу турніру. Першим фіналістом Кубку стала команда із Погарщини, яка здолала Токарівський «Сокіл» із рахунком 2:0. Також, пробився до фіналу і «Харчовик», перемігши Лохвицьку команду із рахунком 1:0.
Фінальна гра стала прикрасою цьогорічного турніру, в якій перемогу в серії післяматчевих пенальті здобула команда із Погарщини, поступаючись після першого тайму із рахунком 0:3.
Міський голова Віталій Сидоренко привітав учасників змагань, які подарували чудове спортивне свято Заводчанам, та вручив грошові винагороди всім учасникам змагань, а переможцям - Кубок міського голови.