Головна Коронавірус

Коронавірус

Коронавірус Полтавщина

24 вересня 2021, 14:19

Запис відбувається таким чином: для професійних груп - через роботодавця, який має сконтактувати із регіональним координатором, щоб вакцинували за місцем роботи. Контакти регіональних координаторів можна отримати за телефонами Департаментів охорони здоров'я ОДА/КМДА для організованих колективів - за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 для маломобільних громадян - за допомогою сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19

24 вересня 2021, 13:57

Нагадуємо, яку допомогу пацієнт із підозрою або підтвердженим COVID-19 може отримати безоплатно за Програмою медичних гарантій. Первинну медичну та амбулаторно-поліклінічну допомогу. Пацієнтів із легкою та середньої тяжкості формами захворювання, які не мають показань до госпіталізації, рекомендовано лікувати в амбулаторних умовах під наглядом сімейного лікаря. Рішення стосовно лікування в амбулаторних умовах приймає лікар з надання первинної медичної допомоги. Після клінічної оцінки стану пацієнта та оцінки безпеки його домашнього середовища.

24 вересня 2021, 13:55

На всій території України почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 вересня. Водночас вимоги до жовтого рівня є пом’якшеними для вакцинованих. Обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися якщо всі учасники (відвідувачі) та усі організатори масових заходів, працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення від COVID-19.

23 вересня 2021, 10:04

За результатами засідання Уряду маємо низку важливих рішень для системи охорони здоров'я: - схвалили та направили до Верховної Ради України законопроект про кримінальну відповідальність за підробку документів про проведені профілактичні щеплення. Розроблений законопроєкт передбачає посилення відповідальності за внесення неправдивих медичних даних про проведене щеплення і забезпечить зовсім інший рівень відповідальності за маніпуляції з довідками про щеплення.

23 вересня 2021, 10:02

У зв'язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет https://t.me/SerhiyShkarlet/321. «При “жовтому” рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів. Їх перелік опублікований тут bit.ly/2VWglwC. Якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, навчання має продовжуватися (!) з використанням технологій дистанційного навчання.

23 вересня 2021, 09:33

Сьогодні Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”. Законопроєкт поданий на реєстрацію до Верховної ради України. Детальніше на сайті: https://cutt.ly/BEjOvSH

22 вересня 2021, 10:28

Вакцини від COVID-19 містять нейтралізовану частинку або цілий “вбитий” вірус. Коли її вводять в організм, вона знайомить нашу імунну систему зі збудником хвороби та вчить її виробляти антитіла та відповідні клітини для боротьби з захворюванням. Якщо цей збудник, тобто вірус, потрапить в організм, навчена імунна система швидко визначить та знищить його, не допустивши масштабного розвитку хвороби.

22 вересня 2021, 10:22

Чим більше людей отримують щеплення, тим менша ймовірність настання червоного рівня епідемічної небезпеки в Україні. Про це заявив міністр охорони здоров’я Viktor Liashko. «Давайте дамо можливість медикам спокійно працювати. Для цього треба записатись і прийти на процедуру щеплення. Таким чином ви додасте їм зарплату, а не роботу. Проаналізувавши 3 місяці роботи медичної системи, ми бачимо, що 98,1% госпіталізованих з COVID-19 людей — невакциновані», — сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

21 вересня 2021, 12:26

У Центр громадського здоров’я України МОЗ України з’явилося обладнання для секвенування (виявлення нових штамів) зразків SARS-CoV-2 виявлених в українських пацієнтів. Потужність секвенатора – 400 зразків на місяць. Це можливість оперативно реагувати на біологічні загрози. До цього часу Україна відправляла свої зразки на секвенування до лабораторій ВООЗ, що займало певний час. «Переконаний, що наявність лабораторії, яка може проводити секвенування – це питання національної безпеки», – зазначає міністр охорони здоров’я Виктор Ляшко.

21 вересня 2021, 12:24

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. «Поточна епідемічна ситуація контрольована. Так, ми фіксуємо зростання кількості нових випадків COVID-19, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але найкращий спосіб зберегти своє життя та здоров’я — щепитися від коронавірусної інфекції за першої нагоди», ​​— заявив міністр охорони здоров’я Viktor Liashko.

