ГоловнаНовини

Кубок міського голови з настільного тенісу

Опубліковано: 17 січня 2023, 14:12

13 січня в спортивній залі Заводського ліцею №1 відбувся традиційний турнір з настільного тенісу на Кубок міського голови Заводської територіальної громади. Цього року за кубки боровся тридцять один учасник - це школярі та студенти із Заводського, Пісок та Бодакви.
Перемогу серед дівчат, вперше, святкувала Прядка Катерина, другою стала Вовк Дарія, третьою була Верецун Анастастасія. Всі призери вихованці Пісківського ліцею.
Серед самих юних - учні 2011-2012 років народження: переможцем став учень Заводського ліцею №2 Мащенко Степан, другим в цій категорії став Орел Олександр, також учень Заводського ліцею №2, третє місце у вихованця Бодаквянської гімназії Власенка Руслана.
У віковій категорії 2008-2010 р.н. переможцем став Римар Євген, який у фінальній грі переміг свого товариша Демиденка Богдана. Третє місце в цій категорії виборов Когут Ростислав. Всі призери - учні Заводського ліцею №2.
Серед юнаків старшої вікової групи, перемогу у фінальній грі із п’яти партій здобув студент Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу ПДАА Колісник Артем, який дотиснув у вирішальній партії Костоглода Сергія, який попри поразку піднявся на щабель вище у порівнянні з минулорічним турніром. Третє призове місце у Гарного Артема із Пісківського ліцею, який приємно здивував, втрутившись у боротьбу із більш іменитими студентами коледжу.
Приємним відкриттям цього різдвяного турніру стала восьмирічна Софійка Кичата, яка своєю грою порадувала глядачів і дала бій старшим суперницям.
Міський голова подякував адміністрацію Заводського ліцею №1 за прекрасно підготовлену спортивну залу, керівників фізичного виховання Бодаквянської гімназії (Симоненка Володимира), Пісківського ліцею (Репецького Вадима), Заводського ліцею №1 (Кузьменка Віктора), Заводського ліцею №2 (Мороз Світлану) та Лохвицького технологічного коледжу (Тернового Костянтина) за майстерність вихованців. Також привітав всіх учасників змагань, які подарували чудове спортивне свято глядачам та вручив грошові винагороди призерам змагань, переможцям - Кубки міського голови, а всім учасникам солодощі та цитрусові.

Начальник відділу спорту Віктор Мусієнко.