Стандартна версія

 Головна Спорт

Спорт

Спорт має самостійне загальнокультурне, педагогічне, естетичне та інші значення. Це особливо стосується "великого спорту" крім того, ряд видів спорту взагалі не є дійовим засобом фізичного виховання або має до нього лише опосередковане відношення (наприклад, шахи). 3 іншого боку, фізичне виховання не може обмежуватись лише спортом, і він не може розглядатись як універсальний засіб фізичного виховання, тому що ставить підвищені, часто граничні вимоги до функціональних можливостей організму людей, їх віку, стану здоров'я і рівня підготовленості.

Спортивне життя міста

Розуміючи важливість проблеми зміцнення здоров'я жителів міста як найвищої гуманістичної цінності та пріоритетного напрямку державної політики, Заводська міська рада підготувала і реалізовує міську комплексну цільову програму, спрямовану на формування і розвиток фізичного, психічного, соціального і морального здоров'я особистості із стійкими переконаннями, створює умови для збереження і зміцнення здоров'я молодого покоління, підготовляє їх до суспільно значущого самоутвердження, самодостатності та самореалізації в дорослому житті. В міському бюджеті фінансується програма «Фізкультура і спорт».
Футбол міста Заводського має давні традиції. Ще в далекому 1938 році команда «Харчовик» Лохвицького спиртогорілчаного комбінату ім. Мікояна з селища Сталінка (зараз місто Заводське) була учасником першого чемпіонату Полтавської області з футболу.
Починаючи з 1989 року «Харчовик» є постійним учасником Першості Полтавської області з футболу (ІІ Ліга). За період з 1985 по 2008 роки футбольна команда «Харчовик» п'ять разів ставала чемпіоном Лохвицького району, п'ять разів володіла Кубком району, два рази ставала переможцем ІІ Ліги Першості Полтавської області (в сезонах 1992 року (весна) та 2003 року (осінь-весна)), а в сезоні 1994-1995 років здобула бронзові нагороди Чемпіонату Полтавщини. Зараз команда «Харчовик» фінансується за рахунок міської програми «Фізкультура і спорт», так як Державне підприємство «Лохвицький спиртовий комбінат» практично не діє. В складі дублерів грають учні загальноосвітніх шкіл міста та технологічного технікуму. Команда виступає на першість Полтавської області з футболу.
Стало традицією на початку січня в приміщенні Лохвицького технологічного технікуму ПДАА проводити відкритий турнір з настільного тенісу на «Кубок міського голови». З кожним роком збільшується кількість учасників турніру.
Метою нашого проекту є: вирішення питань фізичного вдосконалення та зміцнення здоров'я дітей та молоді, збереження спортивних традицій нашого міста.
Реалізація поставленої мети передбачає вирішення таких завдань:
- спортивний розвиток дітей, починаючи з дошкільного віку;
- підготовку поповнення в муніципальні команди з футболу, волейболу, баскетболу та інших видів спорту;
- залучення до занять спортом молоді міста, як альтернатива проблемі дитячого алкоголізму, наркоманії, відсутності сталого сімейного виховання щодо здорового способу життя;
- розгортання широкої пропаганди занять спортом на міському рівні.

Місцева громадська організація "Спорт"

Об'єднання спортсменів, тренерів, суддів, аматорів міста. Сприяння розвитку спорту в місті, його популяризація, вдосконалення форм і методів навчально-тренувальної роботи і системи проведення змагань. Координація діяльності спортивних команд, зміцнення їхньої матеріально-технічної бази. Турбота про охорону здоров'я і соціальний захист спортсменів, тренерів, суддів, ветеранів фізичної культури і спорту. Ведення посередницької діяльності з футбольними клубами і командами їх футбольним інвентарем і спортивною формою. Організація та проведення на високому рівні міських змагань, товариських зустрічей та турнірів, матчів ветеранів, спортивних свят. Проведення навчально-тренувальних зборів і консультацій спеціалістів.

Голова Ради - Мусієнко Віктор Олександрович
Адреса: вул.Озерна, 10, м.Заводське, 37240
Тел. +380 (5356) 3-56-95

Громадська організація боксерський клуб "Алекс"

Основними завданнями програми є:
- формування у населення сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання і спорту, як важливих чинників забезпечення здорового способу життя;
- забезпечення будівництва сучасних спортивних споруд, належне їх обладнання та використання.

Голова клубу - Оніщенко Олексій Анатолійович
Адреса: вул.Проектна, 8/18, м.Заводське, 37240

 ОНОВЛЕНО 10.11.2016


    Твіт