20 вересня 2021, 11:24

Я вакцинувалася, тому що не хворіла на COVID-19 і не хочу хворіти, особливо у важкій формі. Тому що багато родичів, багато оточення і вчителів перехворіли дуже важко. Думаючи про свою сім’ю, про свого батька — я прийняла це рішення”. Після вакцинації Світлана почувалася добре, відчувала незначний біль у руці, десь до двох днів. Це не вплинуло на продуктивність роботи, вчителька продовжила звичний робочий день, на той час це було ще дистанційне навчання.

20 вересня 2021, 11:23

Міністерство охорони здоров'я України визначило пріоритетними розробку засобів для виявлення збудників COVID-19, грипу, інших небезпечних вірусів, збудників сибірки, туляремії, бореліозів, холери, антитіл до вірусу кору та збудників хвороби Лайма та бруцельозу, виявлення ботулотоксину та дифтерійного токсину, визначення токсигенності збудника дифтерії. Докладно тематика пріоритетних досліджень і розробок у наказі МОЗ: https://bit.ly/3zjNaRY Кошти виділені за бюджетною програмою «Створення біокластеру “Біологічна безпека та розвиток біотехнологічних технологій”»: https://bit.ly/3nDZydi

20 вересня 2021, 11:17

Наші старші рідні турбуються про все на світі, але часом не про своє здоров’я. Тому не поспішають звертатися до лікаря за перших симптомів. Однак при COVID-19 небезпечним є ураження легень, яке може розвиватися швидко та призводити до нестачі кисню. Дуже важливо пояснити нашим старшим рідним, що за перших симптомів, які нагадують це захворювання, слід контактувати зі своїм сімейним лікарем.

17 вересня 2021, 08:59

Одне щеплення захищає впродовж усього епідемічного сезону від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів. Вакцина позитивно впливає на імунітет людини, зміцнює його і змушує працювати більш активно і продуктивно. Які штами вірусу грипу очікують в сезоні 2021–2022? За прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, у новому епідсезоні в Україні ймовірно циркулюватимуть 4 штами вірусу грипу: вірус, подібний A/Victoria/2570/2019(H1N1)pdm09 вірус, подібний A/Cambodia/e0826360/2020(H3N2) вірус, подібний В/Washington/02/2019(лінія B Victoria) вірус, подібний B/Phuket/3073/2013(лінія B/Yamagata)

16 вересня 2021, 09:50

Медичні працівники, працівники супермаркетів, банків, аптек, водії громадського транспорту тощо носять маски протягом всього робочого дня, що може спричинити натирання шкіри. Респіратори й хірургічні окуляри прилягають до шкіри значно щільніше, ніж звичайні маски, тому в першу чергу необхідно вжити заходів з запобігання натирання шкіри в місцях контакту. Британські дослідники з Imperial College London порівняли ефективність певних засобів.

16 вересня 2021, 09:46

Вакцини від COVID-19 містять нейтралізовану частинку або цілий “вбитий” вірус. Коли її вводять в організм, вона знайомить нашу імунну систему зі збудником хвороби та вчить її виробляти антитіла та відповідні клітини для боротьби з захворюванням. Якщо цей збудник, тобто вірус, потрапить в організм, навчена імунна система швидко визначить та знищить його, не допустивши масштабного розвитку хвороби.

16 вересня 2021, 09:40

Діти та онуки — це завжди приклади для своїх рідних, хоч вони цього можуть не визнавати публічно. Мама може хотіти собі таку саму сукню як у нас, а дідусь порадиться, чим ми поливаємо рослини на балконі. Тож давайте покажемо їм ще один прекрасний приклад — вакцинуймося від COVID-19 і розкажемо, чому це важливо для кожного. Як записатися на щеплення? - подзвонити сімейному лікарю - подзвонити до реєстратури зручного для вас пункту щеплення або записатися через сайт helsi.me (перелік пунктів щеплень та центрів масової вакцинації 👉 list.covid19.gov.ua)

15 вересня 2021, 09:52

Тепер внутрішній COVID-сертифікат можна отримати після настання технічної можливості. Так званий жовтий сертифікат допоможе уникнути карантинних обмежень жовтого рівня. Так званий зелений — про повний курс захисту. Загалом різні COVID-сертифікати міститимуть інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Нагадуємо, що COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати на папері відповідного кольору не потрібно.

15 вересня 2021, 09:48

Миргородщина долучається до флешмобу «Дай мені шанс не захворіти та отримати якісну освіту» Долучайтеся і ви!

