Стандартна версія

 Головна Державна політика

Державна політика

Волонтерська платформа – онлайн-ресурс, який поєднує волонтерів та ініціативи для їхнього підсилення та розвитку

 Опубліковано: 14 березня 2024, 10:04

Волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, та відбудов країни, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою. В Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних суспільних верств, особливо в молодіжному середовищі.
Одним із основних завдань Мінмолодьспорту є участь у формуванні та реалізація в межах повноважень, державної політики у сфері волонтерської діяльності.

З метою посилення волонтерського руху між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» підписано Меморандум про взаєморозуміння відповідно до якого діє Національна Волонтерська Платформа, мета якої є популяризація волонтерства та підвищення культури волонтерства серед молоді.

Національна Волонтерська Платформа є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей і організацій, які завзято займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам як один із важливих шляхів розвитку суспільства.

На Національній Волонтерській Платформі волонтерські організації можуть заявити про себе й про ініціативи, які вони впроваджують, а волонтери можуть знайти ініціативи, до яких долучаються задля отримання досвіду волонтерства та допомоги населенню, зокрема молоді.

Особливістю Національної Волонтерської Платформи є те, що з 24 лютого 2022 року Платформа переорієнтувала свою діяльність та активно допомагає як військовим, так і цивільному населенню.

У рамках діяльності Національної Волонтерської Платформи зареєстровано понад 2060 волонтерських можливостей, до яких долучається молодь; близько 84 800 людей зареєстровано на волонтерські ініціативи, понад 852 тис. молодих людей охоплено промоцією Платформи.

Міністерство молоді та спорту України

poda.gov.ua    Твіт