Стандартна версія

 Головна Підприємцю

Підприємцю

Інформаційний пункт підприємця

Відповідальна особа за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу Павелко Юлія Анатоліївна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Заводської міської ради.

тел.: (05356) 3-56-92, е-пошта: office@zv.gov.ua

Грантові та інші програми розвитку підприємництва від Українських та міжнародних проєктів.

Грант на переробне підприємство: diia.gov.ua/services/grant-na-pererobne-pidpriyemstvo;

конкурс Мій бізнес: poda.gov.ua/attachments/158924;

конкурс StartUP Poltava Region: poda.gov.ua/attachments/158905;

конкурс на отримання фінансової підтримки: poda.gov.ua/attachments/152907.

Програма урядових грантів єРобота

єРобота допоможе вам відкрити бізнес або розширити існуючий! Головне - бути готовим працювати та створити таку можливість для інших!
Більше інформації про умови кожного гранту, приклади бізнес-плану та реєстраційну форму можна знайти за посиланням: diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota
Заповнюйте заявку на грант. Бо є робота!
Гранти для бізнесу - ПОВА

Каталог з інформацією про малий та середній бізнес, який виробляє продукцію із доданою вартістю. Компанії представляють сільськогосподарську галузь, харчову, легку та важку промисловості.
Ця збірка створена для популяризації діяльності місцевого бізнесу. Виробники Полтавщини (Каталог малого та середнього бізнесу)

ЖИТЛО +5 для внутрішньо переміщених осіб у приймаючих громадах в Україні

В рамках реалізації міжнародної програми UA Habitat Program «ЖИТЛО +5 для внутрішньо переміщених осіб у приймаючих громадах в Україні» за напрямком «ЗАЙНЯТІСТЬ ВПО» поширюємо опитувальник серед зацікавлених представників МСП громади, який доступний за посиланням: forms.gle/9QvqqfNzWD2rcw119.

В рамках Програми заплановано залучення інвестицій для створення «Агрокластеру UA Habitat» за участю МСП та фермерських господарств за напрямками вирощування, переробки, зберігання та збуту продукції у рамках Продовольчих програм ООН.

Кінцевий термін заповнення опитувальника – до 25 травня 2024 року (включно).

Детальну інформацію про UA Habitat Program можна дізнатись за посиланням: habitatua.com.

Щодо проведення інформаційної кампанії

Міністерство економіки України проводить інформаційну кампанію щодо реалізації програми з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю, яку реалізує Міністерство економіки України та Державна служба зайнятості згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 № 893. Метою програми є збільшення кількості інклюзивних робочих місць та сприяння розвитку підприємств, що беруть на роботу осіб з інвалідністю, руйнація стереотипів, пов'язаних із труднощами забезпечення робочого простору при працевлаштуванні фахівця з інвалідністю.
Метою інформаційної кампанії є збільшення рівня обізнаності серед фахівців з інвалідністю та роботодавців регіону про можливості програми компенсації за облаштування робочих місць. Матеріали розміщено за посиланням: cutt.ly/Gw5dTzrQ.

 ОНОВЛЕНО 15.05.2024


    Твіт