14 вересня 2021, 11:35

Чому все ж треба робити щеплення від COVID-19, як працюють вакцини та чи є між ними різниця? Коротко і влучно в спецпроєкті «Вакцінність: фінальні аргументи на користь щеплення» 👉https://platfor.ma/specials/vaccination/

14 вересня 2021, 11:32

Пандемія показала надважливу роль сімейного лікаря в житті кожного з нас. Тому, ми попросили поділитися досвідом сімейну лікарку Daryna Dmytriievska і розповісти чому важливо обрати собі сімейного лікаря й довіряти йому. Перші симптоми COVID-19 та звичайного ГРВІ — майже однакові.

14 вересня 2021, 11:31

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації. “Запропоновані нами зміни - це можливість стримувати епідемічну ситуацію та зберігати економічну активність країни. Ми говоримо про те, що сьогодні є можливість вакцинуватися та бути захищеним у кожного, наявної вакцини для цього достатньо. Додатково в нас чітко визначені щотижневі кількості поставок вакцин до кінця цього року. Ми дозволили навіть вибирати, якою вакциною щепитися, чого немає у більшості країн”, - зазначив міністр охорони здоров’я Viktor Liashko.

13 вересня 2021, 10:08

Якщо ви щепилися принаймні однією дозою антиковідної вакцини, медіасервіс дарує 7 днів передплати «Кіно+». Це широкий вибір фільмів, серіалів, мультфільмів, фільмових каналів, аудіокниг та подкастів.

13 вересня 2021, 10:05

Юлія Мельник — асистентка кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. «Насамперед щеплення є необхідною умовою роботи з такою великою аудиторією, з якою працюємо ми, викладачі. Контактуємо між собою як колеги. І тому я вирішила вакцинуватися, щоби дійсно не бути тим, хто може перенести цю страшну хворобу до інших людей».

13 вересня 2021, 10:01

Хронічні захворювання можуть переслідувати усіх, але особливо — людей поважного віку. Через ці хвороби люди важче переносять COVID-19 й тому потребують захисту, який дає вакцинація. На вебінарі ви дізнаєтеся: Все про вакцинацію від COVID-19 Чому хронічні хвороби не є протипоказанням до щеплення Як знизити ризик серцево-судинних захворювань та підвищити якість життя Як вберегти свої кістки та суглоби

10 вересня 2021, 09:49

Навколо рутинної вакцинації панує безліч міфів. Ми вирішили розвіяти найпопулярніші з них. Також не забудьте вакцинувати себе та своїх дітей відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень: https://cutt.ly/FWLkuqv Детальніше на сайті: https://cutt.ly/jWLlNPh

10 вересня 2021, 09:43

Вакцинуйтеся! Компанії, які мають у своєму штаті понад 50 охочих щепитися проти COVID-19, можуть записатися на колективну вакцинацію. Докладніше про умови: https://bit.ly/32xy9Oo. Якщо охочих щепитися в організованому колективі менш ніж 50, заохочуйте колег щепитися, перелік центрів вакцинації: https://list.covid19.gov.ua/ Слідкуйте за чистотою. Робоче місце ваших працівників повинно бути чистим: поверхні та предмети слід регулярно протирати дезінфікуючими засобами. Заохочуйте колег дотримуватися гігієни рук.

10 вересня 2021, 09:37

МОЗ оновив стандарти медичної допомоги пацієнтам з COVID-19 Стандарт надання медичної допомоги «Коронавірусна інфекція» постійно актуалізується. Майже щомісяця, з урахуванням оновлених рекомендацій ВООЗ, СDC, ЕCDC. Серед головних змін: Замість трьох днів - один Лікар, який надає медичну допомогу в амбулаторних умовах, повинен інформувати центр контролю та профілактики захворювань МОЗ за адміністративно-територіальною належністю про результат лікування та/або припинення самоізоляції осіб, які підлягали визначенню підтвердженого випадку COVID-19, не пізніше ніж через 1 день від дати, коли він стане відомим.

9 вересня 2021, 08:53

COVID-19 стає пандемією невакцинованих! Про це заявив міністр Viktor Liashko сьогодні на засіданні Уряду. «Наслідуючи практику розвинутих країн, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення до звичного. Тому цього тижня розпочали спільно з усіма міністерствами ґрунтовно працювати над змінами до карантинних норм, аби дотримуватись балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям», — заявив міністр.

