Стандартна версія

 Головна Культура Міський будинок культури №2

Міський будинок культури №2

Заводський міський Будинок культури № 2 започаткував свою роботу на базі Брисівського сільського клубу у 1986 році, після приєднання села Брисі до м. Червонозаводське. Приміщення клубу було збудовано ще в 1934 році. За виключенням років Великої Вітчизняної війни в цьому приміщенні збиралися непересічні особистості, які радували мешканців своєю творчістю. В різні роки клубом керували такі відомі постаті, як Андрусенко Григорій Іванович, Гайворонський Володимир Степанович. Не менш відомим був драматичний гурток, під керівництвом Назаренка Якова Логвиновича. За свою багатолітню творчу працю сільський клуб мав багатий творчий здобуток та різноманітні традиції. Після перейменування в міський Будинок культури №2 творчий колектив намагається зберегти неповторність та самобутність саме цього закладу.
На даний час в МБК№ 2 працює 9 осіб. В ньому діють: народний аматорський колектив «Веселий Вулик», аматорський колектив «Злагода» та духовий оркестр.
Головними видами діяльності МБК №2 є:
- створення та організація діяльності творчих колективів;
- проведення концертів та інших заходів;
- організація та проведення масових театралізованих свят, народних гулянь, обрядів та ритуалів відповідно до місцевих звичаїв та традицій;
Художній керівник та в. о. директора Наталія Іващенко.

Адреса: 37240, м.Заводське (масив Брисі), вул. Опанаса Сластіона, 1.
Е-пошта: zv.mbk2@gmail.com
Група у фейсбуці: Заводський міський Будинок культури 2

 ОНОВЛЕНО 19.04.2017


    Твіт