9 вересня 2021, 08:51

Дякуємо, що захищаєте себе та близьких від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті.
Записати себе та рідних на щеплення можна у центрах/пунктах вакцинації.

9 вересня 2021, 08:46

Хвилиночку! Щоб не закривалися школи, просимо всіх, хто працює в школі, вакцинуватися від #COVID19 негайно!
Хвилиночку! Щоб не закривалися школи, просимо вчителів та всіх, хто працює в школі, вакцинуватися від #COVID19 негайно!

8 вересня 2021, 09:23

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 79467 випадків захворювання на COVID-19. Одужали 76874 (+13) жителя області, продовжують лікування 704 людини. Всього зареєстровано 1889 летальних випадків, новий – 1 (Миргородський район). За минулу добу зареєстровано нових випадків – 68.

8 вересня 2021, 09:17

☝️Заклади освіти Полтавської області, де вакциновано менше 80% персоналу, перейдуть на дистанційну форму навчання у разі запровадження «жовтої» зони. 👉Олег Синєгубов: «Нині в області вакциновано першою дозою 60% вчителів, другою – 40%.

8 вересня 2021, 09:15

Для когось пропустити процедуру в салоні краси — трагедія💇‍♀️ Але в час пандемії COVID-19 навіть похід до салону краси може обернутися трагедією😢 Уже понад рік ми живемо в умовах обмежень, і салони краси добре адаптувалися до реальності: персонал у масках, антисептики навколо, марковані зони перебування, заміри температури тіла тощо. Завдяки засобам індивідуального захисту та простим епідемічним правилам можна зробити навіть найбільш контактний процес безпечним.

7 вересня 2021, 09:37

НСЗУ Національна служба здоров'я України у співпраці з фахівцями МОЗ розробила онлайн-курс «Киснева терапія в амбулаторних та домашніх умовах». Завдання курсу: навчити лікарів первинної медичної допомоги забезпечувати належну підтримку пацієнтам з COVID-19, які потребують використання кисневих концентраторів. На курсі ви дізнаєтеся:

7 вересня 2021, 09:32

Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти пішли до садочків та шкіл, а студенти — в університети та коледжі. Та варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися.

7 вересня 2021, 09:28

COVID-сертифікат - це цифровий документ, який підтверджує статус вакцинованої особи. У майбутньому він включатиме інформацію про негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 або факт перенесення хвороби. Сертифікат вже можна сформувати у будь-який момент у застосунку “Дія” без відвідування свого сімейного лікаря. Євросоюз визнав український цифровий сертифікат в Дії. Тому тепер не обов’язково робити паперовий аналог. Отримати сертифікат можуть всі, хто пройшли повний курс вакцинації.

7 вересня 2021, 09:23

Провести 2021/2022 навчальний рік безпечно допоможе вакцинація від COVID-19 та дотримання профілактичних заходів. Адже школа може стати епіцентром поширення коронавірусу.

7 вересня 2021, 09:07

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 79399 випадків захворювання на COVID-19. Одужали 76861 (+58) житель області, продовжують лікування 650 людей. Всього зареєстровано 1888 летальних випадків. За минулу добу зареєстровано нових випадків – 64.

6 вересня 2021, 09:09

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 41 787 осіб. З них вакциновано першою дозою – 12 367 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 29 420 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 9 789 501 щеплень. Вакциновано – 5 581 418 осіб, з них отримали першу дозу – 5 581 416 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 4 208 085 осіб (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном). Вакцинацію здійснювали силами 328 мобільних бригад з імунізації, 973 пункти щеплення і 347 центрів вакцинації.

6 вересня 2021, 09:01

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 79335 випадки захворювання на COVID-19. Одужали 76803 жителя області, продовжують лікування 644 людини. Всього зареєстровано 1888 летальних випадків, новий – 1 (Кобеляцький район). За минулу добу зареєстровано нових випадків – 3.

26 серпня 2021, 16:13

Це люди різних професій, різного віку та інтересів. Але усі вони цінують своє життя. Ці люди вирішили вакцинуватися від COVID-19, щоб мати змогу бачитися з близькими, допомагати іншим, щоб не боятися користуватися громадським транспортом і, звичайно, щоб захиститися від важкої хвороби та її невтішних наслідків. Читайте їхні історії на ресурсі The Ukrainians

25 серпня 2021, 09:48

20 739 людей вакциновано проти COVID-19 за добу 23 серпня 2021 року. Одну дозу отримали 8 272 людини, повністю імунізовані - 12 467 людей. Протягом доби працювали: 254 мобільні бригади, 821 пункт щеплення; 301 центр вакцинації.

25 серпня 2021, 09:16

До уваги жителів Миргородського району.
Центр масової вакцинації в Миргороді працює щодня на базі Миргородського міського будинку культури за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 141/1.
Години роботи: з 9:00 до 18:00 годин.

6 серпня 2021, 11:18

За добу 05 серпня 2021 року в Україні зафіксовано 1081 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 74, медпрацівників – 32).
Також за минулу добу: 
 госпіталізовано – 516 осіб;
 летальних випадків – 16;

6 серпня 2021, 11:15

167 383 людини вакциновано проти COVID-19 05 серпня 2021 року. Одну дозу отримали 98 447 людей, повністю імунізовані - 68 936 людей.
Протягом доби працювали:
- 894 мобільні бригади,
- 2 709 пунктів щеплення;
- 301 центр вакцинації.

6 серпня 2021, 11:09

Це означає, що їхній робочий простір став безпечнішим, а працівники захищені від важкої форми коронавірусної хвороби, госпіталізації та смерті. Долучайте свій колектив до вакцинації від COVID-19! Якщо у вас понад 50 охочих вакцинуватися — записуйтесь на щеплення за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

5 серпня 2021, 13:13

У Великій Британії на «Дельта» штам коронавірусу припадає понад 90% поточних випадків COVID-19. Симптоми при зараженні штамом «Дельта» відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку — менш поширені. Також повідомляють про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени. 

5 серпня 2021, 13:07
Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися. Сьогодні як в Україні, так і у світі існує недовіра до вакцин проти COVID-19. Це попри те, що в історії сучасної медицини та фармацевтичних розробок ще не було настільки прискіпливої  уваги до окремого лікарського препарату, як до цих вакцин.
5 серпня 2021, 13:03

За добу 04 серпня 2021 року вакциновано від COVID-19 159 121 людину. Одну дозу отримали 95 690 людей, повністю імунізовані - 63 431 людина.
Протягом доби працювали:
- 880 мобільних бригад,
- 2 667 пунктів щеплення;
- 281 центр вакцинації.

5 серпня 2021, 11:51

Попри інформаційну кампанію вакцинації від COVID-19 у людей можуть залишатися сумніви щодо щеплення. І це нормально. Як ви можете переконати своїх рідних у важливості вакцинації?

4 серпня 2021, 14:13

984 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 серпня 2021 року. Зокрема, захворіли 59 дітей та 48 медпрацівників. Також за минулу добу: госпіталізовано – 572 особи; летальних випадків – 43; одужало – 570 осіб;

4 серпня 2021, 14:11

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 78354 випадки захворювання на COVID-19. Одужали 76198 жителів області, продовжують лікування 282 людини. Усього зареєстровано 1874 летальні випади. За минулу добу зареєстровано нових випадків – 23.

3 серпня 2021, 11:19

Одну дозу отримали 70 344 людини, повністю імунізовані - 54 817 людей.
Протягом доби працювали:
- 751 мобільна бригада,
- 2 174 пункти щеплення;
- 251 центр вакцинації.

3 серпня 2021, 11:12

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 78331 випадок захворювання на COVID-19. Одужали 76184 жителі області, продовжують лікування 273 людини. Усього зареєстровано 1874 летальні випади, нових – 2 (Полтава – 2). За минулу добу зареєстровано нових випадків – 14.

2 серпня 2021, 13:31

38 080 людей вакциновано проти COVID-19 за добу 01 серпня 2021 року. Одну дозу отримали 27 722 людини, повністю імунізовані - 10 672 людини.
Протягом доби працювали:
- 207 мобільних бригад,
- 430 пунктів щеплення;
- 296 центрів вакцинації.

2 серпня 2021, 13:27

МОЗ затвердило рекомендації НТГЕІ щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Враховуючи наявні наукові дослідження, рекомендації ВООЗ та відповідні зміни до інструкції вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech, цей препарат дозволено використовувати дітям віком від 12 років в Україні в разі, якщо дитина: має високі ризики важкого перебігу та розвитку ускладнень після хвороби на COVID-19 через супутні хвороби та не має протипоказань до вакцинації

2 серпня 2021, 13:21

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna, 2 млн доз якої ми отримали від уряду США в межах глобальної ініціативи COVAX.  Moderna — це мРНК-вакцина, яка діє за тим самим принципом, що й вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Вона також містить молекулу мРНК, яка є своєрідною інструкцією до створення шипоподібного білка коронавірусу. Потрапляючи в клітини людини, вона вчить їх робити копії цього білка. Імунна система розпізнає, що білок не належить людині та виробляє антитіла до нього.

30 липня 2021, 10:33

150 253 людини вакциновано проти COVID-19 за добу 29 липня 2021 року. Одну дозу отримали 87 014 людей, повністю імунізовані - 63 239 людей.
Протягом доби працювали:
- 907 мобільних бригад,
- 2 565 пунктів щеплення;
- 277 центрів вакцинації.

30 липня 2021, 10:25

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna, 2 млн доз якої ми отримали від уряду США в межах глобальної ініціативи COVAX. Moderna – це мРНК-вакцина, яка діє за тим самим принципом, що й вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Вона також містить молекули мРНК, яка є своєрідною інструкцією до створення шипоподібного білка коронавірусу. Потрапляючи в клітини людини, вона вчить їх робити копії цього білка. Імунна система розпізнає, що білок не належить людині та виробляє антитіла до нього.

 

29 липня 2021, 15:47

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 78260 випадків захворювання на COVID-19. Одужали 76134 (+6) жителі області, продовжують лікування 254 людини.Усього зареєстровано 1872 летальні випади. За минулу добу зареєстровано нових випадків – 16.

29 липня 2021, 15:41

846 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 29 липня 2021 року. Зокрема, захворіли 60 дітей та 41 медпрацівник. Також за минулу добу: госпіталізовано – 480 осіб; летальних випадків – 25; одужало – 510 осіб; здійснено тестувань за добу – 42 504 (зокрема методом ПЛР – 19 582, методом ІФА – 7 962); досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 14 960.

29 липня 2021, 10:36

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.
“Однією з важливих новацій стають правила роботи навчальних закладів в умовах карантину.

28 липня 2021, 13:11

За добу в області виявили 18 нових випадків захворювання на COVID-19

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 78244 випадки захворювання на COVID-19.

Одужали 76128 (+16) жителів області, продовжують лікування 244 людини.
Усього зареєстровано 1872 летальні випади.
За минулу добу зареєстровано нових випадків – 18.

28 липня 2021, 10:49

717 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 липня 2021 року. 

Зокрема, захворіли 36 дітей та 97 медпрацівників.

Також за минулу добу

госпіталізовано – 507 осіб;

летальних випадків – 15;

одужало – 459 осіб

26 липня 2021, 15:47

Кожен громадянин має змогу захистити себе від коронавірусу й отримати щеплення. Вакцинуватися на Полтавщині можна максимально доступно та просто. Про це наголосили під час апаратної наради 26 липня.

«Ми збільшили кількість центрів масової вакцинації. Тепер їх в області 8: 3 – у Полтаві, 2 – у Кременчуці, по одному в Миргороді, Лубнах і Горішніх Плавнях. Минулого тижня ми відкрили нові центри вакцинації у Полтаві – на базі палацу дозвілля «Листопад» і в колишній поліклініці кардіологічного диспансеру на вулиці Івана Мазепи, 21. Усі вони працюють щоденно з 9:00 до 18:00», – зазначив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

21 липня 2021, 08:58
До уваги жителів Миргородського району. Центр масової  вакцинації в Миргороді цього тижня працює із вівторка по неділю. Цього тижня Центр масової вакцинації у Миргороді буде працювати у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу та неділю (20, 21, 22, 23, 24, 25 липня) на базі Миргородського міського будинку культури за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 141/1. Вакцинація в районному центрі триватиме з 9:00 до 18:00 годин.
Записатися на щеплення можна за телефонами: 0669725840, через сімейного лікаря або в додатку «Дія».
19 липня 2021, 15:05

В області й надалі продовжують працювати 5 центрів вакцинації у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях. На Полтавщині, окрім вакцини CoronaVac, розпочалося щеплення Pfizerом. За 4 дні в області імунізували 4982 людини.
«Загалом щеплення першою дозою вакцини в області отримали 124 тис. 809 осіб, другою – 81 тис. 291. Полтавщина займає лідируючі позиції за темпами щеплення.

     Твіт